Оробець заявляє про фальсифікацію рішення парламентського комітету з освіти

Розгляд законопроекту "Про вищу освіту" (реєстр. номер 7486-1) на засіданні Комітету Верховної Ради з питань науки та освіти завершився фальсифікацією його рішень

Оробець заявляє про фальсифікацію рішення парламентського комітету з освіти

Про це повідомила народний депутат України, голова підкомітету з питань базової освіти Леся Оробець.

За словами нардепа, після двох невдалих спроб зібрати кворум депутати Луцький і Самойлик вирішили перенести засідання ще на годину. Втім, журналісти, запрошені на резонансну подію, так і не зуміли дочекатися початку обіцяного засідання.

"При цьому керівник секретаріату Комітету з питань науки та освіти Чижевський Б.Г. запевнив представників мас-медіа в тому, що вони просто "не помітили" нардепів, які нібито в обумовленому місці і вказаний час встигли прийняти рішення про підтримку законопроекту 7486-1", - зазначає Оробець.

"З його слів, рішення візувало принаймні шестеро членів комітету: Луцький, Самойлик, Жванія, Курило, Зубець, Личук. Хоча, щонайменше Давид Жванія, до приміщення Верховної Ради сьогодні взагалі не потрапляв", - повідомила Леся Оробець.

За оцінкою Оробець, у такий рейдерський спосіб команда Дмитра Табачника проштовхує внесення до сесійної зали законопроекту, який попередньо гостро критикувався з боку низки експертів.

"За аналогічною схемою було сфальсифіковано рішення комітету про підтримку запровадження обов’язкового навчання в дитячих садочках дітей 5-річного віку. Тепер – черга за прийняттям вбивчого для галузі законопроекту про вищу освіту", - наголосила Леся Оробець.

Нагадаємо, як повідомив народний депутат від Партії регіонів Максим Луцький, ухвалення нової редакції Закону "Про вищу освіту" стане одним із першочергових завдань цієї сесії Верховної Ради. За його словами, проект нової редакції Закону України "Про вищу освіту", порівняно з чинним, враховує сучасні параметри розвитку вищої освіти, її інтеграцію до європейського і світового освітнього простору.

У свою чергу, президент Києво-Могилянської академії Сергій Квіт розкритикував проект закону "Про вищу освіту" зазначивши, що запропонований Міністерством освіти проект закону "Про вищу освіту" сприяє подальшій деградації науки та освіти.

Освіта.ua
14.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів