Рейтинг
1222
Рейтинг: 4.7 з 5 на основі 261 оцінок.

Відгуки про Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім....

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман
Здраствуйте!я маю бажання вступати до Вашого університету після закінчення 11 класів за спеціальністю Акторське мистецтво театру і кіно,з чого потрібні ЗНО для вступу,і коли можна приїхати для подання документів в університет?
Юля
Для Роман: історію України і українску мову-літературу. Документи ви зможете подати у разі, якщо вас відберуть до участі у творчому конкурсі на відбірковому турі. Найближчі мають бути наприкінці березня.
Коментувати
Елеонора
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, якщо я не потраплю на відбірковий тур у січні, чи можна його пройти пізніше? Дякую
Юля
Для Елеонора: так, наступні-в кінці березня
Коментувати
Станіслав
Доброго дня,скажіть будь ласка чи пожу я поступати до Вашого університету на спеціальність диктора і телеведучого якщо я закінчив гірничо економічний коледж та лише 9 класів у школі?і що потрібно бля цього...Велике дякую за відповідь.
Юля
Для Станіслав: так, потрібно після нового року приїхати на відбірковий тур і продемонструвати програму творчого конкурсу на обрану спеціальність. Якщо пройдете далі - скласти ЗНО з історії України і української мови-літ, і проходити творчий конкурс.
Коментувати
Мар'яна
У січні обов"язково приїхати на відбір ,якщо я не приїду то я не поступлю?
Юля
Для Мар'яна: можете приїхати в березні, або пізніше.
Коментувати
Ангелина Гончарук
Здравствуйте, если я закончила в Украине 9 классов, а потом переехала жить в Израиль, как мне поступить к вам? Я очень хочу и мечтаю учиться именно в вашем университете, украинским языком я владею отлично, также русским и ивритом. Спасибо за ответ!
Юля
Для Ангелина Гончарук: в тот год, когда вы получите аттестат о полном среднем образовании, вы можете пробоваться в вузы Украины без зно, сдавая экзамены по украинскому и истории в университете. Почитайте в официальных источниках о том, какие категории населения могут подать документы в вузы без сертификатов зно. Или попробуйте сдать зно в Украине, как раз в этот период приедете в университет на отборочный тур. После него стнет уже понятно, допустят ли вас к творческому конкурсу и стоит ли все это затевать.
Коментувати
наталі
Підкажіть, будь ласка, в яких числах січня можна приїхати на відбіркові тури. Я хочу поступати на режисерський
Юля
Для наталі: 4-9 січня. Зверніть увагу, що режисерські спеціалтності і їхні форми навчання щороку чергуються, набір на деякі з них випадає раз на 4 коки.
Юля
Для наталі: роки
Коментувати
Діана
Що за творчий конкурс?що потрібно для цього готувати?
Юля
Для Діана: всю програму, котра передбачена на обрану вами спеціальність. Всі програми докладно розписані на офіціцному сайті університету. І через 2 місяці можете вже приїхати на відбіркові тури, показати її викладачам університету.
Коментувати
Правова рада
Встигніть до 31.12.15 отримати податкову знижку на навчання!!! Телефонуйте за 050 827 24 57, детальніше http://pravova-rada.com/ua/tax-relief-for-training
Мар'яна
Добрий день,скажіть будь-ласка,на який курс я можу поступити після закінчення ЛНУім.І.Франка,також на 1,чи є ймовірність поступити зразу на 2 й....?????? Спасибі....
Юля
Для Мар'яна: з дипломом бакалавра ви маєте право вступати на 2,3,4 курс суміжних спеціальностей, на 5 курс вашої спеціальності, або на 2й курс інших спеціальностей. Виключно на контракт, і за письмової згоди художнього керівника. А отримати її реально тільки на деякі спеціальності заочної і вечірньої форми навчання, якщо ваші роботи будуть відповідними до рівня діючих студенів.
Коментувати
Софія
Добрий вечір, скажіть будь-ласка які предмети треба здавати, на актора!
Юля
Для Софія: зно з історії України і української мови-ллітератури, і творчий конкурс.
Коментувати
Jenny
Где можно посмотреть оплату за обучение? На сайте университета никак не могу найти... Кто знает?
Юля
Приймальна комісія~навчання за контрактом
Коментувати
Екатерина
Можна вступити без творчого конкурсу? Напрям кіно телемистецтво
Юля
Для Екатерина: так, з кіномистецтва без творчого можна вступити на продюсерський (організація кіновиробництва). За результатами співбесіди з основ економіки і кінотелевиробництва і коллоквіуму з історії кіно, та логічних задач.
Коментувати
Виктория Золотоверх
Якиу нужно здать творчий конкурс шоб вступити на спеціальність телемистецтво?
Юля
Для Виктория Золотоверх: телемистецтво це не спеціальність, а напрям підготовки. Чи як ви собі у майбутньому уявляете: ким ви працюєте? Телемистецтвом! Тож творчий конкурс залежить від того, ким на нашому тв ви себе бачите- для операторів і звукорежисерів це перш за все технічний аспект роботи з кадром і звуком, для режисерів це робота з актором, і створення режисерських сценаріїв, для дикторів це виконання літературних творів і так далі. Визначайтесь, готуйтесь, і приїжджайте в січні на відбіркові консультації.
Коментувати
Каріна
Підскажіть,будь ласка,чи важко поступити і як повинен проходити творчий конкурс(кіно-телемистецтво) дуже хочу саме в цей університет, протое боюсь,що не поступлю
Юля
Так, конкурс на місце надзвичайно великий. Творчий конкурс буде проходити в 2 етапи, але щоб в нього потрапити, треба спершу пройти відбір. Так що готуйте програму і їдьте в січні на відбіркові.
Виктория
Для Юля: скажите,а какую вот программу вообще надо?что нужно там делать?
Коментувати
даша
де в україні можна поступити на акторку пишіть мені в одлнокласники
Юля
Для даша: у Києві і Харкові, Тернополі, Львові, Одесі, Дніпропетровську.
Коментувати
Виталий
Я хочу поступить к вам если можно от пишите мне в ВК https://vk.com/effekta_bolshe_shtab_m.k.a_41 https://vk.com/mesniy_rekordz
Лола
скажіть, будь ласка, мову та літературу потрібно здавати поглиблений чи базовий рівень?
Ваня
а де Професія Актор тут лиш Кіно -, телемистецтво; Театральне мистецтво.
Юля
Для Ваня: на цьому ресурсі вказані тільки факультети університету, і жодна спеціальність не зазначена, в т.ч. акторська.
Коментувати
Kristina
А когда будут опубликованы условия поступления ?
Вика
програма творчого конкурсу повинна обов`язково бути на українській мові? чи можна монолог ,наприклад, на російській? (на диктора)
Юля
Для Вика: обовязково українською
Коментувати