Рейтинг
440
Рейтинг: 4.8 з 5 на основі 92 оцінок.

Відгуки про Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ivan Ditrikhovich
Дякую Академії за ґрунтовну підготовку з медичної психології. Саме медичної. З відповідним дипломом на руках значно виростуть мої кар’єрні можливості.
Юлія
Класна програма в МАУП, що дозволяє стати студентом без ЗНО, круто. Бо минулого року з тим ЗНО самі знаєте, як з карантином все вийшло… Тож я програмою скористалася, зараз навчаюся психології на базі Вищої школи внутрішньої безпеки в Лодзі. А деякі мої однокласники ж рік пропускають… Дарма!
Юлия Фомичева
Поступала в МАУП, потому что живу неподалеку, а в итоге влюбилась в академию за подход к обучению. Тут нет чрезмерной бюрократии, каких-то старющих ветхих учебников, зато есть свое издательство, и общежитие классное. Хоть сама и не жила там, но в гости захаживала – очень уютно!
Dmytro
Я – випускник-філолог в МАУП. Працюю копірайтером. Все чудово! Дякую! Всім рекомендую
Vladimir
Советую МАУП всем, кто живет на Троещине. Сам хожу на пары в Деснянский институт, удобно, не надо часами стоять в пробках, как мои родаки, пока на работу ездят. Преподы интересные, человечные. С сессиями пока проблем не было.
Костя
Классная у нас Академия все-таки, как ни крути. Современная, среди студентов популярная и знания нормальные дает, естественно, тем, кто пришел сюда за ними, а не галочки ради.
Nelya
В МАУП такі суперові викладачі, але найкраще враження на мене справляє Мурашко Ірина Сергіївна. Сподіваюсь наступного року писатиму дипломку у неї, вже обираю тему))
Василь
Маю досвід навчання у трьох закладах вищої освіти і скажу, що найкраще враження лишив саме МАУП. Сучасно, комфортно, цікава подача матеріалу і доречна практика, не заради галочки.
Evgeny Fesyuk
Хвалю МАУП за удобную и доступную программу, общую с болгарами и поляками. Никакого ВНО не надо! Там на первом курсе учишься заочно, а потом или ехать за рубеж, а нет – так остаешься в Украине, переводишься в Академию. Я так и сделаю, наверное, посмотрим.
Valeria
Влаштовую свою професійну кар’єру завдяки корисним контактам з рідної МАУП. От що значить, коли навчання не заради галочки. Зараз працюю в торговельному бюро, одним з експертів якого є Тетяна Володимирівна Чужа. Пані Тетяна шукала співробітників і таким чином втрапила на мене. От вам і конкретний приклад, як МАУП піклується про своїх випускників.
Vera_Evsyk
Закінчила МАУП у 2016, знайшла першу роботу, мабуть, десь за півроку. Вдало будую кар’єру, зараз працюю в піар-агенції. Дякую рідній альма-матер, що прищепили адекватний погляд на світ та любов до професії рекламіста!
Yaroslav
Ребята если вы пойдете в Мауп, то вы совершите огромную ошибку... В этом университете слабый преподавательской состав, здесь вообще не розвинут спорт, тут за пропуск 1 пары вы должны платить 50грн, общежитие это вообще капец... За общагу в месяц 1600 платишь, а на кухне мыши бегают и лазят тараканы + ещё к всему этому на кухне очень старые плиты которые розогреваются 10-20 минут, в комнату 5м на 5м заселяют по 3 человека, в комнате очень старая мебель + в подарок тараканы, стеральная платная за 15 минут стирки платишь 15 грн.. И поверьте мне, это я только начал. НЕ делайте моей ошибки. Особенно НЕ рекомендую сюда идти спортсменам. ПРОСТО ДОВЕРТЕСЬ МНЕ.
bazhena.ivanenko
МАУП – кращий! Не слухайте нікого! Навіть мене не слухайте)) просто прийдіть на день відкритих дверей і переконайтесь самі.
Ірина
Для bazhena.ivanenko: Добрий день , чи можна піти сюди на навчання без результатів ЗНО на контракт і без певного прохідного балу для вступу на контракт . Просто мене не було на дню відкритих дверей , тому вирішила запитати .
Тарас
Добрий, у вас Ірино получилось?
Коментувати
Denysik
Хочеться відпочити з подругою, а грошей і кавалерів немає?(( отримай кошти до стипендії з промокодом money2403 на сайті money24.ua , буде реальна знижка, все працює і швидко! Ви того варті ;)
Valeria Degtyareva
Вступила до МАУП на магістра по психології, на заочку. Прагнула вчитися сумлінно, у нас гарна група зібралася. Викладачі не скажу що були на зв’язку от прямо постійно, але зворотнього зв’язку дочекатися можна. Екзаменаційні сесії проходили чесно і швидко, ніхто тебе не завалював. Не знаю, на що тут нарікати, я свій диплом отримала і він мені у житті таки знадобився. Дякую!
okk001735
Для Valeria Degtyareva: Добрий день.
Коментувати
Liliya Ustimenko
Висловлюю вдячність всьому деканату ФКІТ та Чолишкіній Ользі зокрема, за вашу сумлінну роботу з бакалаврами 2020 року випуску. Ви – професіонали своєї справи, з вами було цікаво і ми навчилися не лише програмуванню, а й багато чому життєвому. Дякуємо за натхнення і терпіння!
Alina Ihnatenko
Підкажіть чи можу я вступити до вашого ВУЗу на факультет " Менеджмент" заочна форма З результатами ЗНО - укр. мова та література - 142 бали , англійська мова - 115 балів , математика - 124?
Vitaliy Paliy
Прийшов в МАУП за другою вищою освітою, щоб заочно, швиденько і толково при тому. Нормально. Що очікував – отримав. Диплом на руках!
Ірина
Вступила на дистанційну форму навчання у МАУП, уявляєте? От що мені у них подобається, це ось ця інноваційність – все онлайн, все комп’ютеризовано. І ремонти класні в корпусах, і кілька лабораторій бачила, коли на ДВД була. Одним словом, я за сучасний підхід і от тепер буду навчатися на журналіста дистанційно.
Vlada
МАУП – найкращий. Обирала між вами та Академією Права, рада, що зробила вдалий вибір.