Рейтинг
1222
Рейтинг: 4.7 з 5 на основі 261 оцінок.

Відгуки про Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім....

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Надя
Чи можливий вступ у ваш заклад у 26 років? Уже диплом про вищу освіту є... і якщо на заочну форму навчання, чи такі ж самі вимоги під час вступу , що і на стаціонар? Буду дуже вдячна за відповідь
Юля
Для Надя: звичайно, на заочному переважно у 22-30 років і опиняються. На заочному втмоги всі ті самі, і конкурс на платне в рази менший і вартість конракту вдвічі нижча. Ви можете і на 2й заочний курс на платне спробувати вступити, щоб не складати знову зно.
Коментувати
Анна Шаблевська
А відбір 2017 р на твочрий конкурс проходить тільки на зимових канікулах чи і на літніх також для вступу? І чи важко поступити на держ на режисуру-телебачення?
Юля
Для Анна Шаблевська: відбір проходить протягом пів року (до липня). Важко, але це не найскладніша за напливом абітурієтів спеціальність. На етапі відбіркових близько 15 претендентів на місце було на бюджет на денне. На вечірньому і заочному ще менше.
Анна Шаблевська
Для Юля: а скільки державних місць? і що входить в творчий конкурс?
Юля
На стаціонарі зазвичай 5-8 місць. Конкурc- акторський репертуар, короткометржні сценарії, ходожні фото, етюди. А також все що може розкрити ваші художні обдарування і співбесіда з історії кіно.
Коментувати
Олеся
Коли у вас буде день відкритих дверей? Дякую за відповідь)
Юля
Для Олеся: 27 марта
Коментувати
Ігор
Доброго дня. Потрібна інформація про творчий конкурс на спеціальність "Драматургія кіно та телебачення" й консультації (дізнався з сайту, що їх потрібно відвідувати вступникам з січня по липень), коли і як на них можна записатися. Дякую.
Юля
Для Ігор: жива черга без запису
Коментувати
Олег
Добрый день Юля. У кого можно получить информацию про учебный план по всем предметам факультета фотоискусство, состав преподавательского состава и техническое оснащение университета.Заранее благодарю.
Юля
Для Олег: распросите первый курс, Вам же в эту мастерскую поступать. Врядли кто-то знает все это лучше самих студентов. Если с их курса кого-то отчислят, можете попробовать поступить на эти вакантные контрактные места на 2й курс; если нет- придется ждать, пока худрук их выпустит и наберет опять первый курс.
Коментувати
Анастасия
Доброго дня,які предмети потрібно здавати при вступі на кінорежисуру з монтажу?Спасибі.
юля
Для Анастасия: перелік предметів до 2020 року може змінитись.
Коментувати
Наталія
Добрий день! Мене цікавить які предмети з ЗНО і який творчий конкурс ( що туди входить чи потрібно реєструватися коли і як проходить) необхідно здати при вступі на майстерність диктора та ведучого програм телебачення. Дякую
Юля
Для Наталія: Зно з історії України і укр.мови-літ. У творчий входить байка вірш проза і імпровізаційна робота перед камерою. Відбір у творчий конкурс починається на зимових шкільних канікулах. Інколи питають ще монолог і пісню.
Коментувати
Віка
Якщо поступиш на державне на актора і телеведущого.. Може таке бути що потім переведуть на контракт?
Юля
Для Віка: буває, але частіше просто відраховують.
Коментувати
Светлана
А есть ограничения по возрасту на актерский факультет? мне 26 лет
Юля
Для Светлана: есть. Порог гораздо ниже.
Коментувати
іаков
кто знает, помогите пожалуйста, что нужно для поступления на звукорежиссуру( что с ЗНО, и что будет на конкурсе) и так же подскажите что на кинооператора
Юля
Для іаков: чорно-білі та кольорові фотороботи (до 20 штук) 18х24 см., (репортажні, жанрові, портрети, пейзажі, інтер’єри, натюрморти плюс світлова схема тощо; акторський репертуар, музичний диктант, музичний етюд, виконання твору на муз.інструменті, або вокал. Сертифікати - з укр.мови,літератури + Історії України+ диплом музичнї школи.
Коментувати
Уляна
доброго дня,ЗНО з який предметів потрібно здавати,для вступу на "Актор драматичного театру і кіно"?
Уляна
і яка вартість навчання?
Юля
Історію України і українську мову-літературу. Близько 35 тис на рік.
Коментувати
андрій
Що здавати на зно для вступу на телеведучого? І який творчий конкурс на телеведучого?
Юля
Для андрій: зно-історія України і укр.мова-література. Творчий- байка проза вірш і завдання на камеру. Можуть також попросити монолог і пісню
Коментувати
Олександра
Який конкурс на режиссера? Чи обов’язково на творчому конкурсi танцювати та спiвати?
Юля
Для Олександра: на деяких напрямах не обовязково. Конкурс на контракт 5-10 чол на мсце
Олександра
а на бюджет який конкурс?
Юля
На режисерських спеціальностях 5-35 чол на етапі відбіркових
Коментувати
Вікторія
Доброго дня, який зазвичай конкурс на спеціальність кінознавця?
Юля
Для Вікторія: найменший в університеті. На платне приймають взагалі всіх толкових.
Коментувати
Аліна
Після 9 класу можна поступити до університета? І які предмети потрібно?
Bogdillijoe
Доброго дня, які потрібні предмети для вступу на факультет: кінорежисури, організації кінотелевиробництва і актороського мистецтва?
Юля
Для Bogdillijoe: історія України, українська мова-література, та три різні творчі конкурси.
Bogdillijoe
А які саме, творчі конкурси потрібні? Дякую за відповідь...
Юля
На організації співбесіда, на акторському читецька програма, на режисурі програма, сценарії і худжні фото.
Коментувати
діана
Добрий день, якщо поступати на актрису чи театральний то чи потрібна англ.мова? Якщо не треба, тоді які предмети треба? І після якого класу можна поступати?
Юля
Для діана: після 11 класу. Якщо зно з англійської мови зроблять обовязковим по Україні, тоді його доведеться складати для вступу в усі університети. Поки цю ідею не затвердили, в Карпенко-Карого приймаються сертифікати лише з української мови-літератури і історії України.
Коментувати
Студ
Здравствуйте, я готовлю на творчий конкурс факультета"актерское мастерство театра и кино" на русском языке, можно ли? или только исключительно на укр.языке?
Юля
Для Студ: на творческий конкурс 2017 года - можно
STUD
А на 2016, нельзя?
Юля
нельзя, да и отборочные туры в этом году уже закончились.
Коментувати
Марто4ка
На який факультет потрібно поступати щоб працювати в кіно,театрі та телеведучою?) Наперед кажу СПАСИБІ за відповідь)
Юля
Для Марто4ка: в Карпенка-Карого немає такої універсальної спеціальності. Можна закінчити будь-який філологічний вуз і працювати телеведучою - то вже як знайдете роботу, університет нікого не працевлаштовує. На дикторському ухил більше на українську вимову і трохи журналістику, там дуже поверхнево навчають тому, чим повинен володіти театральний актор. На акторському зовсім не вчать роботі з камерою, тобто там і близько не дають навичок, котрі повинен мати актор кіно, а знімаються і з юридичною освітою. Тож можете обрати кілька напрямів, сходити на прослуховування, і подати документи уже на ті три спеціалності, на які вас оберуть до участі у творчому конкурсі.
Коментувати
Олена
підкажіть будь-ласка, які рецензії необхідно надати на консультацію з Кінознавства?
Юля
Для Олена: ваш розбір кількох кінострічок, бажано довоєнного періоду, дуже бажано українських. Так як розбирають у підручниках з історії кіно.
Коментувати