Рейтинг
1222
Рейтинг: 4.7 з 5 на основі 261 оцінок.

Відгуки про Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім....

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій
порекомендуйте монолог з п’єси передбачений програмою вступних творчих конкурсів із спеціальності акторське мистецтво драматичного театру і кіно (можливо з зарубіжної літератури бо з української знайти не можу)дякую
Ярослав
А фотомистецтво у вас є? І ще питання, скільки бюджетних місць на кіно-телеоператорство?
Юля
В этом году есть набор на 1й курс фотоискусмтва на дневное (там есть бюджет, до 5 мест) и на 2й и 5й курс заочки на операторский (только контракт с образованием выше среднего)
Коментувати
Андрій
Cкажіть будь ласка коли потрібно з явитися для проведення консультації?
Юля
Для Андрій: якщо ви про відбірковий тур, то на них можна приїжджати з січня по липень. Найближчі 11-16 липня.
Коментувати
Андрій
Cкажіть будь ласка скільки державних місць по спеціальності акторське мистецтво театру і кіно (не скільки осіб на одне місце)?
Юля
Для Андрій: це буде відомо в кінці липня. Зазвичай хлопцям дають десь 25 місць.
Коментувати
Арія
Підкажіть, скільки безкоштовних місць по спеціальності диктор і телеведучий? Який, зазвичай конкурс?
Юля
Для Арія: на бюджет доходило до 150 дівчат на місце
Коментувати
TOM
Cкажіть будьласка : скільки безкоштовних місць (держзамовлення) на звукорежисуру та кіно-телеоператорcтво відповідно, та який конкурс був на дані спеціальності у 2015 році? Дякую за відповідь.
Юля
Для TOM: на звукорежисуру зазвичай дають по 5 місць на кожну форму навчання, конкурс чоловік 10-15 на місце. На операторський немає нічого.
Коментувати
Илона
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, если у меня есть диплом бакалавра, (специальность журналистика), могу ли я поступить на специалиста или магистра в ваш университет на режиссуру ? И что для этого требуется? Спасибо!
Юля
Для Илона: нет, только на 2-3 курс заочки на контракт
Коментувати
Тетяна Таран
Де можна знайти прелік питань для вступу на драматургію кіно і телебачення?
Леся
Де можна дізнатись питання до вступу на ОТС? На консультації сказали, що на сайті, але не можу знайти
Анастасія
Які потрібно предмети ЗНО, та чи можна подавати документи через інтернет?
Юля
Для Анастасія: Історію України та українську мову-літературу. Можна але до творчого конкурсу потрапите тільки коли особисто привезете в приймальну комісію допуск, папку, і фото 3/4
Коментувати
Олександра
Скажіть,будь-ласка,чи надається гуртожиток,стипендія і чи можна вступити після 11 класу,здавши ЗНО ?
Юля
Для Олександра: так, на кожному курсі є кілька бюджетних місць, де все це надається. В 11 класі можете спробувати пройти відбірковий тур, якщо пройдете далі- складете зно і будете далі змагатись у творчому конкурсі за бюджетні місця.
Коментувати
Аліна Кіт
А після скількох років можна поступити????І чи потрібно готувати пісню?
Ілона
Для Аліна Кіт: ви що яка пісня?краще не морочте собі голову!котяраааа хахаха
Ілона
Для Аліна Кіт: кошка тобі не світить цей вуз
Ілона
Кошечка кис кис кис двтчтулцдіьивоідвтвиовдіділітвововттвтвтвтілізідвтводуьвтаилулітвовдвлвовлвлволвлвлвовоулц вду влс вос в
Коментувати
Аліна Кіт
Чи можна поступити у ваш універсетет після 11 класу?
Ілона
Для Аліна Кіт: ні ви не зможете поступити сюди
Коментувати
оля
Скажіть будь - ласка, чи можна поступити після 9 класу на телеведучу? І які для цього потрібно здати екзамини?
Юля
Для оля: разве что Вы зарегистрируетесь сейчас в экстернат, тогда через 4 месяца можете пойти на подготовительные курсы (если Вы в Киеве или Одессе), еще через 4 пройти отборочный тур, и еще через 2 месяца сдать ЗНО по истории Украины и украинскому языку-литературе - тогда сможете подать заявление на вступительные экзамены и принять участие в творческом конкурсе 2017 года.
Коментувати
Ірина
Добрий день, а 185 балів з Історії України на ЗНО вистачить, аби поступити на яку-небудь спеціальність Вашого університету?
Юля
Для Ірина: зно не впливає на вступ в театральний інститут. Всі абітурієнти, що отримали за ЗНО 100-200 балів, мають рівні шанси.
Соломія
Доброго дня!Яка вартість навчання по спеціальності кінотелеоператорство ?Чи потрібно проходити попередні етапи конкурсів перед вступними іспитами?Чи варта пройти підготовчі курси у вас,коли вони проходять,яка їх вартість?
Коментувати
Марія
Підкажіть будь-ласка, на оф.сайті на консультацію для "режисер анімаційного кіно" на одних сторінках вказано принести написані сценарії, а на інших "рецензію на анімаційний фільм" - то що нести? І де побачити приклади таких робіт? Чи має сенс йти на консультацію без цих робіт: там розкажуть "як треба"? Чи для цього треба йти спочатку в приймальну комісію? І, нарешті, чи є можливість вступати відразу на 3й курс, наприклад, якщо вже є інша вища освіта з художнім напрямком? Щиро дякую за відповідь!
Юля
Для Марія: беріть свої малюнки, напишіть пару сценаріїв і їдьте на відбіркову консультацію говорити з викладачем. Тільки він вам може озвучити свої завдання і вимоги. Теоретично, якщо у вас дуже скрутно з оплатою контракту, якщо ви вступите, можете домовитися з ним перший або 1-2 курс навчатися як вільний слухач, а після того "вступити" на свій курс.
Коментувати
Яна
Чи можливо поступити на 5 курс актор драматичного театру і кіно? І що для цьогопотрібно?
Юля
Для Яна: так, на контракт. Він може становити до 40 тис грн. за 10 місяців навчання на спеціаліста. Потрібно мати ступінь бакпавра з акторської спеціальності і отримати до кінця червня письмову згоду Шаварського або Мойсеєва, пройшовши у них прослуховування.
Юля
Степень бакалавра, или хотябы среднее специальное актерское образование + диплом о неоконченом высшем по другой специальности.
Яна
Дякую за інформацію. А яка програма обов’язкова на прослуховування? Все що хочеш чи ні?
Коментувати
Юлия
Добрый день! Подскажите пожалуйста,если есть высшее образование(магистр), но по другому профилю,что нужно чтобы поступить на второй курс специальности режиссура телевидения и когда? Спасибо.
Юля
Для Юлия: нужно узнать, когда пары у художественного руководителя, привезти ему ваши сценарии и рассказать актерскую программу. Если вы его заинтересуете, вам дадут задания, которые делают в конце семестра студенты его курса и назначат вам повторную консультацию в июне. Если и там всё пройдет хорошо, после 10 июля подаете документы и сдаете творческий конкурс. Зачисление исключительно на контракт. И скорее всего слушать вас захочет только худрук заочной или вечерней формы.
Коментувати
Аліна
Доброго дня. Скажіть будь ласка який потрібен середній бал ЗНО щоб поступити на акрису?
Юля
Для Аліна: не менше 100 балів
Коментувати
Вовк Анна
Підскажіть, які потрібні предмети для вмтупу на режисера телебачення і яку найменшу кількість балів потрібно набрати для кожного предмета?
Юля
Для Вовк Анна: 100 балів з укр.мови-літ. та іст.України+ відбірковий тур та творчий конкурс.
Коментувати