Дмитро Табачник заперечує конфлікт із "Могилянкою"

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник стверджує, що у нього немає конфлікту з Києво-Могилянською академією

Дмитро Табачник заперечує конфлікт із "Могилянкою"

Про це він заявив 24 січня журналістам, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

"Немає у мене ніякого конфлікту абсолютно ні з ким, ні з Києво-Могилянською (академією, - ред.), ні з університетом "Україна", - сказав міністр.

Д. Табачник зазначив, що до Києво-Могилянської академії є тільки одна вимога - правила прийому до університету мають відповідати встановленим державою умовам прийому до вузів.

Міністр зазначив, що претензії до академії полягали в додатковому іспиті з англійської мови, необхідного для вступу до цього вузу.

"Якщо ми домовилися, що в усі державні навчальні заклади, недержавні вищі навчальні заклади всі діти України вступають за двома параметрами: це атестат про середню освіту і сертифікат зовнішнього незалежного тестування, то міністерство не може дозволити ні державному, ні недержавному вузу встановлювати окремі іспити", - додав міністр.

Нагадаємо, нещодавно президент Національного університету "Києво-Могилянська академія" Сергій Квіт заявив, що Міністерство освіти та науки має намір урізати права цього вищого навчального закладу та розповів про конфлікт із міністром Табачником.

Освіта.ua
24.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів