Дмитро Табачник зустрівся із представниками студентства

Активісти ВМГО "Молоді регіони" передали міністру освіти і науки, молоді та спорту України 43 тисячі листів від студентів вищих навчальних закладів, повідомляє прес-служба Міносвіти

Дмитро Табачник зустрівся із представниками студентства

25 січня активісти ВМГО "Молоді регіони" зустрілись з Міністром освіти і науки, молоді та спорту Дмитром Табачником. Вони принесли з собою 43 тисячі листів від студентів вищих навчальних закладів з усієї України для Президента Віктора Януковича.

У листах, як пояснили учасники зустрічі, студенти виклали свої побажання та пропозиції з питань розвитку та вдосконалення системи освіти, а також перерахували головні, на їх думку, проблеми вищої школи.

Основні питання, з якими студенти звернулись до міністра, стосувались, перш за все, виробничої практики, матеріально-технічного забезпечення вищих навчальних закладів, а також працевлаштування молодих спеціалістів.

Під час зустрічі Дмитро Табачник окреслив коло питань, вирішення яких сьогодні для Міністерства є першочерговим завданням, а також зауважив, що побажання та пропозиції, про які йдеться у листах студентів, будуть враховані в подальшій роботі.

На запитання, коли студентам чекати відповідей, Дмитро Табачник зазначив, що на кожну з груп питань будуть готуватися узагальнені відповіді.

Освіта.ua
26.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів