Рейтинг
201
Рейтинг: 4.7 з 5 на основі 43 оцінок.

Відгуки про Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая (МНТУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Anastasiia
Добрий день. Підкажіть будь-ласка які предмети потрібно здавати в цьому році на спеціальність психологія. А також умови вступу якщо можна.
Admin_ISTU
Для Anastasiia: Анастасіє, доброго дня, Потрібно буде здавати наступні предмети: Українська мова і література, Математика та на вибір: Історія України, Іноземна мова, Біологія, Географія, Фізика або Хімія. Також додаткова інформація щодо умов вступу можна знайти у нашій пам’ятці тут: https://istu.edu.ua/памятка/ Якщо у вас будуть додаткові питання - дзвонить нам за одним із номерів: (050) 505-24-40; (067) 505-44-85; (073) 505-44-85
Коментувати
Анна
Добрий день.Підкажіть будь-ласка ,які предмети потрібно здавати на спеціальність право у цьому році .І якщо потрібна математика ,то який рівень варто обрати стандарту чи профільний ?
Admin_ISTU
Для Анна: Анна, доброго дня! Необхідні предмети: Українська мова і література, Історія України та один на вибір: Математика або Іноземна мова. Стандарт для математики підійде. Якщо у вас будуть додаткові питання - дзвонить нам за одним із номерів: (050) 505-24-40; (067) 505-44-85; (073) 505-44-85 Також додаткова інформація щодо умов вступу можна знайти у нашій пам’ятці тут: https://istu.edu.ua/памятка/ З повагою, Ваш МНТУ
Коментувати
Віка Матвієнко
Доброго дня)) Підскажіть будь ласка, які предмети потрібно здавати для вступу на факультет Управління та адміністрування, який прохідний бал ЗНО та скільки коштує навчання?
Admin_ISTU
Для Віка Матвієнко: Для Віка Матвієнко: Доброго ранку, Для вступу на освітню програму бакалаврату з Публічного управління та адміністрування необхідно здати українську мову та літературу, математику та на вибір іторію України, іноземну мову, біологію, географію, фізику або хімію. Прохідний бал - 100. Вартість навчання на денній формі - 21600 грн на 2021-2022 навчальний рік. Зауважте, що на 2022-2023 навчальний рік ціна може буде дещо змінена. Якщо у вас будуть додаткові питання - дзвонить нам за одним із номерів: (050) 505-24-40; (067) 505-44-85; (073) 505-44-85
Коментувати
Anna
Доброго дня. Підкажіть будь ласка,які саме предмети потрібно здавати на факультет "інформаційні технології". І скільки коштує навчання
Admin_ISTU
Для Anna: Доброго дня, Необхідно буде здавати такі предмети ЗНО: українська мова, математика та на вибір історію України, іноземну мову, біологію, географію, фізику або хімію. Вартість навчання на денній формі - 22500 грн на 2021-2022 навчальний рік. Зауважте, що на 2022-2023 навчальний рік ціна може буде дещо змінена. Є можливість помісячної оплати. Якщо у вас будуть додаткові питання - дзвонить нам за одним із номерів: (050) 505-24-40; (067) 505-44-85; (073) 505-44-85
Коментувати
Эрик Фостер
Доброго дня, в мене є одне невелике питання, на рахунок напряму Інформаційних технологій, а точніше, які предмети потрібні для навчання в цьому напрямі?
Admin_ISTU
Для Эрик Фостер: Доброго дня, Необхідно буде здавати такі предмети ЗНО: українська мова, математика та на вибір історію України, іноземну мову, біологію, географію, фізику або хімію. Якщо у вас будуть додаткові питання - дзвонить нам за одним із номерів: (050) 505-24-40; (067) 505-44-85; (073) 505-44-85
Коментувати
Саша Шишкин
Доброго дня хотів у Вас поцікавитись ,хочу навчатись на факультеті інформаційні технології,але зно з математики провалив ,хоча інформатика підсумкова 10 балів?
Admin_ISTU
Для Саша Шишкин: Олександре, доброго дня, Зможемо для вас вирішити це питання. Залиште, будь ласка, ваші контактні дані через форму зворотнього зв’язку тут: http://www.vstup.istu.edu.ua або зателефонуйте по одному з номерів (050) 505-24-40; (067) 505-44-85; (073) 505-44-85 і ми вас проконсультуємо.
Коментувати
Юрий Некоз
Доброго дня. У мене до Вас 2 запитання: 1. Який прохідний бал ЗНО в цьому році та які предмети (факультет право). Ціна навчання за рік ? 2.Якщо не вистачає прохідного балу із ЗНО , то які умови вступу ? Дякую.
Admin_ISTU
Для Юрий Некоз: Доброго дня, конкурсний бал не менше 140 по спеціальності Право. Обов’язкові предмети українська мова та література; історія України, та на вибір математика або іноземна мова. Якщо не вистачає прохідного балу, то для отримання більш детальної інформації з цього питання зателефонуйте до нас за одним з номерів (050) 505-24-40; (067) 505-44-85; (073) 505-44-85, один з наших менеджерів вас проконсультує.
Коментувати
Alina Siroshtan
Можна поступить после 9 класу ? Если да, то какие предмети нужно здавать?
МНТУ
Для Alina Siroshtan: доброго дня, так, можна. Яка спецiальнiсть вас цiкавить? Для швидкого реагування на вашi питання, напишiть, будь ласка, вашi контактнi данi
Admin_ISTU
Або ви можете залишити заявку перейшовши за посиланням і наші колеги зв’яжуться з вами та нададуть коректну інформацію на всі ваші запитання https://vstup.istu.edu.ua
toma
Для МНТУ: в вас наявний гуртожиток ? інформацію в Інтернеті не знайшла чи є студ рада ? можливість проводити якісь концерти чи брати активну участь у житті універу
Коментувати
Таня
Залюбки напишу відгук про улюблений університет! Надзвичайно доброзичливі вчителі , які дійсно навчать вас. Також у МНТУ зручний сайт , на якому можна знайти зміни в розкладі. Присутня комунікація і з учителями, і з керівником складом. Ми, як одна родина, яка завжди готова підтримати одне одного. До речі, більшість викладачів мають звання професора , доцента , старшого викладача. Подача матеріала на парах цікава та доступна. Важливо , що МНТУ з кожним роком стає все кращим . Однозначно РЕКОМЕНДУЮ!!!
Александр
Учусь в цьому коледжі вже рік, все подобається, викладачі пояснюють все зрозуміло, намагаються заінтересувати в предметі. Окремо дякую куратору нашого факультету Лазинській Діані Миколаївні за чудову організаційну роботу.
Admin_ISTU
Для Александр: Олександре, дуже дякуємо за ваш відгук, ми раді старатися для вас та наших клієнтів! Окремий привіт і подяка від Діани ;)
Коментувати
Иван
Викладачі дуже якісно подають інформацію, навчаюсь із задоволенням. Рекомедую !
Admin_ISTU
Для Иван: Іване, величезне спасибі за ваш фідбек, ми й надалі будемо покращувати наші освітні сервіси, щоб ви отримували максимум позитиву!
Коментувати
Stas
Навчаюсь в закладі із задоволенням!Викладачі дуже якісно подають інформацію!Життя студентів наповнене різними заходами!Рекомендую!
Admin_ISTU
Для Stas: Стасе, цінуємо та вдячні за ваш відгук! Стаємо кращими разом з вами!
Коментувати
Milana G
Навчаюсь в закладі із задоволенням!Викладачі дуже якісно подають інформацію!Життя студентів наповнене різними заходами!Рекомендую!
Admin_ISTU
Для Milana G: Мілано, дякуємо за ваш відгук! Покращуємось та розвиваємось разом з вами!
Коментувати
Sofiia S
Рекомендую університет, викладачі доступно подають інформацію.Навчатися саме задоволення)))
Admin_ISTU
Для Sofiia S: Софіє, дякуємо за ваш фідбек! Ми раді старатися для вас та наших клієнтів!
Коментувати
Юлия Игоревна
Без сомнений рекомендую ! Доступные знания , легкая подача! Преподаватели супер ! По определённой программе можно поступить без ЗНО , что было не маленьким плюсом лично для меня ! Если вы хотите получить качественные знания , вам сюда
Admin_ISTU
Для Юлия Игоревна: Юлия, спасибо большое за ваш отзыв! Развиваемся и улучшаем наши образовательные сервисы для вас и наших клиентов!
Коментувати
Михаил
Советую МНТУ тем кто серьезно решил стать реабилитологом. Заканчиваю 4 курс. Есть возможность совмещать учебу с работой, но забывать учится не советую. Преподаватели подают информацию очень хорошо и доступно, никакой "воды". Если внимательно слушать что тебе преподают, то на выходе из тебя может получится очень хороший специалист. Также есть большой выбор дополнительных курсов и возможностей обучится чему-то новому, что конечно же радует.
Admin_ISTU
Для Михаил: Михаил, спасибо за ваш фидбек! Мы и далее улучшаем наши образовательные услуги и учебные программы, чтобы вы получали максимум знаний и практических навыков!
Коментувати
leula
Очень рекомендую это учебное заведение. Особенно выход для студентов, что с каких-либо причин не сдали ЗНО. В это число вошла и я. Казалось все потеряно, но нет, МНТУ нашли выход и вот я уже студентка 2 курса))))Благодарю преподавательский колектив (никаких взяток) и администрацию. РЕКОМЕНДУЮ
Ipa
Для leula: як з тобою можна зв’язатися?
Leula
яка мета?
Людмила
Добрый день. То есть, вы не сдали ЗНО(после 11класса) и вы поступили сюда? Какие вступительные сдавали?
Коментувати
Віталій Чонка
доможіть будьласка як поступити на екологічне які потрібно папери?
Екатерина
Люблю МНТУ!!!! Закончила учится в 2013 году. Всем друзьям советую учиться в МНТУ))) При УНИВЕРСИТЕТЕ есть Колледж поступление после 9-го класса.
павло
А є такі предмети як математика, тобто точні предмети які я не люблю в школі
Коментувати
Виктория
Уже проучилась год в МНТУ всем очень довольна, преподаватели отличные!!!!
potolochkin
Для Виктория: Аналогично! А на каком Вы факультете?
Коментувати