Затверджено інструкції з ведення журналів обліку навчання учнів ПТНЗ

Міністерство освіти і науки затвердило інструкції з ведення журналів обліку теоретичного та виробничого навчання учнів професійно-технічних навчальних закладів

Затверджено інструкції з ведення журналів обліку навчання учнів ПТНЗ

Про це йдеться у відповідному наказі освітнього відомства №59 від 26 січня цього року.

Документом передбачено введення в дію інструкцій з ведення журналу обліку теоретичного та виробничого навчання учнів відповідно.

Виконання інструкцій поширюються на всі типи вітчизняних професійно-технічних навчальних закладів.

Зазначені інструкції встановлюють порядок ведення журналів в ПТНЗ, і окреслюють загальні вимоги та правила ведення відповідних журналів, яких мають дотримуватися класні керівники, викладачі та майстри з виробничого навчання.

Контроль за станом ведення журналів та їх збереженням покладається на керівників професійно-технічних навчальних закладів, які також мають забезпечити впровадження зазначених інструкцій з вересня 2011 року.

Документом також затверджені зразки журналів з обліку навчання учнів у професійно-технічних навчальних закладах відповідних напрямків.

Для детального ознайомлення з затвердженими інструкціями, а також зразками розділів та форм журналів обліку дивиться наказ МОН №59 від 26.01.2011 року.

Освіта.ua
02.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів