Рейтинг
395
Рейтинг: 4.8 з 5 на основі 83 оцінок.

Відгуки про Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Valeria
Влаштовую свою професійну кар’єру завдяки корисним контактам з рідної МАУП. От що значить, коли навчання не заради галочки. Зараз працюю в торговельному бюро, одним з експертів якого є Тетяна Володимирівна Чужа. Пані Тетяна шукала співробітників і таким чином втрапила на мене. От вам і конкретний приклад, як МАУП піклується про своїх випускників.
Vera_Evsyk
Закінчила МАУП у 2016, знайшла першу роботу, мабуть, десь за півроку. Вдало будую кар’єру, зараз працюю в піар-агенції. Дякую рідній альма-матер, що прищепили адекватний погляд на світ та любов до професії рекламіста!
Yaroslav
Ребята если вы пойдете в Мауп, то вы совершите огромную ошибку... В этом университете слабый преподавательской состав, здесь вообще не розвинут спорт, тут за пропуск 1 пары вы должны платить 50грн, общежитие это вообще капец... За общагу в месяц 1600 платишь, а на кухне мыши бегают и лазят тараканы + ещё к всему этому на кухне очень старые плиты которые розогреваются 10-20 минут, в комнату 5м на 5м заселяют по 3 человека, в комнате очень старая мебель + в подарок тараканы, стеральная платная за 15 минут стирки платишь 15 грн.. И поверьте мне, это я только начал. НЕ делайте моей ошибки. Особенно НЕ рекомендую сюда идти спортсменам. ПРОСТО ДОВЕРТЕСЬ МНЕ.
bazhena.ivanenko
МАУП – кращий! Не слухайте нікого! Навіть мене не слухайте)) просто прийдіть на день відкритих дверей і переконайтесь самі.
Ірина
Для bazhena.ivanenko: Добрий день , чи можна піти сюди на навчання без результатів ЗНО на контракт і без певного прохідного балу для вступу на контракт . Просто мене не було на дню відкритих дверей , тому вирішила запитати .
Тарас
Добрий, у вас Ірино получилось?
Коментувати
Denysik
Хочеться відпочити з подругою, а грошей і кавалерів немає?(( отримай кошти до стипендії з промокодом money2403 на сайті money24.ua , буде реальна знижка, все працює і швидко! Ви того варті ;)
Valeria Degtyareva
Вступила до МАУП на магістра по психології, на заочку. Прагнула вчитися сумлінно, у нас гарна група зібралася. Викладачі не скажу що були на зв’язку от прямо постійно, але зворотнього зв’язку дочекатися можна. Екзаменаційні сесії проходили чесно і швидко, ніхто тебе не завалював. Не знаю, на що тут нарікати, я свій диплом отримала і він мені у житті таки знадобився. Дякую!
okk001735
Для Valeria Degtyareva: Добрий день.
Коментувати
Liliya Ustimenko
Висловлюю вдячність всьому деканату ФКІТ та Чолишкіній Ользі зокрема, за вашу сумлінну роботу з бакалаврами 2020 року випуску. Ви – професіонали своєї справи, з вами було цікаво і ми навчилися не лише програмуванню, а й багато чому життєвому. Дякуємо за натхнення і терпіння!
Alina Ihnatenko
Підкажіть чи можу я вступити до вашого ВУЗу на факультет " Менеджмент" заочна форма З результатами ЗНО - укр. мова та література - 142 бали , англійська мова - 115 балів , математика - 124?
Vitaliy Paliy
Прийшов в МАУП за другою вищою освітою, щоб заочно, швиденько і толково при тому. Нормально. Що очікував – отримав. Диплом на руках!
Ірина
Вступила на дистанційну форму навчання у МАУП, уявляєте? От що мені у них подобається, це ось ця інноваційність – все онлайн, все комп’ютеризовано. І ремонти класні в корпусах, і кілька лабораторій бачила, коли на ДВД була. Одним словом, я за сучасний підхід і от тепер буду навчатися на журналіста дистанційно.
Vlada
МАУП – найкращий. Обирала між вами та Академією Права, рада, що зробила вдалий вибір.
Гарадіна
Підкажіть, які ціни на маркетинг?) І які предмети, і скільки балів потрібно набрати на ЗНО?)
Ксенія
Ох, якби державні безкоштовні вузи були б такими класнючими як МАУП… От де-де, а тут студентство і яскраве, і корисне!
Микола
Ехо СРСР не дійшло до МАУП)) сучасний ВНЗ з сильними викладачами. Влаштувався в польську фірму з їхнім дипломом. Вдячний за все!!!
Альона
Я навчаюсь на магістратурі МАУП. І всі ці роки настільки важливі в моєму житті та стільки радощів принесли, що я з тремтінням думаю про те, що скоро буде інше “доросле” життя...в академії я зустріла своїх друзів, людей з якими як то кажуть “і вогонь, і мідні труби…”))) Мої улюблені викладачі, які з розумінням відносились та цінували старання через недосипи на лиці під час сесії) МАУП - це другий дім!
Леся
Академія МАУП - пушка!!! Дуже подобається, що постійно якісь заходи відбуваються: День студента, День козацтва, конкурси краси, майже постійно якась студентська двіжуха!
Артём
После школы решил никуда не поступать, пропустил год. Поразмышлял, решил идти на маркетинг. Выбрал МАУП. Много одноклассников поступили туда, делились опытом. Все были довольны как нагрузкой, так и преподаванием. Решил рискнуть. Самое сложное, лично для меня, была сдача ЗНО...так как через год после окончания знания забываются, это правда. В итоге, сейчас уже на втором курсе маркетинга. Очень круто, короче, не ошибся. Теперь тоже всем рекомендую)
Женя
Для Артём: Які придмети здавав?
Коментувати
Александр
Студенты в МАУП делятся на две категории: заучки и бездельники. И тем, и другим в Академии комфортно)))
Олександр Тузов
Які ЗНО потрібно здавати на стоматолога , і скільки балів потрібно набрати з кожного придмету ?
ЛесяГан
Які ЗНО треба здавати на психолога? І скільки приблизно балів треба набрати? Мені дуже треба відповісти на ці запитання. Для того щоб я могла зрозуміти куди мені їти