Депутати просять захистити директора Вищого училища фізичної культури

Народні депутати України просять Президента зупинити терор чиновників Міністерства освіти проти колективу Республіканського вищого училища фізичної культури

Депутати просять захистити директора Вищого училища фізичної культури

Народні депутати України, серед яких Микола Томенко, В´ячеслав Кириленко та інші, направили лист Президенту Віктору Януковичу з проханням зупинити терор чиновників Міносвіти проти колективу Республіканського вищого училища фізичної культури.

Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради.

Народні депутати поінформували Президента, що за інформацією, наявною у них, керівництво Міністерства освіти і науки України влаштувало переслідування директора училища, заслуженого працівника освіти України Анатолія Нілова з метою заміни "непокірного" керівника на "свою" людину для проведення оборудок із наявною матеріальною базою та земельною ділянкою, що належить училищу.

У зверненні наголошено на тому, що ця проблема вже неодноразово піднімалася заслуженими спортсменами у листах до вищих органів влади та у пресі. Однак, наступ на права вихованців, педагогів і тренерів продовжується, а в колективі училища панують підозрілість та невпевненість.

Народні депутати нагадали, що колектив Республіканського вищого училища фізичної культури підготував десятки чемпіонів світу і Олімпійських ігор, та попросили Президента невідкладно втрутитися в ситуацію, що склалася навколо училища, а також розглянути питання про можливість передачі училища у спільне підпорядкування Міністерства освіти і науки України та Міністерства сім´ї, молоді та спорту України.

Освіта.ua
03.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів