Гуртожиток у Києві за 1 гривню – програма лояльності Університету "КРОК"

Студенти, які навчатимуться у 2011 році на першому курсі денної форми навчання бакалаврату в Університеті "КРОК", отримають можливість проживання в університетському гуртожитку за одну гривню на місяць

Гуртожиток у Києві за 1 гривню – програма лояльності Університету "КРОК"

Абітурієнти, які вступають до Університету "КРОК" мають можливість проживати в гуртожитку, що знаходиться у місті Ірпінь, за одну гривню на місяць.

Про це повідомив директор департаменту зв’язків із громадськістю Університету "КРОК" Костянтин Чабала.

"В програмі можуть брати участь усі вступники на І курс бакалаврату денної форми незалежно від місця проживання, тобто навіть кияни", - розповів представник університету..

Він також зазначив, що кількість місць для участі у програмі обмежена. "Якщо бажаючих буде більше ста, то право на отримання гуртожитку за 1 гривню на місяць матимуть ті, хто зареєструється на сайті університету до 30 червня 2011 року і увійдуть до числа перших ста осіб, які уклали договір", - зазначив він.

Для того щоб взяти участь у програмі необхідно скористатись програмою попередньої електронної реєстрації вступників до Університету "КРОК".

"Тільки для тих, хто скористається цією послугою і заявить про бажання вступати на І курс бакалаврату денної форми, буде передбачена можливість взяти участь у програмі "Гуртожиток за 1 гривню", - повідомив К. Чабала.

Учасники акції будуть визначені у серпні 2011 року. Їх список буде сформовано на підставі підтвердженої попередньої електронної реєстрації, наказу ректора про зарахування на навчання до університету та укладеного договору на проживання. Акційна вартість проживання у гуртожитку діятиме протягом навчання студента на першому курсі університету.

Довідка:
Університет "КРОК" - вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. В Університеті "КРОК" впроваджено систему управління якістю відповідно до методології TQM та вимог міжнародних стандартів ISO серії 9001 версії 2000 року. Університет проводить підготовку фахівців за напрямами "Право", "Психологія", "Економіка підприємства", "Фінанси і кредит", "Облік і аудит", "Маркетинг", "Менеджмент" ("Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності", "Логістика"), "Міжнародна економіка", "Міжнародна інформація", "Комп'ютерні науки".

Освіта.ua
06.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів