Рейтинг
1494
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 335 оцінок.

Відгуки про Національна академія внутрішніх справ (НАВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ksenia
Які бали потрібно набрати ЗНО і які предмети потрібно здавати на кримінальний розшук
Розумник
Для Ksenia: Укр,істор, англ або матем. Бали 140+
Diana
Математику потрібно профільний рівень?
Розумник
Ні не профільний рівень, а звичайний.Якщо плануєш на бюджет, то читай нижче порядок вступу для курсантів.
Коментувати
Dytro Romanuk
Коли я можу подати заявку, якщо я в цьому році закінчую школу 11 клас що мені робити?
Розумник
Для Dytro Romanuk: Читай пункт 2 відповіді для Катерини (пост нижче).
Коментувати
Катерина
Доброго вечора! Чт затеєструють мене в НАВС як абутурієнта, якщо на даний момент я навчаюсь в коледжі, отримала свідоцтво про повну загальну середню освіту, і здала зно, але цей коледж буду кидати. Чи зареєструють в НАВС мене так як я на даний момент навчаюсь в коледжі ?
Розумник
Для Катерина: Твої дії: 1) зно складено, але уточни чи можна подавати зно попереднього року, скоріше за все для вступу потрібне зно за 2021 рік; 2) йди (читай біжи , роняя тапки у відділ поліції за місцем реєстрації (прописки) для підготовки особової справи( кропітка робота)3) готуйся фізично крос, прес;4) у відділі поліції все розкажуть щодо вступу 5) удачі.
Яна
Для Розумник: Скажіть будь ласка,а обов’язково жити перший рік у казармі? Знайомі навчаються в Харкові, говорять,що обов’язково,цікаво в вас також це діє
Коментувати
Rita
Доброго вечора . Чи можливо поступити в академію якщо один з родичів був судимий?
Hanna
Для Rita: якщо це близький родич, і проживає з вами, то ні, за законодавством!
Hanna
Для Rita: якщо це близький родич, і проживає з вами, то ні, за законодавством!
Коментувати
Дзвінка
Доброго вечора. Я закінчую бакалаврат за спеціальністю право( не в Навс).Дуже вагаюся яку спеціальність краще обрати на магістратуру Право чи Правоохоронна діяльність. На жаль, на офіційній сторінці доволі мало інформації про спеціальності( або я не знайшла????). Не підскажете де більш детально модна ознайомитися з інформацією ? ????????????????
Колін
Для Дзвінка: я вам відповім дуже просто бюджет в навс тільки для атестованих працівників поліції а всі решта вступають тільки увага тільки з балами зно 200 теж тільки на контракт до того ж правоохоронна діяльність магістр не дає права працювати в поліції тому сенсу випускникам гражданських вузів немає ніякого краще вступай у свій вуз може на бюджет повезе вступити
Розумник
Дійсно так: поліцейські- бюджет, гражданські- контракт.В поліції працюють атестовані працівники поліції (ті, які носять пагони). Для їх отримання треба:або вступити на навчання курсант, або вступити на первоначалку (Академія патрульної поліції , наприклад).Після вищої юридичної освіти теж можна вступати на первоначалку (почитайте уважно умови навчання, бо це важливо).
Коментувати
Prosto Nikolla
Доброго вечора, якщо я поступлю як курсант, то мені обов’язково жити а казармі? І підкажіть будь ласка, чи потрібно платити за казарму? Чи проживання в ній безкошвне?
Саня
Для Prosto Nikolla: Курсант звичайно живе в казармі: підйом о 6.00. щодня , зарядка, пробіжка, шикування, сніданок, розвід на заняття,пари, огп, самопідготовка, шикування,сон. Крім цього є добові наряди, прибирання, розвантаження і т.д і т.п. Короткострокова відпустка є по рапорту, якщо немає наряду, зальотів, поганих оцінок (можеш поїхати в місто відпочити, щось купити поїсти).Самовільно залишати територію не можна. Канікули два рази на рік:1 місяць в грудні,1 місяць в серпні. Наряди можуть бути завжди і на Новий рік і на Пасху і на канікулах. На канікулах особливо, якщо завалиш сесію. Проживання, трьохразове харчування ( мені воно не подобалось зовсім, але хлопці їли, ще є платний буфет), постіль , форма це все БЕЗКОШТОВНО.
Prosto Nikolla
Добре, дякую. Ви можете будь ласка підказати, місця на бюджет обмежені? І яку заявку потрібно брати в кадровика, в місцевому відділі поліції?
Колін
Там не заяву там треба збирати кучу документів мед комісій і т д йдеш до кадровика а далі вже все розкажуть і дієш по плану
Коментувати
Паша Ковтун
Чи є у мене можливість поступити, якщо я маю татуювання?
Татьяна
Для Паша Ковтун: конечно
Паша Ковтун
А якщо її дуже добре видно?
Анонимус
Я не знаю яка тату, але може бути така ситуація: ви - поліцейський, який затримав бандита, і його посадили, але ж він міг запам’ятати тату, і при виході на волю він може знайти вас, тому якщо в формі тату не видно - думаю нічого страшного
Коментувати
Yana
Доброго дня. Підкажіть ,будь ласка, яким повинен бути конкурсний бал, щоб вступити на бюджет (право)? Чи можливо вступити з німецькою мовою ( всі пишуть лише про англійську)
Розумник
Для Yana: На бюджет право можливо ЛИШЕ курсантом, а курсант читай нижче. на контракт зно і все. Конкурсний бал 140+, німецьку звичайно ж можно, одна група там набереться німецька мова, з цим проблем не буде, а от з розумінням, що ніякі високі бали зно не дають підстав бути зарахованим на бюджет у багатьох проблеми. Бюджет в академії тільки курсанти і вони несуть службу, підпоряковуються внутрішньому розпорядку. Контракт- це студенти і вони ходять на пари, живуть в гуртожитку, не носять форму.
Olga Tertyshna
Скільки разів на рік можна з’їздити додому ? Телефони забирають чи ні ? Після закінчення навчання нас відправляють кудись працювати ? І чи є вільний час в день ?
Коментувати
Olga Tertyshna
Доброго дня. Скільки потрібно балів щоб поступити на бюджет правоохоронна? І які предмети?
Юлька
Для Olga Tertyshna: Подавай заявку,звертайся до поліції за місцем реєстрації формуй особову справу, проходь медичну комісію, здавай псих. тести, готуйся до віджимання від полу, прес, біг 100м, крос 1 км, а тоді вже будеш цікавитись зно. правоохоронка всього 2 зно: укр, історія і плюс ще співбесіда (екзамен право) в академії здавати ( тягнеш білет 3 питання). питання за 2020 рік є на офіційному сайті академії. Бюджет тільки так. Контракт= зно і все.
Людмила
Скільки потрібно балів по ЗНО щоб вступати?
Юлька
140+ і ти в академії.
Коментувати
Ілона
Доброго всім дня, можливо хтось розбирається, якщо я переведусь на платне навчання на 2 або 3 курсі, мені потрібно буде відпрацьовувати 3 роки по закінченні?
Розумник
Для Ілона: Звичайно ж ні не потрібно.
Світлана
Ти прийняла присягу, отримала звання рядовий поліції ,а тепер переводитись? Подумай?
Коментувати
Elisssskaa
Доброго дня. Хочу вступати на коиміналіста у 2021 році, потрібна тільки мова чи ще й література?
Ілона
Для Elisssskaa: мова і література, теж буду туди вступати
Молошик Вікторія
Підкажіть будь ласка, а заяву, коли треба подавать на вступ?
Коментувати
Александр Моренко
Добрий день, я хотів би запитати про спеціальність , де потрібна англійська мова.
Розумник
Для Александр Моренко: Третє зно англ або матем на вибір. спеціальності: слідство, кримінальна поліція, експерти- криміналісти, психологія. Правоохоронна діяльність потрібно два зно укр. і історія плюс екзамен співбесіда право в академії вже здаєш. Фізкультура: прес, віджимання від полу, біг 100 метрів, біг 1 км для всіх спеціальностей. також для всіх спеціальностей наявність особової справи:характеристики,військово- лікарська мед комісія. Це все потрібно на бюджет. контракт- всього навсього зно і все.
Коментувати
Анастасія
Добрий день , у мене є маленька тату на руці ,чи зможу я поступити ? ) Я багато в кого з курсантів і патрульних бачила тату на руці . У мене хороше ЗНО і фізична підготовка .
Юлька
Для Анастасія: Можна. Іди до кадровика в місцевий відділ поліції.
Ярина
А коли треба йти вже після зданого зно, чи можна швидше?
Коментувати
Вероника
Добрый вечер, я б хотела спросить , есть в НАВС факультет кибернетики ?? И какие зно 2021 нужно сделать : укрм мову , математику, история , и 4 какой физику ? Что бы поступить на буджет в казарми
Розумник
Для Вероника: Ні, такого факультету немає звісно в НАВС. Зайди на офіційний сайт НАВС вступнику і почитай. Основні факультети: слідство, кримінальна поліція,громадська безпека(дільничий, патруль), експерт- криміналіст.
Коментувати
liza
Доброго дня ) Я маю можливість вступити до НАВС якщо у мене тату був судимий ще до мого народження (3 роки) Але на данний момент я з ним не мою ніякого контакту ( батьки 13 років розлученні )
Розумник
Для liza: Звернись до відділу кадрового забезпечення поліції за місцем проживання і отримаєш відповідь.
Коментувати
Alina
Чи є відпустки,коли навчаєшся на державному?скільки ?Як проходить навчальний тиждень?
Юлька
Для Alina: Курсант підпорядковується режиму дня, заступає в добові наряди. підйом о 6.00 щодня, далі зарядка, пробіжка, шикування, сніданок, пари ,заходи, самопідготовка,стройова,вечірня перевірка, відбій. Якщо немає наряду,поганих оцінок і зальотів, то з 17.00 п"ятниці до вечірнього шикування неділі можеш написати рапорт на короткострокову відпустку (поїхати додому, наприклад). Вихід за територію можливий тільки по рапорту. Після добового наряду вранці на пари звичайно йдеш і відпочинку немає. Захворів= звертаєшся до лікаря (лікуєшся або в казармі, сан. частині, або направляють в лікарню Києва).Відпустки: взимку 1 місяць (грудень зазвичай раніше був), влітку 1 місяць (серпень у нас був). Наряди можуть бути і на Новий рік, Пасху і т.д., під час сесії і т.д, тобто якщо ботан, то вчити уроки напряжно,але можливо.
Коментувати
Настя
Доброго дня. У правоохоронній діяльності є розгалуження таке як слідчий. Чи є у вас такий факультет, і які вимоги до вступлення?
Світлана
Для Настя: факультет такий є слідчий. Крім того: правоохоронна діяльність, експерти- криміналісти, кримінальна поліція.
Юлька
Вимоги для вступу читай на офіційному сайті НАВС вступнику. Слідство це навчально- науковий інститу №1 ( село Віта поштова під Києвом 25 км).Якщо коротко бюджет: особова справа, фізкультура, військово- лікарська медкомісія, зно: укр, істор, англ, або матем.
Коментувати
Дмитро Король
Доброго дня хотілосьби уточнити на скільки потрібно здати кожен придмет.Українська мова та література Історія України та Математика
Розумник
Для Дмитро Король: 140+ є шанси...
Коментувати
Татьяна Любиченко
Добрий день)Чи потрібна оцінка в атестаті з фізичної культури для вступу на спеціальність "Правоохоронна діяльність"?
Світлана
Для Татьяна Любиченко: Потрібно скласти екзамен біг 100 м,1 км, віджимання від полу і прес. Якщо ти була звільнена від фізри, здати фізо буде важко. Нормативи шукай на офіційному сайті.
Коментувати
Орест Слободян
Доброго день, я хотів запитати чи можу я вступити до університету без зно якщо я закінчую школу за кордоном?
Юлька
Для Орест Слободян: без зно не можливо вступити.
Коментувати