Рейтинг
299
Рейтинг: 4.2 з 5 на основі 72 оцінок.

Відгуки про Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (НПУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Liliya Shulhina
Доброго дня! Мене цікавить детальна інформація щодо вступу в аспірантуру у Вашому ВНЗ
Оксана Чайка
2018-2019рік.Які предмети ЗНО потрібно здавати і який прохідний бал для навчання по спеціальності політологія?
наталія
У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Lili
Чи варто іти на політологію з середнім балом зно 177 і балом атестату 10,5? Чи краще обрати інший ВНЗ?
Sky O'Hara
Доброго дня!! Дайте будь ласка детальну інформацію з приводу вступу на спеціальність Психолог. На початку навчального року (2017-2018) всім показали Додаток 4 , де на дану спеціальність здаються такі предмети з ЗНО, як Укр. мова і літ., Історія України та Біологія, а при подачі заяв - Математика та Іноз. мова. Чому нікого не попередили про зміну предметів при вступі до ВНЗ ?
Випускниця
Для Sky O’Hara: краще виберіть інший університет бо такі ситуації будуть виникати постійно. Неорганізованість, вміння витріпати Вам нерви це про університет Драгоманова. А преподи цього університету геть не використовують педагогічні методи навчання по відношенні до студентів. Доводять до нервових зривів
Коментувати
Богдана
Добрий день. Чи є в мене шанс вступити на бюджет на напрям "психологія" чи "середня освіта (біологія та здоров’я людини)" з результатами зно : математика - 129, біологія- 199, укр мова та література - 183 ? Якщо не на бюджет, то чи можу на контракт?
Наталія
Доброго дня. Скажіть будь-ласка, скільки потрібно балів, щоб поступити на бюджет математичного факультету?
Yulia_Tkach
Доброго дня, скажіть, чи є в вас бюджетні місця на заочній формі початкової освіти?
Люся
Які предмети ЗНО потрібно для фізичної терапії і які бали? Чи можна здавати хімію замість фізики ?
Dasha Yulkina
Допоможіть будь-ласка! Розкажіть про факультети дизайнеру і готельно-ресторанного бізнесу, чи варто вступати туди?
Roxolana Klimenko
Доброго дня! У 1997році, я закінчила, ваш унівeрситeт, дeфeктологічний факультeт, за спeціальністю, олігофрeнопeдагогіка та праця. Зараз, хочу, пeрeкваліфікуватись за спeціальністю, логопeдія. Чи існують, зараз курси, чи форма навчання, за спeціальністю, логопeдія, як друга вища освіта? Дякую.
Annl
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є у вас безкоштовні місця на заочній формі навчання для випускників техникумів направлення "Право"?
Tania Martyniuk
В НПУ ім.М.П.Драгоманова є дуже цікава та унікальна магістерська програма "Менеджмент: управління інноваційною діяльністю". До того ж, можна поступати з дипломом бакалавра/спеціаліста/магістра будь-якої спеціальності. Навчання цікаве, та є гарні перспективи працевлаштування в різноманітних сферах: корпоративна соціальна відповідальність, HR, маркетинг, продакт-, та проектний менеджмент. Отримані протягом 1,5-2х років навчання знання та навички точно будуть корисними в професійній діяльності, знаю з власного досвіду ;) Професійні викладачі, цікаві предмети (яких немає в інших університетах). Дуже рекомендую!
Юрій Токарський
чи можна вступити на навчання логопеда після 9 класу?Яка плата за навчання?Скільки років вчитися?Що потрібно для того щоб вступити після 9 класу?
Вікторія Бабенко
які потрібні мати бали ЗНО для того щоб вступити на початкову освіту?
147
Для Вікторія Бабенко: Тебе з дипломом Драги в гарні приватні школи не візьмуть, краще в Грінч іди
Коментувати
Віка
Які предмети ЗНО потрібно здавати на готельно-ресторанну справу?
Ніка
Доброго дня. Скажіть будь ласка чи можна і що потрібно здавати щоб поступити на готельно-ресторанну справу маючи диплом бакалавра (юрист).
Світлана
Добрий день. Скажіть будь ласка маючи вищу освіту харчова технологія які вступні іспити чи яким чином можна вступити на заочну форму педагогічного напрямку і скільки років навчатись?
Катя
Які предмети ЗНО потрібно здавати на дошкільну освіту?
Anastasiya Khymenko
Доброго дня) Скільки потрібно набрати балів, щоб вступити на бюджет політолога? І які предмети потрібно здавати?