У Росії видали підручник української для країн СНД

У Москві видали підручник української мови для країн СНД тиражем у тисячу екземплярів

У Росії видали підручник української для країн СНД

Про це повідомила президент Російської асоціації україністів, автор підручника "Українська мова для країн СНД" Галина Лєсна.

"Відповідно до договору між Російським державним гуманітарним університетом і Міждержавним фондом гуманітарної співпраці держав-учасниць СНД підручник розповсюджуватиметься серед російських вишів та інших вишів країн СНД, в яких вивчається українська мова", – сказала Лєсна.

За її словами, при підготовці підручника враховувався той факт, що він буде призначений не лише для російських студентів, але й для студентів з інших країн, які через російську вивчатимуть українську мову. "Я знаю з практики, як можна викладати через російську мову як посередника українську", – заявила автор підручника.

За словами Лєсної, планується, що підручник також буде направлений в українські виші, де навчають українській мові іноземців.

Зі свого боку, ректор Російського державного гуманітарного університету Юхим Пивовар заявив, що у разі великого попиту на підручник його видадуть додатковим тиражем у необхідній кількості.

"Це перша ластівка, але з чогось починати треба. Відразу видавати великий тираж теж безглуздо", – сказав Пивовар.

Радио свобода
09.11.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів