Українські вузи не забезпечують проходження практики студентами

На сьогоднішній день по всій Україні адміністрації вишів практично не забезпечують студентів можливістю проходження виробничої практики

Українські вузи не забезпечують проходження практики студентами

Про це повідомив координатор громадської ініціативи "Студентський захист" Андрій Черних.

За його словами, обов’язковою умовою видачі сертифіката про акредитацію вишу повинна стати наявність підтвердженої документально можливості забезпечити всіх осіб, що навчаються, місцем для проходження переддипломної та навчально-виробничої практики.

Це, зокрема, наявність договорів з підприємствами, установами, організаціями про проходження у них безоплатної практики.

"Незаконна відмова посадових осіб підприємств, установ, організацій у наданні місць для проходження переддипломної та навчально-виробничої практики повинна вважатися порушенням законодавства про працю та тягнути відповідальність передбачену законодавством. Відповідні зміни до нової редакції проекту Закону України "Про вищу освіту" направлені до Міністерства освіти і науки України", – підсумував Андрій Черних.

ЗІК
23.11.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Рома
Вся проблема в том, что государственных предприятий у нас практически нет. Кто и на каком основании может заставить негосударственные предприятия обеспечивать студентам бесплатное прохождение практики? Да и где в мире вообще существует такое понятие, как практика. Во всяком случае в программах европейских вузах, которые представлены на их официальных сайтах, найти какие-либо упоминания о практике (тем более бесплатной) мне не удалось.