Рейтинг
227
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 49 оцінок.

Відгуки про Університет державної фіскальної служби України (УДФСУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
таня
а що мається на увазі у Факультет: Юридичний факультет Галузь: Право Напрям: правознавство творчий коннкур і з яких предметів треба здавати зно
Віка
який прохідний бал при вступі на право??
Elena
Для Віка: скажіть будь - ласка!
Коментувати
Юля
коли вибираєш економіку підприємнецтва,то потім ти ким можеш працювати??????
Юра
Підкажіть чи реально без бабла поступити і який приблизно потрібно бал ЗНО
олена
Для Юра: балів 720
олена
Для Юра: загалом
l
поступила із балами 690
Коментувати
ЮРА
А що таке творчий конкурс?
vadim.zabolotnya@mail.ru
Для ЮРА: ти про який факультет запитуєш??
Коментувати
ТАРАС
Добрий вечір,а чи є гуртожиток при даному вузі?
Доброжелатель
Бегите от сюда!На бюджет вы поступите,только потом вас подвинут,ибо ваша стипендия все равно не вернется в гос.бюджет, а вот в универе останется ;)Если у вас 4 пропущенных пары,то стипендию за этот месяц вы не получите по "решению стипендиальной комиссии". Никому ничего доказать вы не сможете-это "законно". Ах да, жилье..Для поселения в общежитие будьте готовы выложить 1000 зелененьких, нет? Тогда и "Мэст для вас нэт", как говорит директор студ. городка! Или отправляйтесь в "Сосновый бор", пгт.Ворзель если что) Надеюсь, что кому-то открою глаза, жаль, что мне не попалось на глаза это сообщение в свое время..
vadim.zabolotnya@mail.ru
Для Доброжелатель: навіщо ти намовляєш на університет???!!! скоріш за все ти трошки тупенький, сам не можеш поступить і іншим не даєш)))) я навчаюся на 4 курсі, на держбюджеті, і нікому я нічого не платила, при тому що я закінчила коледж в Умані, після нього вибрала цей університет))) поступила відразу на 3 курс, без ніяких взяток!!! склала іспит і все))) Багато моїх знайомих поступали по тестах, якщо ви набрали прохідний бал - у вас є шанс!! і нікого не слухайте, все можна самому, і не бійтеся!! гуртожитки є, мість там більше чим достатньо, новий гурт№4-650грн/міс-він як квартира, блоками, 2-3чол в кімнаті, є дишевший варіант теж нове гурт.№3 около 2000грн за рік, там по 4-5 рідко 6 чол в кімнаті, теж блоками. ще я декілька але ціни там ще нищі. Та взагалі, якщо ви хоч раз були в Ирпіні біля університету, вас захопить дух, таке відчуття що ми не на території україни, а у європі!! на мою думку в Київські обл. кращого університету НЕМАЄ!!
Коментувати
Алина
а на право,гос заказ нужен??
Стас
Сколько нужно заплатит что бы поступить На правоохоронну діяльність (факультет податкової міліції) ???
Вікторія
Для Стас: В академії Педагоги за курсову беруть по 700 гривень (самі ж і просять відкрито). Зажерлися.... Треба до них надіслати люстраційну комісію....Нехай їй розкажуть ,яка у них зарплата....Де правда?????Де простим людям брати такі коштиі.... І це тільки один просить стільки....А інші також просять....Що робити людям в кого сімейний дохід - понад 3-ох тисяч в місяць.... Порада педагогам ---Убавте свої апетити ,а то потім будите жаліти........Ми обіцяємо....
ВВВ
ОЦЕЙ КОМЕНТ ПРОСТО КОСМОС, я навчаюсь на факультеті податкової міліції, 2 курс, і курсову сам робив, і робити буду, в нас нема поняття як комусь давати гроші, максимум якісь квіти, не порть людям враження про НУДПСУ, нема вже корупції, може й не було, принаймні я не застав, лише в міфах і легендах чув
Коментувати
яна
А коли буде сесія для перших курсів юридистів?
Вадім Заболотній
Для яна: до нового року!
Коментувати
вася
можно ли перевестись в этот ВУЗ, если я на первом курсе, специальность менеджмент, но учусь в Харькове. какие условия для перевода. подскажите, очень нужно!
мар'яна
яка степендія в університеті?
Вадім Заболотній
Для мар'яна: 730грн
l
770
Коментувати
Рита
Чи реально поступити на безкоштовне навчання, що для цього потрібно??
таня
Для Рита: реально треба мізки і нормальний бал зно і атестата
l
так
Коментувати
Катя
Чи реально пройти на бюджет юридичного ф-ту з 667,4 балами?
b2s
Для Катя: Реально якщо при собі будеш мати 5000 $
l
так, реально) головне - пробуй
Коментувати
Nastya
Подскажите пожалуйста, есть ли заочная форма обучения на факультете практической психологии? и где можно узнать стоимость обучения?
Віфпафівп
ЩОЙНО ПО ТЕЛЕВІЗОРУ БАЧИВ , ЯК РЕКТОРА ЗА ХАБАРІ СПІЙМАЛИ!!!!!!!!!!!!! РІК 2013..... ..31.07..............перевірте в неті .....................то так для наступних поколіь
Мирослава
Чи є при вступі добровільний внесок і скільки це в грн?
Скарлет
Для Мирослава: я сьогодні заповнила контракт на навчання, ні про які вступні внески мова не йшла)
Коментувати
Дана
Подскажите кто то: общежития находятся в Киеве или в Ирпине и ск. платить с человека в месяц?
Наталя
Для Дана: В Ірпіні, плата за гуртожиток в тому році складала 292 грн за місяць
Лика
во всех общежитиях?? говорят что если нет льгот, то около 1000грн?? так ли это??
vadim.zabolotnya@mail.ru
гуртожитки знаходяться в Ірпіні біля Університету, десь 5-7хв хотьби)) їх є декілька, це в самому новому ціна 900грн, він іде як квартина, а є і звичайні там де приблизно 2000грн за рік!!
Коментувати
Дмитро
Факультет: Факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Галузь: Право Напрям: правоохоронна діяльність що за творчий конкурс?
бодя
Для Дмитро: ф1зра
Коментувати
Анастасія
А на факультеті правознавстава контракт є?
Елизаветта
Для Анастасія: Минулого року не було. Подивіться, на кількість державних місць і загальну кількість.Минулого року ф-т був державним!
Коментувати