20 березня стартує молодіжний освітній проект Studcamp NAU

Studcamp NAU – новий формат подачі актуальної інформації для розвитку особистості та заповнення інформаційних прогалин, можливість почути експертну оцінку й обмінятись досвідом, знайти нові цікаві знайомства

20 березня стартує молодіжний освітній проект Studcamp NAU

Studcamp NAU – молодіжний освітній проект, який проходить в Національному авіаційному університеті (НАУ) вже вдруге. Традиційно, проект відбувається в форматі баркемпів, збирає студентів, молодіжних лідерів, громадських діячів зі всієї України.

Протягом одного дня учасники можуть відвідати безліч майстер-класів та презентацій з таких напрямків: інформаційні та медіа технології, авіація сьогодні, розвиток особистісних бізнес-навиків.

Метою заходу є надання актуальної інформації в рамках обраних напрямків та об’єднання українського студентства з метою обміну досвідом й створення комунікативної платформи.

Цільова аудиторія: студенти, молодіжні лідери, громадські діячі.

Дата: 20 березня 2011 року в м. Києві (проспект Комарова, 1)

Вартість участі: У випадку реєстрації завчасно – 35 грн; за 1 тиждень – 40 грн, в день проведення – 50 грн. Для студентів НАУ вартість кожної позиції складає на 5 грн дешевше. Оплата можлива у день заходу чи черезе банк.

Ініціатор: Студентська рада НАУ.

Організатор: Навчальний тренінговий центр Інституту післядипломного навчання Національного авіаційного університету.

Контактна особа: Туренко Дар’я – (093) 656-23-92, tur.dara@gmail.com.

Реєстрація: http://vivanau.net/studcamp/restracziya.html

Освіта.ua
28.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів