Рейтинг
193
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 43 оцінок.

Відгуки про Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Anastasiya Duman
Чи надається гуртожиток платникам, і яка його ціна в 2017/18 рр.?
Anna12
Зможу я пройти на державне зі середнім балом ЗНО -171 : укр.- 195, іст.- 169, англ.- 148?
Аліна
Для Anna12: я з 185 не пройшла на бюджет
Коментувати
Олександра
скажіть будь ласка чи можливо вступити н6а державне замовлення ,факультет германської філології ,середня освіта(англійська мова) із середнім балом ЗНО 152 та балом атестата 178?
Іра Глущик
підкажіть будь ласка, на яких факультетах є державні місця. і які бали зно потрібні, щоб отримати державне місце?
Nelly
Для Іра Глущик: как известно, с прошлой вступительной кампании бюджетное место "следует" за абитуриентом согласно его баллам по ЗНО, поэтому бюджет или контракт - зависит от того, как абитуриент сдаёт тестирование.
Коментувати
Наталія
Скажіть будь ласка, чи є державні місця на переклад?
Nelly
Для Наталія: как известно, с прошлой вступительной кампании бюджетное место "следует" за абитуриентом согласно его баллам по ЗНО, поэтому бюджет или контракт - зависит от того, как абитуриент сдаёт тестирование.
Коментувати
Oksana
Вступити до КНЛУ було моєю мрією ще з 7-го класу. Не дивлячись на те, що навчалася я у школі з німецьким напрямком, приклавши велику кількість зусиль, я все ж вступила на факультет германської філології ( англійська) на контрактну форму навчання. Радості моєї не було меж - МРІЯ ЗБУЛАСЯ! Я тоді ще не знала чим обернеться для мене - ця мрія…. Коротко про основне: Перший семестр пройшов нібито без особливостей, як мені здалося на перший погляд. Англійську мову ми не вивчали так як потрібно, велика кількість не зрозумілого матеріалу, як з’ясувалося на екзамені, потрібного для здачі матеріалу не було – взагалі, і так майже з кожного предмету. Як результат, почалося веселе життя…перездачі…сльози…втрачене здоров’я… І так тривало із року у рік і від сесії до сесії. .. Раджу абітурієнтам, прийти під час сесії до університету і звернути увагу ,біля деканатів ,на списки перескладань…складається відразу враження , що у КНЛУ навчаються одні дурні…одне питання, як вони тоді взагалі сюди потрапили? Декан...
Анна Ангелина
Для Oksana: я також хочу вступити до цього університету, але після вашого коментара вже сумніваюсь. Там що, все справді так погано?
Анна Ангелина
Для Oksana: і чи є коледж при університеті?
Nelly
Оксана, что же Вы тогда из года в год учились, а не перевелись в другой вуз? Хорошо там, где нас нет. Я получала два высших образования в двух разных вузах, и у меня есть с чем сравнивать на собственном опыте. Да, учиться тяжело, но кто говорил что вуз - это легко и просто?
Коментувати
Nataliya
Скажите, пожалуйста, сколько иностранных языков изучают бакалавры по направлению подготовки, например, " Середня освіта, факультет: Факультет романської філології, Середня освіта, Мова і література (іспанська)" - неужели только один? Ведь, как правило, школьные преподаватели знают 2 языка...
Nelly
Для Nataliya: это означает, что основной язык - испанский, а второй - обзятально! - и он на выбор студента
Коментувати
Алина
Требуются люди со свободным английским или польским языком на должность "менеджера по работе с клиентами" в международную компанию! Всем, кому интересны условия и оплата просьба обращаться по номерам +380970130882 +380730468183, Алина, HR Manager
Алина
Company Bi Online Solutions — that is a team of professionals, people, who are successful in life and always reach their goals, who don’t like limits and are always hungry for money. We are dealing with trading on financial markets, investing. Our company is one of the oldest on the World market and is constantly growing. Due to this, we are looking for very active, positive and enthusiastic people, who want to have better life. In order to become one of us, you need to: - be fluent in English - be a very communicative person - like to convince people - be goal oriented We will give you all the keys for success, just have a great desire to use them! From our side we promise: - amazing friendly atmosphere and working conditions - unlimited salary (basic+%) in USD without any delays - official work If you are a very active and positive person, who is ready to work and develop, send us your CV and will discuss the details during the interview! Alina, HR Manager +380970130882 +380730468183
Валентин
Скажіть будь ласка, донька закінчила педагогічний коледж.Чи повинна вона здавати вступні іспити.І чи є у неї якісь пільги при поступлені, якщо я учасник АТО.
Руслана
Скажіть,будь ласка,з якими балами ЗНО з іноземної мови можна поступити на платну форму навчання? І чи є китайсько-англійський переклад?
Daria Korotaeva
Скажите пожалуйста, а где можно найти даты вступительных на магистратуру ? Заранее спасибо! :)
оксана
Чи є державні місця на факультет філологія переклад (італійська)
Настя
Чи пройду я на бюджет німецький переклад з такими балами 184 українська 156 історія, 180 німецька?
inna
Чи варто вступати до КНЛУ? Який тут рівень підготовки? Яке ставлення до студентів?
Светлана
Для inna: не варто, оскільки плани батьків і дітей про освіту належного рівня не збігаються з планами керівництва й системи КНЛУ.
Diana
Повна несправедливість, особливо на германській філології. Викладач, особливо екзаменатор ,дивиться не на рейтингові оцінки, а на особисту прихильність до студента.
Коментувати
Олександра
Яка мінімальна кількість балів ЗНО потрібна для державного навчання?
Елена
Хотелось бы узнать , есть ли державные места по специальности перекладач английско -китайского языка
Ольга
На перекладача точно немає. Лише на філології (мова та література)
Коментувати
Ruslana23
Скажіть,чи є при університеті курси підготовки до ЗНО?
Вікторія
Скажіть будь ласка якщо я закінчую бакалар соціальної роботи чи можу я на магістратуру поступити на перекладача
Правова рада
Встигніть до 31.12.15 отримати податкову знижку на навчання!!! Телефонуйте за 050 827 24 57, детальніше http://pravova-rada.com/ua/tax-relief-for-training

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!