Рейтинг
1494
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 335 оцінок.

Відгуки про Національна академія внутрішніх справ (НАВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Sonya
Скажіть будь-ласка, чи потрібне ЗНО при вступі в НАВС на бакалавр, якщо до цього провчився 4 роки в коледжі і здавав лише одне ЗНО (українська мова і література)
Розумник
Для SonyaТак, зно здавати потрібно. Крім цього ще особова справа+ фізкультура+ співбесіда по праву.
Вікторія
та ж сама ситуація якщо в тебе 2 ЗНО ( історія + укр.мова та література )? також навчалась в коледжі 3,5 років.
Саня
Тоді на правоохоронну можно вступить, там треба 2 зно, а на право треба три зно по- любому.
Коментувати
Міша
Скажіть будь ласка , де живуть курсанти протягом навчання? В казармі чи в квартирі (гуртожитку)?
Розумник
Для Міша: курсанти в казармі звичайно (інститут №1слідство кримінальна поліція) в казармі с. Віта Поштова під Києвом. Експерти- криміналісти ( інститут №2) гуртожиток, але там тоже все як в казармі підйом, шикування, відбій і т.д . Гуртожиток для студентів і гуртожиток для курсантів- це зовсім різні речі (кухні нема), залишитись і не піти на пари не можна!!!! Курсант підпорядковується розпорядку дня.
Димка
Жити в казармі і гуртожитку це практично теж саме. Якщо вдома в Києві, тоді є різниця а так.... в те ж , все так же, і ви не повірите! З тими ж....Курсантом для мене напряжно. Якщо ти ботан, не маєш дівчини, не любиш тусуватись з друзями, домосєд, то тоді тобі нормально буде. Курсант встає щодня в 6 утра,а в неділю в 7, зарядка, шикування, пари, самопідготовка, заходи, наряди. Короче, вирішувати треба самому. Вступайте. Якщо що на Віті зустрінемось, я на 1 курсі.
Коментувати
Даша Вовкотруб
Добрий вечір ,скажіть будь ласка до якого числа приймають документи?Чи перенесуть подачу у зв’язку з карантином ?Оскільки більшість не може пройти медогляд
Розумник
Для Даша Вовкотруб: За це можеш не паритись, якщо ти вже подала заявку, ходила у відділ поліції, то встигнеш зробити все, бо документи направляють до початку вступних іспитів (фізра і співбесіда).
Коментувати
Xhjajs
Чи можливо видалити заявку, яку я відправила в НАВС? Помилилася з спеціальністю, а здаю взагалі інші предмети.
Таня
Для Xhjajs: Заявка то для того, щоб через твій номер телефону тобі могли позвонити з територіального підрозділу для зясування подальших дій. Йди і відділ.
Коментувати
N
Будь-ласка, поясність: пишуть, якщо вступити на контракт, то роботу шукаєш потім сам. Добре. Але, мені не зрозуміло одне: тобто, якщо я закінчу факультет "Право" або "Правоохоронна діяльність", то я не зможу працювати в поліції? Все одно потрібно вступати на курсанта (на бюджет) і готувати особову справу, якщо я хочу працювати в поліції, вірно? Буду вдячний за відповідь.
Розумник
Для N: Чого ж, у тебе буде вища юридична освіта, тоді провчитись півроку на первоначальці (знову та фізра, медогляди і тести) і велком в поліцію В поліції працюють тільки атестовані працівники правоохоронних органів, офіцери і тому читай вище і нижче.
Курсант3 курс
Для N: Все точно так і є: з вулиці працювати не можна. Ну пошлють тебе там повчитись, прийомам научать, користуватись зброєю, але це ж не курсантом 4 роки.А особову справу (псих тести, медогляди, фізкультура по любому треба).
Таня
А я чула 3 місяці після вищої освіти. Узнавай в НАВС.
Коментувати
UlianaMazur
Доброго дня! Я правильно зрозуміла для вступу потрібно здавати Укр-мову, Історію і Математику або Англ-мову на вибір???
Розумник
Для UlianaMazur: На спецільність 081"право" контракт ТАК.
Iren
Привіт! Підкажіть яка різниця між техніко-криміналістичним забезпеченням та експертно-криміналістичними дослідженнями?! Чи можливо воно викладається як об’єднання двох галузей?! Дякую
Коментувати
Sophiya
Яка вартість навчання за спеціальністю "Право"? Чи потрібно здавати фізкультуру при вступі на контракт з ЗНО?
Розумнк
Для Sophiya: Контракт нічого крім ЗНО не потрібно! Ціна= зайди на офіційний сайт вступнику.
Коментувати
Андрій Польовий
Як відрізняються факультети техніко-криміналістичного забезпечення і експертно-криміналістичного дослідження?
Iren
Привіт! Підкажіть будь ласка які мінімальні бали зно для вступу на бюджет(особову справу вже формують) на 081 право і де будуть здаватися психологічні тести, під час проходження ВКЛ чи в академії?! Дуже дякую!
Розумник
До або під час проходження ВЛК.
Розумник
В академії тільки фізо і співбесіда Бали Зно 140+
Коментувати
Greta
Які предмети ЗНО потрібні для вступу на факультет психології? Який прохідний бал на цей факультет? Дякую за відповідь
Розумник
Для Greta: А на психологію бюджет теж треба особову справу і фізо здавать. зно матем або англ, біологію, укр. мову. Контракт тільки зно.
Коментувати
Оксана Новікова
Привіт.Хто підскаже якщо поступати на контракт на Правоохорону діяльність фізкультура теж здаєтеся чи є блат ?І що потрібно для оформлення на контракт?Чи можливий вступ в академію якщо завалив нормативи? Дякую!
Розумник
Для Оксана Новікова: Фізкультуру підтягуй обов"язково: почни з віджимання від полу, бігай крос 1 км., АБО іди на Право контракт.
Розумник
Якщо завалив нормативи- НЕ ПОСТУПИШ ТОЧНО.
Коментувати
Катя
Здравствуйте. Подскажите, нужно ли сдавать творческий конкурс с вопросами по законам, праву и т.д если поступаешь на Право 081 на специальность"техн... іко-криміналістичне... забезпечення" на бюджет? Потому что одни писали что нужно, другие ничего не писали. А на сайте не указано что именно на эту специальность нужно сдавать этот творческий конкурс. Заранее спасибо.
Розумник
Для Катя: Бюджет твої дії:1- заповнюєш анкету на офіц сайті НАВС ,2- йдеш у відділ поліції за місцем проживання для формування особової справи3- здаєш псих тести, проходиш військово- лікарську комісію,4-здаєш ЗНО 5- їдеш в академію на екзамени (фізкультура віджимання від полу, прес,біг 100 метрів, крос 1 км і здаєш співбесіду право) 6- чекаєш результатів вступу. Контракт:1- здаєш зно 2- куриш бамбук 3- платиш гроші 4- вступаєш. Думаю зрозуміло
Коментувати
Аліна
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи є у Вашому вузі дистанційна форма навчання? Дякую
Вікторія Сич
Чому коли я заповнюю анкету, то немає кнопки для відправлення її ??? Як відправити)
Розумник
Для Вікторія Сич: Заходь головна сторінка НАВС, вступнику, анкета, заповнюй ,відправляй, все там є і кнопка велика.
Тетяна
Доброго вечора.Я вибачаюсь,але там є дві анкети.Перша анкета проста,тобто призвище ,ім,я, номер телефону і пошта.А друга основна ....з родичами,з освітою,з індифікаційним і т.д.Так ось перша відправляється ,а другу основну не можливо відправити.Питання :《Чому?》Дякую за відповідь.
Розумник
Ти заповнила 1 анкету і все ок. Тепер йди у відділ поліції за місцем проживання і починай готувати особову справу(копії, характеристики і т.д) там все скажуть. Не зволікай, бо ще псих тести здавать і військово лікакрську комісію,а якщо ти з маленького містечка, то і мед комісію за місцем проживання.Удачі тобі майбутній курсант.
Коментувати
Микола Малафей
Чим відрізняється контракт та бюджет та що краще?Після якого класу потрібно поступати та які предмати здавати?Дякую!
Розумник
Для Микола Малафей: Контракт платно, бюджет безплатно, контракт зно укр, істор,англ або матем і все, бюджет особова справа, медогляди, фізкультура екзамен, співбесіда з права екзамен, зно ті ж предмети що і на платно.НАВС вищий навчальний заклад тому вступ тільки після 11 класу.
Коментувати
Natalie
Наперед дякую ,тому хто відповість .Тобто , якщо я вступаю на контракт то це тільки зно і творчий конкурс , а якщо на бюджет то це особову справу потрібно робити вже зараз і т.д ,морочитися .Чи для контракту так само . Може питання безглузде ,але я в коментарях уже заплуталася ,що і як. Дякую
Юля
Для Natalie: контракт= 1-зно,2-подача заяв,3- конкурс, чекаєш,4- вступ: ура!!! Більше ніого робити НЕ ТРЕБА.
Ярик
Да все правильно написали: Контракт тільки зно треба і все,а бюджет читай нижче всі етапи вступу.
Natalie
Дякую,що відповіли❤️
Коментувати
Анна
Доброго дня, скажіть, будь ласка, чи потрібно здавати творчий іспит, якщо обрала спеціальність 081 Право?
Я
Для Анна: Читай відповідь нижче.
Курсант2 курсК
Шановні абітурієнти НАВС! Зрозумійте ж ви нарешті: НАВС= вуз зі спиціфічними умовами навчання (курсант носить форму, заступає в добові наряди, підпорядковується внутрішньому розпорядку академії) І ТВОРЧИЙ КОНКУР= це не просто спеть, станцевать и все. Для вступу на бюджет в НАВС ОБОВ"язково треба звертатись до місцевого відділу поліції і ВЖЕ ЗАРАЗ починати формувати особову справу (довга і кропітка робота як на мене).Фізкультура:якщо ти не можеш віджатись від полу навіть 10 раз і крос 1 км не вкладуєшся в норму тоді навіть не марнуй свій і чужий час, або= готуйся фізично.Співбесіда право= доволі багато різних питань з Конституції, Закону про поліцію і т.д, але вона здається останньою при вступі після фізо. На екзамени треба прибувати особисто до академії на тиждень десь. Крім цього ви можете здати документи і на контракт НАВС. Крім цього ви можете здати документи і в інші вузи на бюджет(електронні заяви) і вказати пріоритети. В НАВС документи (особова справа прийде з відділу поліції), а оригінали атестату, паспорту,зно ви привезете особисто, коли викличуть (письмово, телефоном) для здачі фізкультури і творчого конкурсу.
Коментувати
Iren
Доброго дня! Розкажіть мені трішки про кафедру криміналістики. Якщо я правильно зрозуміла, то 081Право? Яке ЗНО треба складати та чи потрібно фіз.підготовку при вступі? Дякую
Я
Для Iren: Бюджет:1- звернення у відділ поліції за місцем реєстрації 2- сформувати особову справу(копії документів,характеристики, медогляд військово- лікарська комісія, псих. тести) 3-зно бал не нижче 125 на право 4- фізо (крос,100м, віджимання від полу + прес)5- співбесіда право.Контракт 1-зно 2- чекаеш результаті конкурсу.Удачі.
Iren
Якщо звертатися до місцевого відділку поліції, то тоді потрібно буде декілька років відпрацьовувати за місцем? Що саме означає співбесіда право? І яка вартість навчання на контракті?
Курсант 2 курс
А без звернення бюджет неможливий взагалі навіть із 200 балами Контракт 25 тис.грн за рік: здаєш зно і ВСЕ. Конкурс і ти навчаєшся як звичайний студент, роботу обираєш сам.
Коментувати
Tati Golovchuk
Чи можна вступити до вашого Вузу за дипломом "Фельдшер" на криміналістику, тобто без ЗНО???
Z
Для Tati Golovchuk: Ні. все як звичайно зно, фізо, творчий, документи, псих. тести.
Коментувати
Олександр
Хочу дізнатися про бюджетну форму на 262-спеціальності,де можна більш детально про неї прочитати?
Я
Для Олександр: О боже, навіть 262 спеціальність. Коротка відповідь для Вас: бюджет= тільки курсант, а курсант це казарма, форма, щодня шикування, наряди, перевірки, підйом в 6.00 щодня за будь- якої погоди, відбій о 22.00 після перевірки,закрита територія, вихід тільки по наявності короткострокової відпустк (якщо немає зальотів і двійок). Курсант= армія. Контракт= звичайний студент права з вільним входом і виходом після пар куди завгодно. Курсант необхідно зно, фізра, творчий (екзамен право), медогляди, псих. тести, особова справа сформована у відділі поліції за місцем проживання. При будь- яких результатах зно бюджет можливий тільки при навчанні КУРСАНТОМ.
Я
Правоохоронна діяльність= навчання бакалавр 3 роки вища освіта , диплом держ. зразка. працювати зможеш: дільничий,патрульна поліція , сектор превенции.
Олександр
Прокуратура це 081 чи 262?
Коментувати
Олександр
Чи може курсант на Віті Поштова,зайти або вийти з території інститута1,без предявлення свого посвідчення?
Аноним
Для Олександр: Зайти і вийти тільки за посвідченням та тільки за наявністю короткострокової відпустки. Закрита територія.
Коментувати