Інтенсивні курси з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання

Університет "КРОК" проводить набір на підготовчі курси до зовнішнього незалежного оцінювання для учнів 11-х класів та випускників минулих років. Початок занять у березні

Інтенсивні курси з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання

Освіта - галузь, яка теж розвивається, вдосконалюється та впроваджує новітні технології. Будь-який вищий навчальний заклад намагається підготувати професіоналів певної галузі. Університет "КРОК" не є виключенням. І вже 10 років в його структурі існує факультет додипломної освіти, який є першою сходинкою до професійного зростання.

У березні на факультеті додипломної освіти Університету "КРОК" розпочнуться інтенсивні заняття з підготовки учнів 11-х класів та випускників минулих років до зовнішнього незалежного оцінювання.

Підготовка проводитиметься з наступних предметів: українська мова та література, математика, англійська мова, історія України, географія, біологія, фізика.

Під час підготовчих курсів слухачі складатимуть комп'ютерне тестування з предметів, які вони вивчають.

Умови навчання: 2-3 рази на тиждень з 16.00 до 19.00 або щосуботи з 9.00 до 15.00.

Початок занять - березень 2011 року.

Основу програм з підготовки до ЗНО складають вимоги Українського центру оцінювання якості освіти щодо тестів.

Після закінчення навчання проводиться випускне тестування. За його результатами слухачам підготовчих курсів видається свідоцтво, яке надає право пільгового вступу до Університету. Підготовчі курси - це психологічна адаптація до вищого навчального закладу, особливо в сучасних умовах. Крім того, це різноманітні заходи, семінари, лекції тощо.

За умови успішного складання випускного тестування на курсах, слухачі отримають знижку 10% на перший рік навчання за денною формою в університеті.

Детальніше на сайті Університету "КРОК">>>


Також, Університет "КРОК" пропонує майбутнім абітурієнтам безкоштовно готуватись до зовнішнього оцінювання шляхом проходження тренувальних тестів в он-лайн режимі на сайті університету.

Освіта.ua
23.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів