Рейтинг
299
Рейтинг: 4.2 з 5 на основі 72 оцінок.

Відгуки про Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (НПУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Яна
Доброго дня! Скажіть, а на який курс беруть після педучилища, на заочну форму навчання, на факультет соціальна робота?)
Гена
Подскажите, пожалуйста: смогу ли я перевестись с факультета психологии на факультет журналистики? Просто я не могу на журфак поступить, через то, что не сдаю иностранный язык.
Вика
Возможно ли поступить на контракт с 143,5 балами с географии на туризм?
Саша
А сфера обслуговування, це який факультет?
Оля
Які документи потрібно подавати при вступі?
Вікторія
Доброго дня.підскажіть чи є в мене шанси поступити на бюджет якщо всі ЗНО приблизно170-175 а бал атестата 192?Дякую)
Ann
Для Вікторія: у мене майже такі самі бали) надіюсь , що є)
Коментувати
Ірина
Добрий день.Підскажіть будь- ласка,в мене середній бал атестата 182, а ЗНО в середньому біля 160 балів, чи є в мене шанси поступити?
Анастасія
Добрий день. Підскажіть будь-ласка, чи зможу я вступити у ваш вуз на контракт. у мене бал атестату 183. українська мова, приблизно, 165, історія 160. англійську, напевно завалила, і не набрала навіть 124. Завжди мріяла бути вчителем. і хотіла вступити на факультет українська мова і література. Чи є в мене шанси?
Оксана
Чи можливо пройти на державне з середнім балом ЗНО+атестат 650-700 на факулитет педагогіка"біологія-хімія", в Тернопільській чи Л.Українки?
Марина
Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи маю я шанси навчатися на безкоштовному, якщо середній бал ЗНО приблизно 170, бал атестата 190)
Степан Пендзюра
Для Марина: Звісно що ні...контрактна армія чекає на тебе!
Коментувати
Настя
Підкажіть будь ласка,чи можливо з тестами ЗНО + бал атестату у сумі приблизно 710 пройти на бюджет на факультет філології іноземних мов?
Олександра
Доброго дня !Хочу вступати до Драгоманова,підскажіть будь ласка, який конкурс на 2012 рік? на факультет початкова школа, та філ.-фах. І чи надійно відправляти заяву електронною поштою ,чи краще відвозити документи особисто ?дякую.)
ZUFA
Підкажіть, який прохідний середній бал може бути з української на філфак з української мови і л-ри? (прошу вибачення за тафтологію)
ZUFA
Скажіть, будь ласка, скільки коштує навчання на філфаці української мови і л-ри. І чи варто подавати документи в цей ВНЗ?
Марійка
Скажіть будь-ласка, які потрібно здавати екзамени для того, щоб отримати диплом спеціаліста із спеціальності "видавнича справа та редагування" і скільки це коштує???
вита
Підкажіть будь-ласка,скільки коштує друга вища освіта на заочної форми навчання???І
Віта
Хочу вступити на заочну форму навчання, на факультет психології і педагогіки ( спеціаліста), Які екзамени, Які шанси?? Скільки зараз це коштує????
Тетяна
Прошу Вас надати інформацію яким чином проводиться набір студентів на здобування другої вищої освіти на заочну форму навчання на факультет соціології, психології та управління на спеціальність психологія.Дякую!
Лариса
есть ли подготовительные курсы в г.Кировограде?
марія
прошу сказати скільки коштує друга вища освіта на факультет -дефектологія логопедія і коли вступні іспити чи співбесіда в цьому році