Рейтинг
347
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 76 оцінок.

Відгуки про Київський національний університет культури і мистецтв (КНУКіМ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
www
А де можна більше дізнатися про факультет дизайну? На цьому факультеті можна отримати навички графічного дизайну, UI чи UX дизайну?
Анастасия
Для www:
Коментувати
Люда Граневич
Доброго дня, маю до Вас питання: яка вартість навчання при факультеті *дизайнер одягу на заочній формі?
Vira Dymyd
Добрий день. Який бал ЗНО потрібен для вступу на німецьку філологію на бюджету форму навчання.?
Антоніна Журавель
Доброго дня. Який прохідний бал та які предмети потрібно до вашого ВУЗу на факультет права?
Приймальна комісія кнукім
Для Антоніна Журавель: Доброго дня! Міжнародне право. Укр. мова (мін. бал 124), іноземна мова (мін. бал 101), на вибір: історія України (мін. бал 101), математика (мін. бал 101). Контранкт: 30 тис. грн за рік.
Коментувати
Аскольд
Цікавить факультет Міжнародних відносин. Який потрібно мати середній бал ЗНО для вступу на бюджет? Що саме викладають в цьому ВНЗ на факультеті МВ(бажано програму)? І кому надаються гуртожитки? Завчасно дякую за відповідь.
Приймальна комісія кнукім
Для Аскольд: Укр. мова (мін. бал 124), іноземна мова (мін. бал 101), на вибір: історія України (мін. бал 101), математика (мін. бал 101). Контранкт: 30 тис. грн за рік. Стосовно програми на даній спеціальності зверніться за номером телефону: (097)668-60-02 Наконечний Володимир Михайлович. Гуртожитки надаються всім іногороднім студентам університету культури.
Коментувати
Bohdan
Добрий день. Мене цікавить, чи є в цьому ВНЗ пільги для сиріт і якщо так, то яка процедура вступу.
Приймальна комісія кнукім
Для Bohdan: Доброго дня! Такі вступники можуть вступати до закладів вищої освіти за результатами вступних іспитів 2019 року та/або ЗНО 2018-2019 років з англійської, французької, німецької, іспанської мов та 2017-2019 років з інших предметів ( у будь-яких комбінаціях за їх вибором). Документи в такому випадку подаються в паперовому вигляді.
Коментувати
Рома Кононенко
Привіт! У мене є питання , які потрібно здавати предмети ЗНО і наскільки балів , щоб поступити на актора? А також яка вартість навчання?
Приймальна комісія КНУКіМ
Для Рома Кононенко: Добрий день! Вас цікавить саме актор кіно, чи актор театру та кіно? Що стосовно "Актору кіно" ЗНО: укр.мова та літ. (мін. бал 124), на вибір: іст. України (мін. бал. 101), фізика (мін. бал 101) та творчий конкурс не менше 150 балів. Вартість навчання: 36 тис. грн. за рік. Що стосовно "Актору театру та кіно" ЗНО: укр. мова та літ. (мін. бал 101), історія України (мін. бал 101) та творчий конкурс не менше 150 балів. Вартість навчання: 30 тисю грн. за рік.
ira
а якщо заочне навчання?яка вартість?) і чи можливе зачоне навчання на бюджеті?
Коментувати
Андрій
Доброго вечора! Скільки балів ЗНО потрібно для вступу на Факультет Міжнародних Відносин, спеціальність Міжнародні єкономічні відносини, на бюджет? Або на контракт вартість навчання? Дякую
Приймальна Комісія КНУКіМ
Для Андрій: Добрий день! Укр. мова (мін. бал 124), іноземна мова (мін. бал 101), на вибір: історія України (мін. бал 101), математика (мін. бал 101). Контранкт: 30 тис. грн за рік.
Коментувати
Nastena Baglay
Доброго вечора! Якщо у мене батько учасник АТО, то чи будуть надаватися пільги?
Приймальна Комісія КНУКіМ
Для Nastena Baglay: Добрий день! Ви підлягаєте переведенню на вакантні місця державного замовлення.
Коментувати
Dasha
Які предмети ЗНО і скільки балів потрібно для вступу на менеджмент шоу-бізнесу? І менеджмент соціокультурної діяльності це теж саме що і шоу-бізнесу? Дякую
Приймальна Комісія КНУКіМ
Для Dasha: Добрий День! Щоб вступити на менеджмент шоу-бізнесу вам потрібні сертифікати ЗНО: укр.мова та літ.(мін бал. 114), математика (мін. бал 101), на вибір: георгафія (мін. бал 101) або іноземна мова (мін. бал 101). Вартість навчання: 30 тис. грн за рік. Менеджмент соціокультурної діяльності - загальна назва спеціалізації. Конкретно ваш напрям - менеджер шоу-бізнесу.
катерина
А що вивчається за спеціальніст *культурологія* ?)
Коментувати
Алена
Яка вартість навчання на спеціальностях оператор кіно і телебачення та фотохудожник-рекламіст?
Приймальна Комісія КНУКІМ
Для Алена: Добрий день! Вартість навчання: 36 тис. грн. за рік.
Андрій
Для Приймальна Комісія КНУКІМ: який прохідний бал і скільки коштує зв’язки з громадськістю і журналістика
Коментувати
Юлія
Які предмети ЗНО і на скільки балів потрібні, щоб поступити на менеджмент шоу-бізнесу? Та яка ціна навчання?
Irina Saveliuk
Для Юлія: Добрий День! Щоб вступити на дану спеціальність вам потрібні сертифікати ЗНО: укр.мова та літ.(мін бал. 114), математика (мін. бал 101), на вибір: георгафія (мін. бал 101) або іноземна мова (мін. бал 101). Вартість навчання: 30 тис. грн за рік.
Коментувати
Наталія Бурка
Добрий день, які предмети ЗНО і який середній прохідний бал потрібен для адміністратора готельного і ресторанного бізнесу
Приймальна комісія
Доброго дня! З переліком сертифікатів ЗНО для вступу можете ознайомитись за посиланням http://knukim.edu.ua/abituriyentu/perelik-ispitiv/
Коментувати
Diana Klos
Добрий день. Скільки балів ЗНО треба для вступу на режисуру? І, що важливіше, високі бали ЗНО, чи талант?
Студент
Для Diana Klos: талант
Приймальна комісія
Доброго дня, Діана! Якщо вас цікавить режисер кіно і телебачення, то мінімальний бал на вступ: українська мова: 124 бали; історія України: 101; та творчий конкурс не менше 150 балів, щоб брати участь в загальному конкурсі щодо вступу. Якщо цікавить факультет сценічного мистецтва, а саме, режисер естради та масових свят, то мінімальний бал на вступ: українська мова: 101; історія України: 101; творчий конкурс не менше 150 балів. Важливо, і творчий конкурс, і бали ЗНО, тому що в кінцеврму етапі сумується все і ви братимете участь в загальному конкурсі між всіма абітурієнтами, які подаватимуть документи на дану спеціальність!
Коментувати
Студент
Доброго дня! Яка у вас вартісь навчання за рік на факультеті "маркетинг" і "аудит" ? 14 000 грн за рік? Чи можна оплачувати щомісячно? І яка вартісь гуртожитку в рік?
Приймальна комісія
Для Студент: На жаль, даних спеціальностей в нашому університеті немає. Можливо, Вас цікавить щось зближене до вибраних вами спеціальностей? Помісячної оплати в Київському Національному Університеті Культури і Мистецтв немає. Помісячна оплата діє в Київському Університеті Культури. Якщо вас зацікавила дана інформація можете детально проконсультуватись за даним номером телефону: (044)284-63-40 Всім іногородним студентам університету культури надається гуртожиток. В нас їх 2. Один на Євгена Коновальця, 36А - 5000 грн. за рік. Другий гуртожиток знаходиться 30 хвилин їзди від університету на метро - 3000 грн. за рік. Розподіл студентів по гуртожиткам відбувається в кінці серпня по спеціальностям.
Коментувати
LizaIvaniv
Привіт)в мене ну дуууже важливе питання))) Хтось вступає на факультет народної хореографї 2019р?
Alaa
Для LizaIvaniv: я на наступний рік, но не в цей універ
Ангеліна
Для LizaIvaniv: я планую вступати
Коментувати
Yana
Доброго дня! Які предмети ЗНО потрібно здавати та скільки балів потрібно мати щоб поступити на готельєра-ресторатора?
Студент
Для Yana: мовагеографіяанг - 185 бал мінімум
Приймальна комісія
Доброго дня! Щоб вступити на факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, а саме на спеціальність: менеджер готельно-ресторанного і туристичного бізнему вам потрібно складати такі ЗНО: українська мова та література (мінімальний бал: 124); математика (мінімальний бал: 101); на вибір: географія (мінімальний бал: 101); іноземна мова (мінімальний бал! 101)
Коментувати
Yaroslav Hrosu
Добрий день! Мій син навчається у військовому університеті. Але, так сталося, що за станом здоров’я він не може продовжити навчання в даному університеті. Чи можна в цьому році поступити до вас на платну форму навчання, наприклад, на сферу обслуговування.
Приймальна комісія
Для Yaroslav Hrosu: Доброго дня! Чи можете ви залишити свій номер телефону, або ж зв"язатись з нами за даним номером телефону: (044)285-44-03 У нас є декілька способів вирішення Вашого питання, потрібно з Вами поспілкуватись!
Коментувати
Альона Богушевська
Доброго дня!які предмети на ЗНО треба здавати для професії комп’ютерні науки і який прохідний бал,щоб поступити на державне?Дякую!
Приймальна комісія
Для Альона Богушевська: Доброго дня! Фахівець з інформаційних технологій: українська мова та література; математика; на вибір: фізика або іноземна мова. Щодо бюджету зараз інформації ще немає. Залиште ваші данні і як тільки буде інформація ми вас попередимо!
Ілона
Для Приймальна комісія: Доброго дня скажіть скільки коштує рік навчання на режисера естради та масових св’ят.
Коментувати
Максим
Доброго дня!Мене звати Максим , перейшов в 11 клас і всерйоз задумався про отримання майбутньої професії , зупинився на дизайнері інтрер*єру , чи можна у вас здобути цю професію ,які придмети здавати на ЗНО, та який прохідний бал для вступу на державне місце? Дякую!
Приймальна комісія
Для Максим: Доброго дня! Щоб вступити на спеціальність дизайнер інтер"єру (3D-моделювання) вам потрібно складати такі предмети ЗНО: українська мова та література, історія України та творчий конкурс. З приводу творчого конкурсу і всіх питань з його здачі вас може детально проконсультувати Дубовий Олексій Володимирович: (063)454-64-45
Наталія
Доброго дня! Скажіть будь ласка, а вартість навчання залишається та сама що, і того року коли підписали договір чи змінюється?
Інна
Добрий день! Скажіть,будь ласка, яку кількість балів потрібно набрати з певних предметів, щоб вступити на бюджет на факультет музичного мистецтва або ж сценічного мистецтва.
Коментувати