Рейтинг
1494
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 335 оцінок.

Відгуки про Національна академія внутрішніх справ (НАВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Natali
Скажіть будь ласка, за якою адресою проходить навчання за спеціальністю Правоохоронна діяльність?
я
Для Natali: Колекторна 4
ЗояБ
який бал зно потрібно на прпвохоронну діяльність
Коментувати
Дарина Бабіч
Скажіть будь ласка під час всього терміну навчання (4 роки) потрібно жити в казармі на Віті?
Юля
Для Дарина Бабіч: Слідство- так на Віті, експерти, гром. безпека в гуртожитках. А там тоже майже все ідентично.А на Віті , до речі в дівчат були раніше нормальні умови. Кухонь ніде немає (годують безкоштовно 3 рази, мені та їжа не подобалась, щось купляла в буфеті і в магазині). В гуртожитку 6-8 чол в кімнаті і підйом в 6 ранку щодня, відбій 22.00, вимоги, шикування, добові наряди, пхд і т.д і т.п ,як звичайно.
Коментувати
Dima Martyniuk
яка ціна навчання за рік НА КОНТРАКТІ????скажіть пожалуста.
Юля
Для Dima Martyniuk: Зайди на офіційний сайт, вступнику. Здається 20+(перевірити треба)
Коментувати
Діана
Доброго дня, скажіть, будь ласка, коли почнуться вступні іспити? І чи встигаю я ще подати документи на бюджет?
Розумник
Для Діана:Увага ! Абітурієнти НАВС прочитайте уважно правила вступу до академії на офіційному сайті (вступнику). ЗРОЗУМІЙТЕ: НАВС - вуз зі специфічними умовами навчання (вступ теж проходить НЕ ТАК, ЯК У ІНШІ ВИШІ. Почитайте всі пости знизу, погортайте форуми, почитайте порядок вступу.
Ольга
Доброго дня,база закрита з 15 червня...
Коментувати
Katyager3
Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста. Будет ли собеседование на «досудове дослідження»? Или будет только учитываться балы ЗНО и конкурс по физкультуре? И сколько конкурсных мест на контракт?
Розумник
Для Katyager3: Для Лена Чм00ут: На контракт ДУЖе багато місць, здавай зно і вступай.
Katyager3
так а собеседование будет?
я
на контракт только ЗНО и все
Коментувати
Лена Чмут
Добрий день, чи зможу я після закінчення коледжу ЛУБП із спеціальністю право вступити в академію? На який курс? І чи зможу після закінчення працювати в поліції? Дайте будь ласка відповідь. Дякую
Розумник
Для Лена Чмут:На контракт Можеш звичайно(дорого). Бюджет тільки 1 курс і курсант.
Коментувати
Каріна Любінецька
Доброго дня , в мене виникло питання , чи зможу я навчатись безкоштовно, так як я кругла сирота і що потрібно для цього зробити??
Розумник
Для Каріна Любінецька: Зробити треба наступне: 1- навчитись читати всі пости нижче.2- звернутись у віділ поліції за місцем проживаня.3 - здати зно, фізкультуру , співбесіду (екзамен право), пройти медогляди, психогляди, зібрати документи.4- приїхати до академії для здачі документів, фізкультури і співбесіди 5- вступити
Коментувати
Yulia Bruchyk
Добрий день, скажіть будь ласка скільки разів потрібно віджиматись і так далі щоб поступити на бюджет на правоохоронну діяльність?
Катя
Для Yulia Bruchyk: 10 раз віджим решту пресом добереш.
Yulia Bruchyk
А прес скільки приблизно разів?
Катя
Зайди на офіційний сайт НАВС - вступнику- там є нормативи фізичної підготовки. В мінімальний бал і по кросу і по комплексній силовій вкладатись треба по- любому, якщо ні- краще не їхати поступати.
Коментувати
Ната Євтушенко
скажіть хтось, що вчити на екзамен з права? І ще, які питання на творчому екзамені?
Ната Євтушенко
Для Ната Євтушенко: + ще не пізно подавати документи?
Катя
Творчий шукай питання на офіційному сайті. Зараз готуй зно, пізніше будеш коротко шукати відповіді на питання і вчити. Про те, чи не пізно здавати документи ЗВЕРТАЙСЯ У ВІДДІЛ ПОЛІЦІЇ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ, там тобі скажуть. На контракт не пізно це точно, а от бюджет- можливо вже не встигнеш.
Коментувати
Darine Brinzey
Добрий день! Скажіть будь ласка, які предмети зно подтрібно здавати на Правоохоронну діяльність, і який прохідний бал?
Розумник
Для Darine Brinzey: Хто зна?
Маша
Укр. мова, історія = зно. Контракт= це все. Бюджет = курсант= зно, фізо, особова справа, військово лікарська, співбесіда
Коментувати
Sobko Masha
Добрий день, а чи можливо поступити на бюджет на спеціальність правоохоронна діяльність? І чи навчання проходитиме у академії на Солом’янський площі, чи можна буде навчатися на м. Бориспільська?
Маша
Для Sobko Masha: На Соломі навчається 4 курс (не всі групи), заочка магістри денна. Всі решта на Віті (казарма) або в своїх інститутах. Правоохоронка- вул Колекторна. Маша як документи вже всі підготувала і влк пройшла, як фізкультура? Бюджет тільки курсант.
Коментувати
Borov Zloy
Всім привіт, поступаю на досудове , впевнений в фізо але з екзаменами трішки проблеми, який прохідний по ЗНО? Вибрав мову історію і англ
Розумник
Для Borov Zloy:Проблема- це 100 і менше.Зно вибрав вірно, співбесіду, якщо не дурак пройдеш, а зно учи і репетитори.
Коментувати
Sashka
Всім привіт!! цікавить питаня по фізрі і по творчому. хто знає, зорієнтуйте як проходить, скільки на це треба часу, маю на увазі день, тиждень?
Саня
Для Sashka: Раніше було так (зараз корона, тому може бути по іншому). Приходить лист(або дзвінок) про те , що документи на тебе надійшли до академії і тобі треба прибути до академії такого- то числа. На сайті теж буде оголошення ( жирним шрифтом)!!! Береш оригінали атестату, паспорт,зно, код, поселяєшся в гуртожитку близько 300 грн за день. Перший день- здаєш доки, потім 100 м і комплексна силова вправа, тоді за графіком крос, тоді через пару днів творчий. Короче, тиждень десь все це проходить. Поселяться в гуртожиток можна і з батьками (платно). Гуртожитки далеченько від Віти поштової, де все здавати (їхать треба, оскільки Віта поштова- це село за Києвом 25 км). там і будете жити і навчатись (дислокація- знаходиться в лісі біля Південного кладовища). Якось воно так.
Саня
На період вступу поселяють в гуртожитках Києва, а вступ проходить на Віта поштова, їхать треба.Багато відсівається вже після віджимання від полу.
Sashka
ок. дякую
Коментувати
Andrey
Всім привіт. Навчався із 2015 по 2019 в Прикарпатському факультеті НАВС (курсант), із + не беруть хабарів та професійні викладачі, а от із - так це неадекватна Деканша в ПФ НАВС Юлія Терещенко, відноситься до курсантів гірше чим до собак, а про ПХД це взагалі окрема тема, відчуваєш себе як кріпак в середньовіччі. Моя Вам рекомендація, якщо хочете справді нормально навчатися то вступайте в Київ, а не в Івано-Франківськ!
Danil
Всім привіт!!! Навчальний рік вже закінчується(допоміг короновірус),і треба здавати ЗНО,у мене таке питання,я хвилююся за екзамени,фізичні все добре,сам спортсмен,ВЛК пройшов,документі прийняли(на пошту відповідь прислали),я обрав Укр.мову, історію України,Математику,сам збираюся на "правоохоронну діяльність",який рейтинговий бал потрібен(на курсанта),і де знайти питання по творчому?
Danil
Для Danil: Кожен рік поріг різний? Тобто підлаштовуються під абітурієнтів?
Юля
Якщо фізру впевнений що здаси тоді зно 140+ і ти в академії.
Розумник
Якщо фізо добре тоді головне зно не нижче 125 балів, а творчий на офіц. сайті будуть питання опубліковані, а може в зв"язку з короною і відмінять його.
Коментувати
Sofia
Скажіть, будь ласка, на спеціальність право/досудове розслідування для курсантів потрібно здавати творчий конкурс? Чому запитую:на офіційному сайті цей іспит для даної спеціальності не стоїть. На форумі кажуть, що потрібен. До приймальної комісії дозвонитись не можливо. Буду дуже вам вдячна.
Курсант
Для Sofia: Ну, ти серйозно!!! НЕ написано??? А у відділ поліції ти ходила??? якщо ні, то напевно ти вже пролетіла в цьому році із вступом в НАВС бюджет, або біжи (роняя тапки) у відділ поліції за місцем проживання (якщо встигенеш особову справу оформити і влк, псих. тести пройти).Для початку: 1) Зайди НАВС офіційний сайт 2) Вступнику, правила прийому в НАВС у 2020 році; 3) Читай дуже УВАЖНО; 4) Опаньки: питань у тебе уже і немає. Коротко для тех, кто с поезда:1) особова справа,2) фізкультура прес, віджимання від полу (дівчата тренуйтесь хоча би 10 раз)біг 100 метрів і крос 1км.3)співбесіда право, питання Конституція, Закон про поліцію, інші закони (питання будуть опубліковані на офіц. сайті) вчити треба, бо телефони заберуть. Моя інфа 100% перевірена.
Курсант
Я так зрозуміла, що Софія знає і про особову справу, характеристики , медогляди і кучу документів. ЇЇ цікавить тільки творчий конкурс (екзамен право). Скажу від себе, якщо не дурак, почитаєш основні Закони і здаси на тройку по- любому. Просто треба фізру вкластись в норму ( для мене те віджимання від полу було капец, я низько не могла нахилятись і мені раз 12 не зарахували. Ну, це може я мало тренувалась, а крос я тютелька в тютельку вклалась. Короче, зверни увагу на нормативи по фізрі. Творчий питання коротко відповіді собі познаходь і читай. На творчому теж у нас валили.І ще, моя знайома казала, що колись 1 рік творчий відміняли, може і в цьому році його не буде. Моя порада, готуй фізру, а творчий здаси.
Катя
НЄ, ребята, все треба і щоб ЗНО було 124+ і фізра вкластись в нормативи ( найважче віджимання від полу), і крос деякі навіть не добігали взагалі, а йшли пішки,а в норму взагалі не вклались і ТОДІ не треба вже творчого здавати. Там після кожної фіз. вправи вивішують списки, хто показав не достатній рівень і тоді треба забирати документи. Так, що якщо ти не спортсмен, то до того творчого можеш і не дійти взагалі. Я вчила творчий вже після здачі ЗНОі в останню чергу і нормально здала (легкий білет попався, про сім"ю,задачка про куріння неповнолітніх в громадському місці). Я вступила.
Коментувати
Angelina
Доброго дня. Можна вступити на право з такими предметами :Українська мова, історія України, географія?
Я
Для Angelina: Право третє зно матем або англ мова. Правоохоронна діяльність можна і укр+ історія
Коментувати
Софа Кріпка
Скажіть чи візьмуть працювати в поліцію,якщо навчатимешся на правоохоронній діяльності, а не на курсанта ? Писала в НАВС не відповідають вже місяць
Дима
Для Софа Кріпка: Відповідь для всіх: 1) в поліції МОЖУТЬ ПРАЦЮВАТИ ТІЛЬКИ атестовані працівники поліції (для тех, кто с поезда: ті що мають звання (пагони),а їх на контракті не дають).2) Після закінчення контрактного вуза можна піти на первоначалку (особова справа, медогляди, псих, фізра ) і провчившись 3 місяці ( розпорядок як у курсантів) ОТРИМАТИ можливість працювати в поліції.3) З юридичною освітою можна працювати в судах, юстиціїї, прокуратурі і т.д. 4) Не так страшен "курсант" як його малюють, нормально там навчатись і дівчата, до речі, краще переносять "все тяготы курсантской жизни" і на курсі молодого бійця в серпні у нас більше хлопці нили, і двоє взагалі здулись.5) Готуй фізкультуру і буде ок.
Коментувати
Reuhyy Heiuhrb
Скажіть будь-ласка чим відрізняються факультети кримінальна поліція та оперативна служби??
Софія
Для Reuhyy Heiuhrb: Скажіть чи візьмуть працювати в поліцію,якщо навчатимешся на правоохоронній діяльності, а не на курсанта ? Писала в НАВС не відповідають вже місяць
Коментувати
Sashunya Breyter
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можу я поступити на Право, Правоохоронну діяльність ( щоб потім стати слідчим) якщо у мого брата є судимість?? Буду вдячна за відповідь
Max
Для Sashunya Breyter: Можеш, судимість брата тут ні до чого.
Коментувати