Затверджено нові штатні нормативи для професійно-технічних навчальних закладів

Міністерство освіти і науки затвердило Типові штатні нормативи професійно-технічних навчальних закладів, що наберуть чинності у вересні 2012 року

Затверджено нові штатні нормативи для професійно-технічних навчальних закладів

Про це йдеться у відповідному наказі Міністерства освіти і науки, що пройшов процедуру державної реєстрації в Міністерстві юстиції та виданий з метою упорядкування штатів професійно-технічних навчальних закладів.

Керівникам професійно-технічних навчальних закладів доручено привести штатні розписи закладів у відповідність до зазначеного документу.

Затверджені штатні нормативи поширюються на професійно-технічні навчальні заклади всіх типів і визначають максимальну кількість штатних одиниць, йдеться в наказі.

Нормативами передбачається, що штатний розпис навчального закладу розробляється в межах затвердженого фонду оплати праці та з урахуванням типу навчального закладу, контингенту учнів, режиму роботи закладу, наявності навчально-виробничих майстерень тощо.

Наказ набере чинності з 01 вересня 2012 року.

Додатково див.: наказ МОН №1204 від 06.12.10 р. Про затвердження Типових штатних нормативів професійно-технічних навчальних закладів.

Освіта.ua
31.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів