Реформи в освіті мають готувати фахівці, а не політики, - Томенко

Заступник голови Верховної Ради Микола Томенко зазначає, що на даний момент "концентрація урядових законопроектів, які стосуються погіршення соціального та економічного стандартів життя людей є одна з найвищих за всю історію парламентаризму"

Реформи в освіті мають готувати фахівці, а не політики, - Томенко

Про це він заявив у понеділок, 31 січня, під час брифінгу у Києві.

Віце-спікер, зокрема, зауважив, що як і прогнозувалося, один з таких законопроектів – законопроект "Про вищу освіту" (р.н. 7486-1), який внесений групою народних депутатів від парламентської більшості, а фактично є законопроектом Міністерства освіти вже викликав хвилю протестів студентів та громадськості.

Водночас, політик наголосив, що реформу в системі освіти мають готувати фахівці за згодою з вищими навчальними закладами, а не політики.

За словами Миколи Томенка, для виходу з ситуації довкола розгляду законопроекту "Про вищу освіту" має бути озвучена чітка позиція президента і уряду з цього питання.

Отож, на переконання Миколи Томенка, на першому етапі це має бути законопроект, який презентує спільну позицію президента і уряду, а Верховна Рада має пройти повну процедуру його прийняття.

"Необхідно провести парламентські слухання стосовно цього питання, потім розглянути у профільному комітеті та винести для обговорення у сесійну залу", - зазначив він.

Підсумовуючи, заступник голови парламенту висловив переконання, що громадськість, зокрема студентство, не допустить погіршення свого соціального стану.

Освіта.ua
31.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів