Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ вузи України - вища освіта в Україні
Рейтинг
243
Рейтинг: 3.9 з 5 на основі 62 оцінок.

Відгуки про Національний авіаційний університет (НАУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Привіт, для факультету менеджмент потрібно іноземну мову, а я здаю історію України. Іноземну мову я здаю ДПА у формі ЗНО, є в мене шанси вступити на менеджмент?
а. пендюр
скоріше б на заочку. скоріше б на заочку. скоріше б на заочку. скоріше б на заочку! :(
Вождь Мурси
Для а. пендюр: пшол вон на заочку, спрячь свою заточку
Коментувати
дмитро
розкажу в чому проблема: 1. відношення до студентів як до примітивної безправної маси. 2. брехня та маніпуляції в адміністрації. вона діє СУТО в інтересах цих кількох людей. 3. пари починаються у 8:00 тривають 1 год. 35 хв. 4. хороші викладачі довго не затримуються 5. канікули максимально короткі. (тому що сесія після канікул ,а гроші треба збирати) 6. обличчя в. о. проректора найнахабніше обличчя у всесвіті 7. в університеті холодно 8. часто незаконно виманюють гроші. 9. потрібно лікуватися лише в мед. центрі. в якому послуги платні, а їх наслідки потім довго потрібно лікувати. 10. я справді шкодую що вступив сюди. як і більшість моїх знайомих
маринка
університет дєрьмовий. адіще. філологія жесть. по ходу навчання не зрозуміла де я - чи то в лікарні, чи то в колхозі. викладачі просто винищують вільний час, нау - єдине що існує у житті,постійне напруження, завдання на ходу вигадують. мало викладачів ,які справді чого вчать, а ті хто залишився розбігаються. залишаються лише закомплексовані розумововідсталі,які для підтримки статусу сильного університета завалюють об"ємами роботи ,замість конструктивних методів навчання. мені здається вони реально отримують задоволення розповідаючи про жахи ,які нас очікують по ходу навчання. не кинули б своїх дітей в м"ясорубку? - не віддавайте їх в нау. хабарі, звичайно, є. і ще .. тут короткі канікули. пари в нау відмінити неможливо. поки у всих карантин ви будете втикати в університеті.
студент
не поступай в НАУ, половина викладачів просто ВИТЯГУЮТЬ ГРОШІ З СТУДЕНТІВ !! от у мене така ситуація ( у всього потока) летор веде лекції і практику, він забив "болт" на студентів і сам не ходив на лекції і на пари а мотивувася що хворий або не получається в нього ж самого прийтиж його на пари, був 3 з 9 леціях ! а прийшлов час заліків він заявив : - а чому ви не ходили до мене на парию. В кінці він сказав що з КОЖНОГО по 100 грн а поток 104 чоловіка ( не маленька сума, подаруно на НГ))) і то це токо за допуск до модуля а ще модуль (( (модуль тіпа щось контрольной) Викладач к кафедри політології!!
КОЛЯ
який середній бал потрібен на архітектура та будівництво?
Анна
Які предмети потрібна здавати на стюардессу?
оля
Для Анна:
Коментувати
Вероніка Дзюба
Чи можу я вступити на туризм з середнім балом 168,94 на бюджет?
Інна
Підкажіть будь ласка_яка кількість державних місць на факультет "Управління персоналом та економіка праці"?
Олександр
Доброго дня. Підкажіть будь ласка чи є шанс потрапити на бюджет на Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології з такими резутатами зно: укр.мова - 178.5; математика(поглиб) - 190; фізика - 177? дякую
Віта Р
скажіть будь ласка чи можу я вступити на міжнародні віідносини з середнім балом 168 на бюджет?
Юля
Для Віта Р: ніііііііііііііііііііііііііііі
Андрій
Для Віта Р:
Коментувати
Марина
Скажите, пожалуйста, есть ли лабы на специальности "химические технологии и инженерия"?вообще есть ли смысл по этому направлению учиться в нау?спасибо
Настя
Спеціальність стюардеса, розкажіть та поясніть будь ласка.
оля
Які ЗНО потрібно здавати на спеціальність стюардеси?
Коментувати
Оленка
Чи реально вступити до НАУ на маркетоолога із такими балами ЗНО: укр.мова-174,математика-десь 185,історія України-десь 160 і середній бал атестату- 187,6?
Аня
Яке ЗНО потрібно здавати, на спеціальність стюардеси??
Екатерина
Підскажіть,будь ласка,інститут аеронавігації,що воно таке і чи варто туди вступати?
Настя
Для Екатерина: авжеж варто. Один з сильнiших iнститутiв в НАУ
Коментувати
Марина
доброго дня! цікавить мінімальний бал ЗНО і атестату для вступу на контракт за спеціальністю "авіа- та ракетобудування". завчасно дякую.
Карина
Для Марина: якщо ти не впевнена, що вступиш на бюджет, то з такими балами ЗНО ракетобудування не потягнеш.
Коментувати
Юлія
Скажіть будь ласка які предмети потрібно складати на ЗНО, щоб поступити в напрямку "Транспорт і Транспортна інфраструктура"?
Вадім
Як дізнатисья,які предмети потрібно складати на ЗНО щоб поступити в напрямку "хімічна технологія та інженерія"?
Вікторія
Розкажіть будь ласка про Міжнародне Право. Як там вчитись: чи важко?) Хочу поступати на міжнародні відносини :)

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!