Табачник сподівається побачити українські вузи у світових рейтингах навесні

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник в ефірі одного з українських телеканалів висловив сподівання, що вітчизняні вищі навчальні заклади з'являться у світових рейтингах

Табачник сподівається побачити українські вузи у світових рейтингах навесні

"Ми над цим зараз працюємо, і я сподіваюсь, що, коли навесні будуть підбиватись підсумки кількох дуже популярних світових рейтингів за 2010 рік, там з'явиться кілька українських університетів", - наголосив міністр.

Нагадаємо, раніше Табачник заявляв, що якісна освіта студенту вузу мусить обходитися в суму не менше 10 тис. грн, а в містах-мільйонниках - 12-14 тис. грн.

"На ціну впливає престижність вузу: чим престижніший вуз, тим вища плата. І не тому, що він бере за свою марку, а тому, скажімо, що в університеті Шевченка практично в кожному базовому вузі викладає доктор наук, професор, а якщо він ще й член Академії наук, то вуз доплачує йому ще й за це", - заявляв Табачник.

Міністр також переконаний, що в Україні потрібно оптимізувати мережу вищих навчальних закладів.

ТСН
29.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ВІД ГРОМАДСЬКОСТІ м.ЛЬВОВА
РЕКТОР СНІТИНСЬКИЙ В.В. ПРОДОВЖУЄ ЗАМІТАТИ СЛІДИ ВБИВСТВА ЗА ДОПОМОГОЮ МЕДИКІВ, ПРОКУРАТУРИ ТА МІНІСТЕРСТВА АГРОПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ Про цей трагічний випадок з вини ректора Снітинського В.В. виконуючий обов’язки прокурора Жовківського р-ну Бойко О.В. повідомив що порушення щодо навчання в ЛНАУ сироти – Пріріза Тараса Івановича на платній формі навчання дійсно мало місце, а тому прокуратурою району внесено в ЛНАУ подання про усунення причин і умов, що сприяють порушенню вимог законодавства України про соціальний захист дітей – сиріт та бюджетного законодавства України (додаток). Ось так м’ягко нібито Снітинський В.В немовля і не розуміє що таке Закон, і що його неможна порушувати нікому. Допускати таких людей до освіти і до виховання, а тим більше довіряти...