Абітурієнти матимуть можливість електронної подачі документів, - М.Луцький

У поточному році у абітурієнтів з'явиться можливість подавати документи при вступі до вузів в електронній формі, використовуючи Інтернет

Абітурієнти матимуть можливість електронної подачі документів, - М.Луцький

Народний депутат від Партії регіонів, перший заступник голови парламентського Комітету з питань науки і освіти Максим Луцький повідомив про те, що електронна форма подачі документів буде затверджена і введена в дію вже цього року.

Він висловив впевненість, що це істотно спростить і прискорить процес подачі документів для всіх молодих людей, які виявлять бажання вступати до вищих навчальних закладів.

"Цього року у абітурієнтів з'явиться можливість електронної подачі документів. Упевнений, це суттєво полегшить абітурієнтам процедуру подачі документів до вищих навчальних закладів", - підкреслив депутат.

Він повідомив, що відповідна форма прийому документів, буде розміщена на сайті міністерства освіти, а також веб-сторінках вищих навчальних закладів.

"Буде затверджена форма подачі документів. Власне, вона вже існує, просто тепер з'явиться ще й в електронному вигляді. Ознайомитися з нею та скористатися електронною процедурою подачі документів зможе кожен бажаючий", - підкреслив М.Луцький.

Освіта.ua
25.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Fedd
учебники в электронном виде мы уже увидели
Олена
Завдяки такому нововеденню не буде черг та запаморочень біля дверей прийомних комісій. Молодці!
THINKER-TINKER
А можно будет и в электронном виде и в живую подать документы в один и тот же ВУЗ? Я имею ввиду,сначала в электронном,а потом в живую.