Уряд підвищує стипендії студентам вузів та профтехучилищ, - М.Азаров

Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи чергове засідання українського уряду

Уряд підвищує стипендії студентам вузів та профтехучилищ, - М.Азаров

Зокрема, Азаров зазначив, що уряд продовжує політику підвищення соціальних стандартів, а всі соціальні витрати 2011 року в повному обсязі забезпечені фінансовим ресурсом.

"Зараз відбувається підвищення стипендій учнів професійно-технічних навчальних закладів і студентів вищих навчальних закладів", - зазначив прем'єр-міністр.

За його словами, стипендії учнів професійно-технічних навчальних закладів будуть підвищені до 280 грн на місяць.

"Загалом за рік добавка до стипендії учням складе 300 грн – тобто, виходить така собі "тринадцята стипендія" за аналогією з "тринадцятою зарплатою", - зазначив Азаров.

Прем'єр також повідомив, що збільшення буде стосуватися всіх студентів.

Зокрема, для студентів вищих навчальних закладів І і ІІ рівня акредитації стипендія збільшиться до 560 грн, це означатиме, що за рік додаткова сума складе близько 600 грн.

Студенти вузів ІІІ і ІV рівня акредитації відчують збільшення розміру стипендії до 742 грн, а сумарне річне збільшення складе - 800 грн.

Прем'єр-міністр також зазначив про зростання стипендій для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки.

Освіта.ua
09.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Нюша
Я вобще не понимаю как выжить круглой сироте на стипендию в 1160 грн... Мало того теперь с нас еще и по 15% снимают по новому налоговому кодексу. Наживаются на тех кто и так судьбой обижен!
Анна
щось вони не поспішають підвищувати. у нас, узагалі, на 200 грн. менше дали
Тетяна
Знову підвищують стипендію сиротам. А вони і так отримують по 2, 5- 3 тисячі на місяць. Це у технікумі чи коледжі. На книжки- в тому числі, які не купляють , а беруть в бібліотеці безкоштовно. Стільки ж отримує і викладач з великим стажем та високою категорією. При цьому багато хто з сиріт до ВНЗ приходить лише за стипендією, або і туди не ходить, а до банкомату. Сесію не здають і мають стипендію навіть з двійками. І спробуй ще відрахувати! По судах затягають!! Чи не час МОНУ переглянути положення про стипендіальне забезпечення пільговиків? Жорсткіше вимагати від них і питати за державні гроші!
Нюша
Таня кто вам право дал судить кто сколько получает? Если вас не устраивает оплата за вашу работу - смените ее. Для Тетяна:
Коментувати
льолік
да-да... -140 грн , хороша така надбавка. хз шо в цьому уряді говорять, а нам роби тепер, що хочеш...
Dasha_S
круто, так? говорять одне - роблять інше... хоча... самі винні. кого вибирали, під тим тепер і жити. АЛЕ! їм не вистачає на Євро? нехай спочатку свої доходи трііііііііііішечки уріжуть, а не зі студентів стягувати... для них наші 100-200 грн - копійки, а для нас?! зовсім уже подуріли там...
Наталія
Нам прийшла стипендія менша на 170 гривень і пояснили це тим, що в нас забагато державників здало сесію так, щоб отримувати стипендію.... Бачу в кожного університету своя версія. В одних державників забагато, в інших - не хватає грошей для Євро 2012
gggggg
я тоже о повышении не слышала, а в нашем универе за январь и февраль стипендию дали на 170 грн. меньше. При этом ходят слухи, что универ "накрыла" прокуратура за использование нелицензионного ПО и таким образом руководство пытается покрыть штрафы.... а нам от этого не легче...
Артур
Не знаю, кому как там повысили, а у нас в университете - бардак полный, части студентов понизили стипендию на 200 гривен, а части просто ничего не повышали.