Ситуація навколо ректора ДонНУ вийшла за межі моралі і закону, - А. Гриценко

Анатолій Гриценко, народний депутат, лідер партії "Громадянська позиція" закликав правоохоронні органи знайти і затримати винних у побитті дружини ректора Донецького національного університету

Ситуація навколо ректора ДонНУ вийшла за межі моралі і закону, - А. Гриценко

"В Донецьку було побито Тетяну Лев – дружину професора Юрія Лисенка, який 10 грудня переміг на виборах ректора ДонНУ", - зазначає Гриценко у власному блозі.

"Пані Лев також є освітянином, обіймає посаду проректора цього ж університету. Раніше вона була звільнена з посади наказом в.о. ректора Петра Єгорова, але судом поновлена на посаді", - пише депутат.

Ситуація зі звільненням і призначенням ректора ДонНУ уже давно вийшла за межі моралі і Закону. Уже видно, що дуже високий приватний інтерес до земель і будівель ДонНУ переважає усі інші інтереси і цінності – законні, державні, освітянські, моральні..., - підкреслює Гриценко.

"Я не знайомий з професором Ю.Лисенком, не знаю цю людину особисто. Але шаную рішення колективу ДонНУ – професорів, викладачів, працівників, які своїми голосами визначили його найкращим кандидатом на посаду ректора", - зазначив депутат.

Гриценко зазначив, що проти підтриманого трудовим колективом кандидата на посаду ректора ДонНУ бульдозерна влада включила "стандартний" набір важелів – адміністративний тиск, перевірки, обшуки, кримінальні справи, МВС, ГПУ…

"Зі звірячим побиттям проректора, дружини новообраного ректора, події перейшли у кримінально-репресивну площину. Якщо це насилля не є частиною "загального замислу", то МВС і ГПУ мають зреагувати миттєво. Буквально – миттєво і ефективно. Знайти і затримати злочинців. Не зроблять цього – значить, вони не частина рішення, а частина проблеми", - заявив Гриценко.

Нагадаємо, що 10 грудня 2010 року в Донецькому національному університеті відбулися вибори ректора. У голосуванні прийняли участь 288 членів трудового колективу.

Більшість голосів на виборах отримав Юрій Лисенко, за якого віддали свої голоси 138 членів трудового колективу.

У відповідності із Законом "Про вищу освіту" Лисенко рекомендований Міністерству освіти і науки, молоді та спорту як єдиний претендент на посаду ректора.

Освіта.ua
22.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кто-то
Это просто констатация фактов. Что может быть предложено, если у власти, которая вот уже сколько месяцев творит полный беспредел, в руках все ресурсы, в том числе судебные и карательные. То ли еще будет... Бачили очі, що купували, тепер...
Tatjana
Для Кто-то:[/b В принципе НИЧЕГО не изменилочь со времён 90х.Судья, слушая наши попытки доказать наше право на получения зарплаты ВОВРЕМЯ,поскольку кушать хочется и огород НЕ ЗА ЧТО выорать... просто смеялся нам в лицо с заявлением, что ПРИ ЛЮБОМ РАСКЛАДЕ мы останемся в проигрыше. И он ОКАЗАЛСЯ ПРАВ!!!!!!!!
Коментувати
Рома
Пану Гриценко прекрасно известно, каков процент раскрываемости подобных преступлений. А вот примазываться к чужой беде ради повышения своего политического рейтинга - это аморально.
Tatjana
І ЩО ПРОПОНУЄТЬСЯ??????????