Європейська освіта - крок до якісного життя

Навчання за кордоном – мрія багатьох українців. Адже, на думку студентів, освіта, здобута в іноземному виші, - це перший крок до забезпеченого майбутнього

Європейська освіта - крок до якісного життя

Наприклад, диплом американського університету визнається і цінується в усьому світі, а освіта у Великій Британії, з її багатовіковими традиціями, вважається найкращою.

Різноманітні освітні центри та організації, що сприяють від’їзду наших співвітчизників на навчання за кордон, пропонують, окрім отримання вищої освіти, дитячі навчальні програми, мовні курси, програми підготовки до вступу тощо.

Здобуття вищої освіти за кордоном – це культурний обмін, сучасні методики викладання, набуття актуальних знань, міжнародно визнаний диплом, можливість оволодіти іноземною чи вдосконалити свої мовні навички.

Специфіка вступу та навчання у різних країнах відрізняються – приміром, різним може бути вік вступників, вартість навчання, кількість часу, що студент може використовувати для роботи, тим самим частково покриваючи витрати на оплату навчання і проживання, вимоги до попередньої освіти тощо.

Наприклад, для вступу до австрійського університету необхідно закінчити 2 курси стаціонару в Україні. Щоб стати студентом британського вищого навчального закладу слід пройти спеціальні програми підготовки A-Level чи Foundation або закінчити 1-2 курси в українському вузі. А ось для вступу до канадського університету не потрібно проходити підготовчу програму, а навчання в Канаді дешевше, ніж в США чи Великій Британії. Щоб вступити до австралійського вишу, слід закінчити 1 курс університету на батьківщині, проте для абітурієнтів з українським атестатом відкриті двері австралійських коледжів.

Увагу українських абітурієнтів також привертають чеські університети. Адже у місцевих державних вищих навчальних закладах іноземці мають можливість навчатися безкоштовно, щоправда, чеською. Її можна вивчити на спеціальних мовних курсах.

Різні країни відповідно мають і різну освітню "спеціалізацію". Приміром, німецькі вузи традиційно вважаються сильними у викладанні дисциплін технічного профілю (інженерна справа, машинобудування, будівництво тощо). Франція та Італія відомі навчальними програмами з моди та дизайну. Швейцарія - традиціями викладання готельного менеджменту і туризму, а також програмами MBA.

Насправді освіта за кордоном не є такою недосяжною, як вважає більшість українців: є програми орієновані на різні побажання та фінансові можливості. Головне – бажання навчатися та активна життєва позиція. Якщо ж варіант залишати батьківщину хоча б на кілька років навіть не розглядається, варто звернути увагу на спільні освітні програми, що діють в Україні.

Однією з них є "Україно-австрійська програма з експортноорієнтованого менеджменту", що діє в Університеті "КРОК" з 2008 року. Програма є результатом спільної розробки навчальних планів "КРОКу" і Університету прикладних наук ІМС, що знаходиться в австрійському місті Кремс.

Студенти програми навчаються в Україні, їм надано можливість проходити стажування в австрійському університеті та слухати лекції австрійських викладачів в Україні.

Більшість дисциплін викладається англійською мовою, також вивчається німецька. Випускники програми, крім вітчизняних державних дипломів з міжнародної економіки, отримують дипломи австрійського університету з експортноорієнтованого менеджменту, які не потрібно нострифікувати у разі працевлаштування за кордоном. Навчання за програмою проходить на рівнях "бакалавр" та "магістр".

Щоб стати студентом спільної україно-австрійської програми, крім результатів зовнішнього оцінювання, що обов’язкові для всіх абітурієнтів, необхідно мати результати тесту на знання англійської мови IELTS. Цей тест можна скласти або до вступу, або під час першого року навчання.

Спільні програми є хорошим вибором для тих абітурієнтів, хто прагне здобути освіту європейського рівня в Україні та планує подальшу діяльність у компаніях з іноземними інвестиціями.

Подати документи на навчання за "Україно-австрійською програмою" Ви зможете у період з 2 до 31 липня 2012 року, завітавши до приймальної комісії Університету "КРОК" за адресою: м. Київ, вул. Лагерна, 30-32.

Дізнатися про умови вступу та навчання за цією програмою або за іншими напрямами підготовки можна, зателефонувавши: (044) 455-57-07; 455-57-57, або на сайті Університету "КРОК".

Розміщено на правах реклами

Освіта.ua
10.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Студентка УДПУ
Мені здається освіта в Україні не натакому і поганому етапі, освіта в Україні можливо і не на найкращій позиції, але наша освіта дає право їхати на навчання за кордон, я думаю якби в нас була така аж погана освіта , то до нас би не їхали студенти з закордону.
Богдан
Я,наприклад,їду вчитися закордон і взагалі не жалію про це!З теперішньою освітою нам нічого н езалишаєтся!
Ирина
Для Богдан: И правильно делаешь,а что не пожалеешь-это факт!!!
злюка
так , на данному етапі освіта в Україні не на найкращій позиції , тому багато потенційних абітурієнтів бажає вчитись в Європі . Сама бажала навчатись в Франції і для того мала диплом знання мови , але через примху не поїхала і ось зараз змушена навчатись на платному відділені водного ,хоч і маю гарні бали ( 195 з історіх , 163 з математики , 161 з мови і георрафії).
ррр
Для злюка: ха-ха, 161-163 гарні бали -ржу нимагу. На Западе с такими баллами, даже с большим мешком денег, в приличное учебное заведение тебе дорога закрыта. Это только в нашей доброй образовательной системе еще берут таких тупиц в вузы.
Коментувати