Рейтинг
302
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 69 оцінок.

Відгуки про Національний авіаційний університет (НАУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Kinf256
Чи можу я поступити на бюджет на факультет лінгвістики з такими балами: Українська мова і література - 148 балів, Англійська мова ( профільний рівень) -134 балів, Історія України - 160 балів, Географія - 150 балів?
К.К.
Чи можна поступити на державне утримання на спеціальність програмна інженерія з середнім балом ЗНО 160.
Анастасія
Для К.К.: моя порада (в свій час сама так робила) - відкрий сайт з рейтингами зно за минулі роки, обери універ, спеціальність, тощо, там буде min i max бали проходу на бюджет по даній спеціальності. Так ти приблизно зрозумієш, що тебе чекає.
Коментувати
Віка
На яку спеціальність можна пройти на бюджет з такими балами? Українська мова - 188, англійська - 114, математика - 142, історія - 132, бал атестата - 10.2
Vladislav
Доброго дня, підкажіть будь ласка який середній бал ЗНО потрібно щоб поступити на бюджет на факультет 272 експлуатація повітряних суден?
Наталія
Для Vladislav: Можна спробувати на соціальна робота...а так це бали не великі...світить тільки контракт.
Коментувати
Олександр
Підкажіть чи є у вас напрям "Експлуатація повітряних суден" чи тільки в Кропивницькому, які ЗНО потрібно здавати, який прохідний бал на державне та на комерцію, вартість навчання(ЗНО 2019). Дякую!
Оля
Розкажіть будь ласка про спеціальність 076 підприємство митна і біржова діяльність. Чи варто сюди йти?
Є.В.
Можете розповісти про навчання на документознавство та інформаційну діяльність?Та чи варто поступати на цю спеціальність до НАУ?
Богдана
Добрий день. Чи можу я вступити на бюджет на напрям "психологія" з результатами зно : математика - 129, біологія- 199, укр мова та література - 183 ? Якщо не на бюджет, то чи можу на контракт?
Наталія
Для Богдана: Думаю варто спробувати... Там зазвичай набір не великий...
Коментувати
????U N I C O R N
Доброго дня , підкажіть , будь ласка , який середній бал ЗНО має бути для вступу до цього ВНЗ на бюджет за спеціальністю філологія (англійська та іспанська мови) ?
М.А.
Які предмети потрібно здавати , щоб поступити на факультет "Авіаційна та ракетно- космічна техніка"? І який прохідний бал за 2018 рік? Та чи варто поступати на цю спеціальність?
Анна Павлущенко
Здравствуйте, какие предметы нужно сдавать чтоб поступить на факультет философии?
Ю.К.
Доброго дня . Ті хто вчився /вчиться на прикладній математиці , скажіть чи варто поступати на цю спеціальність до НАУ ?
Андрій Юзвенко
Для Ю.К.: а які придмети потрібно здавати на цю спеціальність?
Ю.К.
мова , математика , фізика/англійська
Ковбаса Марина
Які предмети потрібно здавати на ,IT технології і який прохідний бал?
Коментувати
Лариса Кивгила
Доброго дня. Скажіть який прохідний бал на державне навчання за спеціальністю маркетинг та з яких предметів потрібні ЗНО?
Zn
Для Лариса Кивгила: Украинский язык, математика иностранный или география. Там есть 4 образовательных программы за специальностью маркенг. Если интересует чисто маркетинг на базе 11 классов то в прошлом году на бюджет могло поступить max 16 человек. Вместе с контрактами могло поступить 100 человек. Средний бал прохождения на бюджет был 184,67. Поступило 2 человека и ещё 14 на котракт. Остальные образовательные программы это логистика маркетинга, наука маркетинга, маркетинг в интернете.
Коментувати
Вікторія
Скажіть будь ласка про навчання на факультеті "міжнародні відносини " Чи варто поступати ?
Maks
Скажіть будь-ласка, який прохідний бал для вступу на державну форму навчання на ІТ?
Zn
Для Maks: Зайдите на официальный сайт университета скажите конткретный факультет и тогда напишу средний проходной в прошлом году, а также могу написать сколько человек прошло на бюджет. Информация за 2017.
Инкогнито
здесь напиши
Коментувати
Annl
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є у вас безкоштовні місця на заочній формі навчання для випускників техникумів направлення "Право"?
Марина
Можете розповісти про навчання на міжнародних відносинах? Чи варто туди вступати, скільки балів треба набрати для вступу? Буду дуже вдячна)
Lyera Kasyar
Скажіть, будь ласка, які предмети ЗНО потрібно складати, щоб вступити на бортпровідника (стюардесу), який саме інститут НАУ має цю спеціальність, які вимоги вступу і чи можливо вступити на бюджет? Завчасно дякую Вам за відповідь:)
Олена
Для вступу на факультет міжнародної економіки фізпідготовку потрібно здавати?
LUCKY
КТО УЧИЛСЯ НА ВТОРОМ ВЫСШЕМ НА ПЕРЕВОДЧИКА В НАУ .ОТЗОВИТЕСЬ