В Україні відбудеться Міжнародний фестиваль інформаційних технологій "de:coded"

Громадська організація "Освітня фундація ДСП" спільно із Національним університетом "Львівська політехніка" та Національним студентським союзом у 2011 році проведуть Міжнародний фестиваль інформаційних технологій "de:coded"

В Україні відбудеться Міжнародний фестиваль інформаційних технологій "de:coded"

Як повідомляє прес-служба Міністерства освіти, мета фестивалю – залучення талановитої молоді до науково-дослідницької роботи у галузі технічних наук, розвиток міжнародного співробітництва у галузі інформаційних технологій та освіти, створення умов для активного обміну досвідом у молодіжному середовищі.

Заходи фестивалю відбуватимуться з лютого до травня 2011 року та передбачатимуть проведення змагань з робототехніки, програмування, графічного дизайну, дизайну інтерфейсів, інформаційної безпеки, проектування комп’ютерних мереж тощо.

Підсумки змагань-конкурсів підбиватимуться в межах фіналу фестивалю, який відбудеться з 6-8 травня у Львові.

Інформація про захід розміщена на веб-сайті http://decoded.org.ua. За додатковою інформацією звертайтесь до членів оргкомітету фестивалю Олександра Явлінського (тел. 063 2301992, ел. адреса: oleksandr@decoded.org.ua) або Тетяни Смірнової (тел. 097 9451774, ел. адреса: F1@decoded.org.ua).

Освіта.ua
02.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів