Табачник "оголосив війну" Києво-Могилянській академії

Президент Києво-Могилянської академії Сергій Квіт звернувся до Президента України, голови Верховної Ради та прем’єр-міністра з відкритим листом щодо курсу міністра освіти Дмитра Табачника "на авторитарну централізацію управління та деградацію науки і освіти в Україні"

Табачник "оголосив війну" Києво-Могилянській академії

Про це повідомляє прес-служба Національного університету "Києво-Могилянська академія".

Метою звернення є ознайомлення керівників держави із ситуацією, яка сьогодні склалася у сфері вищої освіти та пропозиція відмовитися від запропонованого міністром освіти і науки України Дмитром Табачником проекту Закону України "Про вищу освіту", як такого, що спрямований на самоізоляцію України, подальшу руйнацію науки, освіти та економіки в нашій державі.

Як зазначає у листі Сергій Квіт, Міністерство освіти i науки України проводить спiшне обговорення проекту Закону України "Про вищу oсвіту", який має на меті загальмувати розвиток вітчизняних вищих навчальних закладів, позбавити їx будь-яких ознак автономії, не дати можливостi виходу на мiжнародний конкурентоздатний рівень.

Президент Києво-Могилянської академії наголошує, що законопроект несе в собi ряд загроз для української освіти.

У зв’язку з цим, 9 грудня 2010 року, о 10.30 в УНІАН (вул. Хрещатик, 4), відбудеться прес-конференція Сергія Квіта, під час якої будуть розглянуті питання, щодо "неадекватності проекту нового Закону України "Про вищу освіту", та "війни проти Могилянки, оголошеної міністром освіти і науки Дмитром Табачником".

Нагадаємо, нещодавно, під час засідання Ради ректорів вищих закладів освіти Київського регіону Сергій Квіт представив експертні висновки НаУКМА щодо проекту нового Закону України "Про вищу освіту" і запропонував повністю відмовитися від цього законопроекту.

Також, незважаючи на повідомлення Міністерства освіти і науки про завершення погодження правил прийому абітурієнтів на 2011 рік для всіх вузів України, правила прийому абітурієнтів Києво-Могилянської академії залишаються на погодженні у Міносвіти з 16 листопада цього року.

Освіта.ua
08.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Максим
Подскажите пожалуйста как подать документы в вузы через интернет????? СПАСИБО!
Рома
Полностью поддерживаю С. Квита в оценке проекта закона о высшем образовании. Но не могу понять, почему журналисты решили, что министерство объявило ему войну. Скорее наоборот.
03
Для Рома: Да нет, именно так:"министерство объявило ему войну", поскольку ВУЗ с ТАКИМИ традициями глаза МОЗОЛИТ!!!
Коментувати
ЮА
Могилянка просто розрекламована, а так - дурня.... БУРСА....
Tatjana
Для ЮА: Да. Бурса там ,ДЕЙСТВИТЕЛЬНО, есть!Да вот только МЫСЛЯЩИЕ детки СПОСОБНЫ её пройти. А как назвать - да разве в ЭТОМ разница????????? РАЗРЕКЛАМИРОВАНА? Да там и студентов не очень большое количество - лишь те, кто по своим ПСИХОФИЗИОЛОГИЧЕСКИМ И интеллектуальным возможностям (читай способностям) могут ОСИЛИТЬ ТЕМП, НАПРЯГ, ОБЪЁМ знаний и умений. Вот только ЧТО будет дальше?????
Коментувати
*****
Табачник як прийшов, так і піде, а Могилянка - буде завжди чи не найпрестижнішим вузом України. Я горда з того, що там вчиться моя дитина.
UA
Господи! Гетьман Павло Скоропадський за шість місяців перебування при владі відкрив десяток національних установ освіти й культури ДЕРЖАВНОГО рівня! І це в час громадянської і світової війни! А наші "проффесіонали" задушать у своїх обіймах і освіту, і культуру. Ганьба!
Tatjana
НАВІТЬ ЯКЩО МОГИЛЯНКА ЗАЛИШИТЬСЯ В ІНШОМУ СТАТУСІ, ВОНА З А В Ж Д И ПОВИННА БУТИ Н А В И С О Т І. Чим зможемо - підтримаємо!!!!!!!
громадянин
А чому "об"явив", а не оголосив? Могилянці тримайтесь, кількісний критерій для визнання вузу "університетом" якраз гарна причина для ненадання такого статусу НАУКМА. Хіба ні?