Міносвіти: Вузи мають розробити власні програми енергозбереження

У Івано-Франківську відбулась нарада з питань енергозбереження у вищих навчальних закладах за участю керівництва вищих навчальних закладів та заступника міністра освіти Євгена Суліми

Міносвіти: Вузи мають розробити власні програми енергозбереження

Як повідомляє прес-служба Міносвіти, на нараді обговорювались питання щодо основних напрямів ефективного і економічного енергоспоживання вищими навчальними закладами.

Також, було представлено результати моніторингу витрат енергоносіїв Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та шляхи реалізації заходів з ефективного і економічного енергоспоживання при експлуатації будівель та споруд університетів.

При цьому заступник міністра Євген Суліма наголосив, що вищим навчальним закладам необхідно приділяти увагу не тільки науково-технічним розробкам з енергозбереження, але й безпосередньо впроваджувати енергоефективні заходи і технології у вищих навчальних закладах.

За результати наради було прийнято рішення щодо необхідності розроблення вищими навчальними закладами власних програм з енергозбереження до 2013 року.

Освіта.ua
12.11.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів