Міністерство освіти ініціює створення нових критеріїв національної системи рейтингування вузів

В Міністерстві освіти і науки України відбулася зустріч з представниками проекту рейтингу українських вузів "Компас"

Міністерство освіти ініціює створення нових критеріїв національної системи рейтингування вузів

На зустрічі також були присутні керівники структурних підрозділів Міністерства та представники Конфедерації роботодавців.

Проект "Компас" щороку визначає вищі навчальні заклади, навчання в яких має найбільшу практичну цінність і відповідає вимогам реального сектора економіки, а також гарантує випускникам надійні перспективи працевлаштування.

Враховуючи світовий досвід, в Міністерстві освіти і науки підкреслили важливість розвитку традицій рейтингування. На думку фахівців міністерства, вищі навчальні заклади повинні відповідати вимогам роботодавців, бути конкурентоспроможними та гарантувати можливості одержання якісної освіти.

"Дуже важливо створювати рейтинги не заради рейтингу, а створювати рейтингову національну систему, яка б найбільше враховувала якісні та кількісні показники розвитку вищої освіти в Україні", - зазначив перший заступник міністра освіти Євген Суліма.

Підсумком зустрічі стало створення спільної робочої групи з фахівцями проекту "Компас", що напрацьовуватиме основні критерії оцінки якості вищих навчальних закладів.

Першочерговими критеріями оцінки навчальних закладів мають стати якість освіти, наявність та рівень розвитку наукової складової освіти, та думка студентів з приводу соціальної атмосфери, що панує під час навчання.

Освіта.ua
02.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів