Рейтинг
395
Рейтинг: 4.8 з 5 на основі 83 оцінок.

Відгуки про Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Сучасний навчальний заклад, який виховує майбутніх лідерів! Пишаюся, що вчився тут і всім рекомендую. Вітання кафедрі Міжнародного права Інституту Володимира Великого!
Файка Баранчук
Які ЗНО потрібно здавати на менеджмента? І які прохідні бали потрібно набрати для вступу? Дуже потрібна ваша відповідь) для визначення моєї професії
Валерий
В прошлом году поступил на дистанционную форму обучения в МАУП и совмещаю учебу с работой. Всем доволен!
Aleks
Укр м -152 Англ-140 История-160 Я с такими баллами могу поступить на контракт??
Kamyanovich
А які предмети потрібно здавать на ЗНО , щоб поступить на фінанси, і скільки балів набрать?
Pavel
Очень ценно то, что лекции проходят не в формате "пересказа учебника" или, чего хуже - дачи материала под диктовку, а заинтересовывают желанием анализировать и думать самостоятельно, без какого-либо негативного давления со стороны препода.
Денис
Хороший універ! Вчуся на заочному, на менеджменті. Викладачі супер! І назустріч підуть, і допоможуть вирішити будь-яке питання за матеріалом. Про свій вибір аніскільки не пошкодував.
Олена
Для Денис: Планую вступати сюди на заочне відділення на менеджмент (друга вища). Мене цікавить якийсь матеріал, щоб підготуватись до вступних тестів. Щось можете порадити?
Коментувати
Yulya Kostyuchenko
Добрий день, я закінчую медичний коледж, чи можна поступити без ЗНО? На фармацептичний факультет
Борис Иванов
Для Yulya Kostyuchenko:
Коментувати
Slava Chmih
Щоб вступити на факультет журналістики після коледжу потрібно здавати зно? якщо так то які предмети потрібно здавати, якщо ні то що потрібно для вступу?
Alina Deychakivska
які предмети із зно потрібно здавати на управління та адміністрування(менеджмент)?
Дмитрий Орлов
Надежный универ, можно быть уверенным, что не кинут, не шарага. Существует уже лет 30, все его знают, в том числе и работодатели. Да и диплом котируется.
Огарик
Добрий Вечір. Чи можу я поступити до вас на дистанційне форму навчання, якщо я навчаюсь в іншому університеті заочно? І якщо Так, то які для цього потрібні документи?
Мірра
Для Огарик: документи такі ж, як і на денне. Наскільки мене повідомили, то документи подати до 21 числа
Коментувати
Василь
Добрий вечір. А до якого числа можна подати документи до вас на заочне? В мене просто помилка в шкільному атестаті і зараз його міняють, боюсь що можу не встигнути
Богдана
Добрий день. Чи є в мене шанс вступити на бюджет на напрям "психологія" з результатами зно : математика - 129, біологія- 199, укр мова та література - 183 ? Якщо не на бюджет, то чи можу на контракт?
MAUP
Для Богдана:Доброго дня! Навчання в Академії проводиться виключно на контрактній основі, бюджетних місць немає. З вказанами предметами Ви можете вступити в Академію. Вам необхідно зареєструватись на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua та спочатку подати заяву в Академію у електронній формі (з 12.07.2018 р. по 20.07.2018 р.), а потім з документами прийти до приймальної комісії для заключення контракту. Тел. приймальної комісії: (044) 490-95-05, 494-47-47.
Богдана
Дуже дякую) Вибачте, просто не помітила, що це приватний вуз.
Коментувати
Юля
Які предмети ЗНО потрібно здавати, щоб поступити на психолога?
Діана Баланюк
Які предмети потрібні,щоб поступити на соціолога???
Катя
Скільки платних місць? Які предмети знавать на ЗНО?
Диана
Які предмети потрібно здавати на ЗНО? Скілбки платних місць?
Аня
Заканчиваю МАУП, будущий магистр, также заканчивала их техникум.Что могу сказать про универ - я рада, что поступила именно в МАУП. В универе нравится практически всё- отличная ухоженная территория, есть где пообедать, шикарная библиотека, в корпусах чисто и красиво. Приятная психологическая обстановка. Много хороших преподавателей, которые дают реальные знания. Также радуют разнообразные мероприятия, начиная от концертов, заканчивая интересными лекциями,конференциями... Есть и свои минусы - на последних курсах можно расслабить булки, так как никто не напрягает.Для меня это минус. Также не нравится то, что пересдачи дорогие, но на них попасть тяжело) не понравилась также практика последняя- потому лишь,что никаких нам на ней заданий не давали (сказали, некому нами в управлении заниматься). А так я очень довольна. Это именно тот случай, когда спустя много лет будешь вспоминать универ с улыбкой)
Диана
Для Аня: Які предмети потрібно здавать на ЗНО?
Коментувати
Аліна
хочу вступити на правоохоронну діяльність. які предмети потрбні?