Літня філософська школа – 2011 в Українському католицькому університеті

Влітку 2011 року кафедра філософії Українського католицького університету вчетверте проводитиме літню філософську школу. Цьогорічною темою школи є "Філософія релігії в сучасному світі. Християнський погляд"

Літня філософська школа – 2011 в Українському католицькому університеті

Школа відбуватиметься з 26 червня до 9 липня 2011 року в Українському католицькому університеті (УКУ), м. Львів.

Філософія релігії існує стільки, скільки існує і філософія в цілому як частина духовної культури. Метою проведення літньої школи є запропонувати молодим і соціально активним людям альтернативний інтелектуальний простір, в якому вони зможуть ознайомитися з найцікавішими і найбільш актуальними питаннями цієї дисципліни, а також послухати лекції та поспілкуватися з міжнародновизнаними філософами.

Протягом двох тижнів учасникам буде запропоновано лекції і семінари з філософії релігії на теми релігійної епістемології, науки і релігії, філософської і богословської етики, проблеми зла і доказів існування Бога.

     

Заняття проводитимуть професори та викладачі Університету Корнел (Cornell University, NY), Університету св. Томи (University of St. Thomas, MN) і Українського католицького університету.

До участі в Літній школі запрошуються студенти старших курсів, аспіранти і молоді науковці філософських та інших гуманітарних факультетів ВНЗ України, зацікавлені у вивченні філософії релігії.

Відбір відбуватиметься на основі конкурсу. Обов’язковою умовою участі в школі є добре знання англійської мови (не нижче Intermediate).

Школа відбуватиметься за підтримки Товариства християнських філософів (Society of Christian Philosophers, USA) та Фундації Джона Темпелтона (John Templeton Foundation).

Участь в Літній школі є безкоштовною. Проїзд, проживання та харчування здійснюються коштом організаторів Літньої школи.

Для участі у конкурсному відборі на навчання у Літній школі необхідно заповнити реєстраційну анкету, в яку входить мотиваційний лист та есе англійською мовою. Кінцевий термін подання аплікацій: 30 квітня 2011 року.

Детальніше про проведення школи>>>

Освіта.ua
08.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів