Рейтинг
207
Рейтинг: 4.3 з 5 на основі 48 оцінок.

Відгуки про Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ксю
ДЕ МОЖНА ПОДИВИТИСЬ ОБСЯГ ДЕРЖЗАМОВЛЕННЯ НА 2012?ЧОМУ НА ОФ.САЙТІ НЕМАЄ?ХТО ЗНАЄ ДЕ??
анонім
Для Ксю: система конкурс_київ_і знайдеш університет
Коментувати
Ann
а якщо середній бал ЗНО менший ніж зазначено тут, то що, я не маю права втупати до цього ВУЗу??? чи як розуміти "середній бал ЗНО"?
Ксю
Для Ann: маєш право звичайно.це просто середній бал абітурієнтів,та й то за 2010.ось подивись тут мінімальні бали,з якими проходили http://vstup.info/2011/i2011i76b.html плануєш поступати?
Ann
Для Ann: це просто показники абітурієнтів, їх бали, з якими вони вступали в 2010 році)
Коментувати
Катерина
дайте будь-ласка відповідь....чи буде весною день відкритих дверей ?
lubasha.bon@yandex.ru
з якого числа і по яке будуть прийматися документи
Люба
коли буде вступний екзамен
Коментувати
Таня
коли відбудеться день відкритих дверей???????
Фая
якого числа відбудеться день відкритих дверей?
Альона
Для Фая: 4 лютого У програмі: 10:00 - 12:00 (актовий зал) — зустріч абітурієнтів та їхніх батьків з представниками ректорату, приймальної комісії, факультетів Університету; 12:30 - 14:00 — знайомство з Університетом, консультації з приводу прийому до Університету: ауд.102 — приймальна комісія; ауд. 903 (корпус №1) — факультет германської філології; ауд. 303 (корпус №2) — факультет романської філології; актовий зал — факультет перекладачів; ауд. 217 (корпус №1) — економіко-правовий факультет; конференц-зал (корпус №3) — факультет сходознавства; ауд. 523 (корпус №1) — Центр післядипломної освіти та екстернату.
Тетянка
есть ли у вас факультет " Информатика (с углубленным изучением английского языка)". Если есть, то какие сертификаты ЗНО нужны для поступления?
Коментувати
Жанна
чи дає якийсь пріоритет при поступленні в університет рік навчання в Америці по стипендії програми обміну майбутніх лідерів FLEXN
Ярослава
Для Жанна: якби ж... ні!
Євгенія
Для Жанна: ні
ludmila
евгения !здравствуйте а Вы кто !что можете отвечать на такие вопросы? Вы работаете в этом универ. ? тогда ответьте на мой вопрос пож. есть шанс поспупить на бюджет на перевдч.англ.яз с 729 б . будь ласка!!!!
Коментувати
Жанна
чи дає якийсь пріоритет при поступленні в університет рік навчання в Америці по стипендії програми обміну майбутніх лідерів FLEX
Головко Ірина Олексіївна
допоможіть дізнатись до якої дати можна надіслати статтю аспіранту у " педагогічні записки" з історії педагогіки. не залиште будь ласка мій запит без уваги

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!