Заяву на вступ до вузу можна буде подавати через інтернет, - Табачник

Цього року абітурієнти українських вищих навчальних закладів зможуть подавати заяву на вступ в електронному вигляді через інтернет

Заяву на вступ до вузу можна буде подавати через інтернет, - Табачник

Про це заявив міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

Міністр наголосив, що абітурієнт може подавати документи в електронному вигляді, необов’язково зі свого комп’ютера. Єдина умова, щоб комп’ютер, з якого відсилають документи, мав персональну адресу.

За словами Табачника, подача документів абітурієнтами у цьому році поширюватиметься на вищі навчальні заклади III та IV рівнів акредитації, які здійснюють підготовку за програмою бакалаврату.

Він також повідомив, що оригінали документів абітурієнти зможуть подати до навчальних закладів після того, як буде опублікований список, і абітурієнт переконається, що його зарахували студентом.

Міністр повідомив, що ця програма вже пройшла тестування і 12 березня цього року проект "Електронний вступ" буде презентований.

Більше про вступну кампанію 2011 року - інформація для абітурієнта>>>

Радио свобода
06.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Міша
як же їх подавати, залишилось обмаль часу, а мене немає бажання їздити по всій Україні і подавати документи
Ірина
скажіть адресу сайта!!*
Діма
Як подати ці документи???І можна будьласка САЙТ!!!!!!
ЯНА
Доброго дня! Хотіла б дізнатися, як подавати документи через інтернет? Яке формується заява! Та адресу сайту для поступання через інтернет!
Светлана
Можно сайт для поступления через интернет,а????