Міносвіти роз’яснило кому нараховувати додаткові 20 балів при вступі

Міносвіти надало перелік відповідних природничо-математичних та інженерно-технічних напрямів підготовки, при вступі на які абітурієнту нараховуються додаткові конкурсні бали, за умови закінчення курсів довузівської підготовки

Міносвіти роз’яснило кому нараховувати додаткові 20 балів при вступі

Згідно з умовами прийому до вузів у 2011 році, вступникам, які в рік вступу закінчили підготовчі курси (відділення, факультети довузівської підготовки) вищого навчального закладу можуть нараховуватись додаткові 20 балів.

Додаткові бали нараховуються за умови вступу абітурієнта до цього вищого навчального закладу для навчання на природничо-математичних та інженерно-технічних напрямах підготовки (спеціальностях) при вступі на відповідний напрям підготовки даного вищого навчального закладу.

У зв’язку з цим, Міністерство освіти і науки затвердило перелік відповідних напрямів підготовки (спеціальностей).

Як повідомлялось раніше, вищі навчальні заклади України мають затвердити власні правила прийому до 15 листопада 2010 року.

Більше про рейтинговий бал вступника дивіться у розділі Консультації.

Освіта.ua
11.11.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
W
Зачем столько конкурсов и олимпиад в течении года? Почему команда только 4 человека (или 5, 6 в зависимости от предмета)? А может, в этом году одаренных меньше, а в следующем будет больше. Ведь всем известно, лучше меньше, да лучше. Почему олимпиада проводиться не на добровольной основе? Ребенок, который ХОЧЕТ поехать на олимпиаду покажет лучший результат, чем тот, которого ЗАСТАВИЛИ или КУПИЛИ оценкой. Почему олимпиады не в конце года, а в начале: сентябрь - турниры, ноябрь-декабрь олимпиады, МАН, защита проектов? Эти вопросы назрели давно, но МОНУ слепо-глухо-немое. Ответ очевиден, одаренные дети всем до лампочки, главное рейтинг школ, который развалил всю концепцию детоцентризма. Над талантливыми детьми просто издеваются тупые чиновники и амбициозные руководители школ и учителя.
Docent
Для W: Все просто. Олімпіади проводяться згідно з Положенням про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженим наказом Міністерства освіти України від 18 серпня 1998 року № 305 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 24 вересня 1998 року за № 598/3038.http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z0598-98&p=1289651202055752 В листопаді-грудні проводяться олімпіади ІІ - районного етапу. В ньому мають право приймати участь переможці І етапу з відповідних предметів. В січні-лютому ІІІ - обласний етап. На весняних канікулах ІV етап олімпіади.
Docent
Для W: Чисельний склад команди на ІV - республіканському етапі визначається не предметом а успіхом команди в попередньому році. Але не менше ніж по одному учню з кожного класу. В І -шкільному етапі мають право приймати участь всі бажаючі. Будь-які обмеження права участі школярів в I етапі олімпіад з базових дисциплін забороняються. Терміни проведення конкурсів МАН також визначені положенням. І ті ж самі правила по відбору до наступного етапу. Додаткові бали при вступі до ВНЗ отримують лише переможці Всеукраїнських олімпіад і конкурсів МАН
66
Для Docent: Почему МНЕ необходимо проводить Ітур олимпиад в школе? Почему МНЕ необходимо ОТВЕЧАТЬ за жизнь и здоровье детей во время следствия НА ОЛИМПИАДУ... . Что Я с ЭТОГО ИМЕЮ? МОЙ выходной, моё ЛИЧНОЕ время... Тенм более, что на подготовку учеников к олимпиадам МНЕ ЧАСОВ НЕ ПРЕДОСТАВЛЯЮТ, а реальность такова, что три года назад ребёнок с 15 баллами имел 5 место в области, а прошлый год ПОДАРИЛ ребёнку с 14 баллами 3 место в области. Думал ли кто, что вся эта затея с олимпиадами - для ПРОТЯГИВАНИЯ СВОИХ В ПОБЕДИТЕЛИ???
Коментувати
нина
20 б это очень много.Те кто здавали зно знают что 1 б может быть решающим.Чтоб получить 20 б на зно нужно как минимум дать 20 правильных ответов.А вот знания очень важны когда ты уже студент .У нас уже половина группы почувствовала.ТАК что баллы вуза -это выкачка денег у родителей а знаний курсы вуза не дают..Всем удачи--достойным..
Андрій, студент КНЕУ
20 балів особливої ролі не грають, якщо ти надрозумний, а твій друг дурень, але заплатив. Повір мені, що якщо ти пройдеш у вибраному вузікурс підготовки, то на початку навчанні відчуєш себе розумнішим не на доданих 20 балів, а на балів десь 80!!! Це не корупцію дозволяють, а заохочують людей навчатися, ризикуючи пробудити хвилю корупції. якщо підвищувати це додавання не будуть, то таккий спосіб може видатися дуже дієвим. Особисто я хотів би, щоб у моїй групі вчилися студенти, які пройшли курс довузівської підготовки. І найбільше це стосується математичних наук, що в законі і відобразили. Я ЗА!
Сергей
Если коррупцию узаконить, то вовсе это уже и не коррупция, а "всё по закону". Хочешь на бюджет-иди к нам на курсы (наверное очень полезные и совсем недорогие). Какая наглость.