Рейтинг
101
Рейтинг: 3.9 з 5 на основі 26 оцінок.

Відгуки про Університет економіки та права "КРОК"

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Света
Это не ВУЗ вообще, не знаю, кто им давал аккредитацию… никуда не берут на работу с их дипломом
Департамент по связям с общественностью Университета "КРОК"
Для Света: Уважаемая Светлана! Сертификат об аккредитации вуза выдается Министерством образования и науки Украины. Чтобы узнать, где работают наши выпускники, Вы можете обратиться в Ассоциацию выпускников Университета "КРОК". Информацию о возможностях трудоустройства студентов Вам могут предоставить в Центре развития карьеры Университета. Кстати, каждый студент Университета, желающий получить работу, может воспользоваться услугами персонального карьерного консультанта, который сопровождает учащегося на всех этапах - от определения наиболее подходящих направлений деятельности в рамках специальности и написания резюме до собеседований с работодателями и успешного трудоустройства. Не берут на работу тех, кто не учился, упускал возможности, не стремился развиваться, не соответствует требованиям работодателя - независимо от того, в каком вузе он получил диплом.
Вахновська евгенія
Дитина закінчує коледж за спеціальністю «Право» Чи можливо поступити до вас на навчання на 3-й курс,чи е заочна форма,ціна
Коментувати
Олег
Обычная фирма по продаже дипломов и выкачиванию денег.
Департамент по связям с общественностью Университета "КРОК"
Уважаемый Олег! Желающие поступить в Университет "КРОК", имея такое мнение и стремясь получить диплом без обучения, разочаровываются. Негосударственный вуз также, как и государственный, контролируется Министерством образования и науки Украины. Чтобы получить лицензию на предоставление образовательных услуг, частный вуз также должен соблюдать законодательство Украины. Смеем предположить, что Вы мало знакомы с деятельностью нашего Университета. В любом случае - открыты к диалогу и приглашаем познакомиться с нами в Дни открытых дверей или в любой день в течение года (с понедельника по субботу).
Коментувати
elekolesnik82
Добрий день.скажіть будь-ласка чи можу я перевестись на другий курс іншого унівеситету
КРОК
Для elekolesnik82: Доброго дня! Студенти Університету можуть переводитися до інших навчальних закладів, так само, як і студенти інших ВНЗ переводяться до "КРОКу". Для вирішення питання щодо можливості переведення у Вашому конкретному випадку зверніться, будь ласка, до керівництва Вашого факультету (Інституту) і до відповідного підрозділу в тому навчальному закладі, куди Ви плануєте переводитися.
Коментувати
Правова рада
Встигніть до 31.12.15 отримати податкову знижку на навчання!!! Телефонуйте за 050 827 24 57, детальніше http://pravova-rada.com/ua/tax-relief-for-training
Анна
На сайте ложная информация о стоимости обучения.Ребята,не пугайтесь,стоимость обучения в КРОКе от 5000 грн. за год!(состоянием на 2014-2015 год)
танічка козяр
я заповняла електронну форму вступу...і в статусі написано ДОПУЩЕНО ДО КОНКУРСУ....що це буде за конкурс?
Олена
Напишіть будь ласка скільки державних місць на факультеті правознавства і чи є вони???
Анна
Для Олена: КРОК-частный вуз.Какой гос. заказ?
Коментувати
Стас
яка кількість заяв на одне місце ліцензованого обсягу
Віктор
cкільки коштує навчання на факультет Маркетинга?
Таня
Туди реально поступити із атестатом у 152,5 бали на заочне навчання?
Константин
Для Таня: Шановна Таня! На який напрям підготовки Ви збираєтесь вступати? У Вас є результати ЗНО чи Ви плануєте складати його у 2014-му? А може Ви закінчили школу у 2007 році або раніше і маєте право вступати без тестів ЗНО, а тільки за вступними іспитами? Розкажіть трошки детальніше - що саме Ви хочете отримати і що у Вас для цього є - і я думаю, ми зможемо знайти спільне рішення щодо Вашого вступу ;)
Таня.
Я закінчила школу у цьому році хочу складати ЗНО із УКР МОВІ УКРЛІТ БІОЛОГІЇ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ хочу вступити на психологію.
Константин
В принципі, якщо результати тестів ЗНО будуть достатніми - можете з таким балом атестату спробувати поступати
Коментувати
Оксана Черниховская
Добрий день! Чи можу я вступити у ваш вуз на спеціаліста з дипломом унівеситету культури, факультет культурологія у ваш вуз на факультет менеджмент і адміністрування? А також яка ціна, що для цього потрібно?Дякую.
Alexandr
Електронна заява Якщо в електронній заяві абітурієнт сам скасував заяву, що це значить? Чи можна знову подати ще на 3 факультети, включаючи той самий скасованиий, чи тепер тільки на 2, які лишились?
Ліка
Так, можна!
Коментувати
Олексій Король
Які документи потрібно підготувати для вступу?
Наталя
Для Олексій Король: Для вступу на 1 курс бакалаврату: До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає: атестат про повну загальну середню освіту або диплом з додатком (оригінал або копія) медична довідка за формою 086-о (оригінал або копія) 6 кольорових фотокарток розміром 3x4 см копія ідентифікаційного коду (для договору) документ, що посвідчує особу і громадянство (паспорт) (оригінал і копія) військовий квиток або приписне свідоцтво (копія) сертифікат УЦОЯО, виданий у 2008-2013 роках (для осіб, які вступають за результатами ЗНО) особи, які переводяться з інших ВНЗ або поновлюються, мають подати до Приймальної комісії академічну довідку встановленого зразка
Коментувати
Ирка Куприенко
Скажите мне пожалуйста что представляет собой "Международная информация"
Елена
Добрый день.Нужен совет. Читали отзывы, мнение о ВУЗе хорошее, хотим поступить в КРОК. Но если сравнивать, к примеру КИМО и КРОК (контракт) - международный бизнес, какой ВУЗ выбрать? Хотим качественное образование и хорошие перспективы трудоустройства.
Никита
Здравствуйте! Интересует вопрос о факультете (международная информация) чему там учат и возможно ли обучение на русском языке!)
гала
Для КОСТЯНТИНА:Чи присутня військова кафедра при університеті? Вартість навчання на військовій кафедрі? Після реєстрації в електроному вигляді, потрібно подавати документи(копії або оригінали) особисто до 31.07.2012??
Анастасія
Скажіть, будь ласка, якщо я наприклад здала мову 120,математику 130 і історію на 150.Чи маю я можливість поступити на факультет економіки?
гала
Для Анастасія: Мінімум 124бали,в тебе 120.Якщо профільний математика треба140.Короче, втебе взагалі не приймуть документів.НАЖАЛЬ!!!!!
Ксения Белаш
Для Анастасія: можешь в " Украину " поступить, там есть программа "твой шанс ")
Коментувати
Tanya
Сколько стоит год обучения на факультете правознавства?
Константин
Для Tanya: Для дневной формы обучения на бакалаврате - 13,600 гривен в год Оплата может быть разбита на полугодия (по 6,800 гривен). Если скидки в оплате обучения
Коментувати
Олена
Чи можливо поступити на заочне відділення на комп'ютерні науки? Скілки коштує навчання?
Константин
Для Олена: Ні, комп’ютерні науки в університеті викладаються тільки за денною формою навчання. Навчання на першому курсі бакалаврату денної форми навчання за напрямом "Комп’ютерні науки" коштує 5 800 гривень за семестр (півроку) навчання
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!