Рейтинг
1494
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 335 оцінок.

Відгуки про Національна академія внутрішніх справ (НАВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Влада
Здравствуйте,если я буду поступать на факультет психологии,кем я буду работать в будущем? Спасибо за ответ
Настя
Доброго вечора, скажіть ,будь ласка, потрібно жити десь в гуртожитку ? І скільки років навчатися на правоохоронну діяльність?
Наталія
Для Настя: якщо курсант,то живеш в казармі, а якщо контракт, тто можна в гуртожитку чи у квартирі. Навчатися 3 роки на бакалавра
Коментувати
Оксана
Доброго дня! Донька планує вступати у ваший ВУЗ на факультет психології. Скажіть, будь ласка, якщо ми беремо направлення, то по закінченню навчання вона може працювати тільки в тій області звідки направлення чи буть де?
Розумник
Для Оксана: Звичайно ви поїдете за направленням до того територіального підрозділу звідки вас направили і повинні відпрацювати не менше 3 років (у разі звільнення за власним бажанням ви повертаєте витрачені на вас кошти, а це чимала сума за 4 роки). Влаштуватись в інший підрозділ поліції= складно, влаштуватись в іншу структуру, не системи МВС= тільки після звільнення із служби та повернення коштів. Перш ніж вступати у вуз зі специфічними умовами навчання рішення приймати треба виважено!
Настя
Скажіть, будь ласка, чи потрібно жити на Віті Поштовій протягом всього часу навчання в академії?
Розумник
Якщо вступаєш в ННІ №1 (слідство, кримінальна поліція, опер) жити потрібно в селі Віта поштова Київська обл 25 км від Києва казарма всі роки навчання (4 роки).Якщо правоохоронка то в своєму гуртожитку ННІ №3, експерти- криміналісти живуть в гуртожитку ННІ №2. АЛЕ КУРСАНТ підпорядковується режиму проходження служби, тому суттєвої різниці в приживанні, навчанні, розпорядку дня немає. Гуртожиток в прямому розумінні цього слова відрізняється тільки в студентів, що навчаються платно. Курсант зазвичай в гуртожитку, казармі тільки спить. Обирайте факультет обдумано.
Коментувати
Віталій Слухай
Доброї ночі! Хочу у вас запитати можу я вступить в академію НАВС буз ЗНО? Реально це?
Розумник
Для Віталій Слухай:НАВС- це вищий навчальний заклад, тому вступ можливий тільки за результатами зно,як і у всі інші виші. Без зно тільки в училище можна вступати. Без зно в тебе навіть приймальна комісія і документів не візьме, при вступі воно потрібне як паспорт.
Коментувати
yullit
Доброї ночі! Поясніть, будь ласка, різницю між курсантом і студентом на прикладі правоохороної діяльності
Розумник
Для yullit: Скажу коротко курсант підпорядковується розпорядку дня, режиму ( підйом щодня о 6.00,зарядка, пробіжка, шикування, пари, пхд, добові наряди,вечірня перевірка, відбій, проживає (спить) в казармі, або гуртожитку по 6-8 чол в кімнаті). Щоб краще побачити фільм "Кадети" в поміч, близько до армії. Студент - це студент, спитай у друзів студентів.
yullit
Але і курсант, і студент потім стають однаковими поліцейськими? І я правильно розумію, курсант - лише державне, студент - лише конктракт?
ІРИНА
курсант після закінчення академії виходить із званням лейтенанта)студен правоохоронної діяльності це юрист))
Коментувати
Таня Тернова
Доброго дня,а ви приймаєте студентів тільки після 11 класу,чи можливо і після 9?
Розумник
Для Таня Тернова: НАВС -це вищий навчальний заклад після 11 класу. Студент тільки платно, курсант тільки бюджет. Розумій різницю, читай інформацію.
Коментувати
Дмитро
Добрий вечір, таке питання: "Чи можливо навчатися в академії на фахівця Кіберполіції України?". Дякую за відповідь
Розумник
Для Дмитро: Ні, Харківський університет внутрішніх справ є така спеціалізація. В НАВС ти можеш навчатись на Право курсант а на випускному четвертому курсі 1 рік навчатись за спеціальною програмою підготовки кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки. Але тобі лише дадуть сертифікат "Інформаційне забезпечення слідчої діяльності". З ним в кіберполіцію беруть неохоче, там потрібні фахівці айтішніки, що чудово справляються з вірусними атаками, знаються на програмуванні і т.д. Проте це добра нагода підвищити свій професійний рівень Вступай.
Коментувати
Єва
Доброго дня! Чи є в мене можливість поступити на експертно-криміналістичні дослідження з поганою фізичною підготовкою? Скільки коштує навчання? Який бал ЗНО потрібен на бюджет? Чи є дистанційна форма навчання? Чи поступлю з такими предметами: українська мова та література, математика, історія України, фізика, хімія?
Розумник
Для Єва:Бюджет- особова справа, характеристики, військово- лікарська мед. комісія, психологічні тести, фізкультура:віджимання від полу, крос,100 метрів і зно ук, істор,англ або матем. Контракт:зно і все. Дистанційна(певний період) на період карантину може бути, але курсант заступає в добові наряди, шикування, фізкультура щодня.Курсант підпорядковується розпорядку дня і несе службу.
Коментувати
Your
Добрий день! Дайте відповідь на запитання Чи може курсант навчатися на платній формі навчання? Я хочу бути курсантом але на платній основі чи можливо це?
Розумник
Для Your: Звичайно ні. курсант тільки бюджет і фізкультура, особова справа. контракт- право.
Your
А творчий конкурс залишається без змін? Чи будуть певні зміни? Якщо так то коли на сайті буде ця інформація?
Коментувати
Віка
Доброго дня)! Скажіть будь ласка скільки потрібно вчитися на опера в НАВС? Або скажіть де можна знайти на сайті (НАВС)
Розумник
Для Віка: Бакалавр "ПРАВО" 4 роки денна- курсант, є студент- тільки платно.
Your
Добрий день! Дайте відповідь на запитання Чи може курсант навчатися на платній формі навчання? Я хочу бути курсантом але на платній основі чи можливо це? ( просто я зараз на бюджеті і вступати ще раз на бюджет це потрібно буде сплатити великі кошти( мені дешевше вийде платити у вас 3 роки)
Коментувати
Ангеліна
Зараз навчаюся на 1 курсі факультету «Право» в іншому вузі(як студент) Чи є можливість пройти всі етапи відбору і потрапити в НАВС за державним замовленням(курсант) одразу на 2 курс?
Розумник
Для Ангеліна: Звичайно все можна тільки перший курс буде.
Коментувати
Діана Нагорняк
Які предмети зно потрібні для вступу на правоохоронну діяльність? І яка вартість навчання?
Розумник
Для Діана Нагорняк: Правоохоронка 2 зно укр і історія та плюс співбесіда (право ) екзамен в академії= курсант, а якщо студент, то зайди на офіційний сай академії, розділ вступнику і подивись ціну на цей рік, на наступний буде десь після Нового року.
Коментувати
Олександра
Доброго вечора. Скажіть будь ласка, чи можна вступити на курсанта без ЗНО з математики? І чи візьмуть в академію з хворобою пролапс мітрального клапана?
Розумник
Для Олександра: По- перше:зно або матем або англ. мова, якщо на правоохоронну:патруль, дільничі, то два зно укр і істор та плюс співбесіда (екзамен) право в академії. Здоров"я для поліцейського- головне. Всі хвороби виявляться при медогляді : проходиш у себе за місцем реєстрації (поглиблений медогляд), а тоді в області військово- лікарська медична комісія. Короче, досить прискіпливо, довго с кучею аналізів, про які я навіть і не чула. Медогляд проходити треба по- любому.
Коментувати
Мария Фомичова
Доброго дня! Скажіть будь ласка, на якому факультеті треба навчатись на суддю? Які предмети здавати? І скільки вчитися? Дякую
Розумник
Для Мария Фомичова: Суддя треба вступати до Харківського юридичного там є такий факультет, а НАВС- це робота в поліції: патруль, дільничі, слідчі, опер, експерт-криміналіст.
Коментувати
Ірина
Доброго вечора! Хочу поцікавитися... На який факультет потрібно поступати щоб стати слідчим? Які предмети потрібно здавати? Та чи потрібно проходити "творчий конкурс"?
Розумник
Для Ірина: Слідчий це факультет право. бюджет- тільки курсант, а курсант читай нижче є роз"яснення. коротко: звернення у відділ поліції за місцем реєстрації, формування особової справи, військово- лікарська медична комісія, псих. тести, характеристики, фізкультура 100 метрів, крос1 км, віджимання від полу і прес. Тоді зно, для правоохоронної: дільничі, патрульна ще додатково співбесіда: екзамен право. Для контракту на всі факультети тільки одне зно і все. Погортайте групу там знайдете відповіді на свої запитання.
Коментувати
Галина Павлюк
Доброго дня, які предмети потрібні для ЗНО на 2021 вступний рік? А саме, чи буде змінений перелік порівняно з 2020роком? Для вступу потрібне ЗНО з української мови чи мови і літератури? Дякую!
Розумник
Для Галина Павлюк: на 2021 рік перелік предметів зно питати ще рано, слідкуйте за змінами десь в лютому- квітні. А зараз особливу увагу необхідно приділити фіз. підготовці (якщо на бюджет) почати трегуватись: крос1 км і віджимання від полу. Якщо зараз почати, то здати буде легко. можна (якщо є час) почитати питання творчого конкурсу цього року (на офіційному сайті навс питання розміщені), подібні будуть і на наступний рік. І головне десь після Нового року йти у відділ поліції за місцем проживання і починати готувати особову справу(довга і кропітка робота). А якщо вступ плануєте на контракт, то там все як у звичайних студентів: зно і все. Бюджет можливий тільки курсантом і навіть 200 балів не дають підстав бути зарахованим на бюджет, бо НАВС вуз зі специфічними умовами навчання.Короче,зно то вже в останню чергу, спочатку звертайтесь в поліцію і вам все розкажуть.
Маша
Для Галина Павлюк: Перелік зно ось уже багато років є незмінним, тому кардинальних змін напевно не повинно бути.
Коментувати
Kyung Dae Lu
Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи буде 15 вересня навчання студентів першого курсу. Як взагалі це проходитиме? Потрібно просто приїхати до академії на навчання і все? І коли буде заселення в гуртожитки? Де знайти цю інформацію? Просто у подруги наприклад є група з абітурієнтів в телеграмі куди їх добавив універ і вони там обмінюються інформацією.
Юля
Для Kyung Dae Lu: Для поселення в гуртожиток обов2ЯЗКОВО ТРЕБА МАТИ ПЛР ТЕСТ АБО ТЕСТ іфа (ЙОГО БЕЗКОШТОВНО ЗРОБЛЯТЬ за направленям сімейного лікаря) за 72 години до приїзду в гуртожиток. Студентів поселяють в день приїзду. Тобто, якщо з 15 навчання , то 14 їдь в академію.
Коментувати
Люба Ярощук
Доброго дня, скажіть будь ласка чи потрібно студентам 1 курсу для поселення в гуртожиток здавати тест на COVID-19
Таня Мельник
Доброго дня! Чи можливий вступ на спеціальність "Експерта-криміналіста" як друга вища освіта? Дякую!
Юля
Для Таня Мельник: Ні, бо ця спеціальність тільки курсант, але ти можеш вступити на спеціальність право, як студент (ТІЛЬКИ КОНТРАКТ).
Коментувати
Polina Reminna
Добрий день! Спеціальність право оплачується чи є бюджет? Якщо є, то наскільки треба здати зно?
Юля
Для Polina Reminna:Право бюджет це тільки курсант, а курсант читай нижче (порядок вступу, оформлення особової справи, направлення, військово-лікарська комісія, порядок здачі екзаменів, або зайди на офіційний сайт вступнику). У вузі зі специфічними умовами навчання зно, то вже останній етап.
Коментувати