Рейтинг
439
Рейтинг: 4.3 з 5 на основі 103 оцінок.

Відгуки про Київський університет імені Бориса Грінченка

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Vikki
Скажіть будь ласка, чи зможу я поступити на бюджет з такими балами як:укр.мова-180,історія-176,англ- 150-160? На факультет іноземної мови або історії? Дуже потрібно.. Буду вдячна за допомогу..
Абітурієнт Грінченка
Для Vikki: Так, Ви маєте шанс. Спробуйте. Ми не можемо знати напевне з якими балами абітурієнти подаватимуть свої сертифікати, тому точної інформації дати ніхто не зможе
Vikki
Щиро дякую за вашу допомогу
Коментувати
Юлія
Укр. мова-190, історія-166, англ. мова-165. Чи можливо вступити на бюджет? Та на який факультет?
Абітурієнт Грінченка
Для Юлія: так, звісно. Ви можете спробувати подати документи на різні філології, чи до інституту журналістики (але Вам доведеться звернути увагу на творчий конкурс).
Коментувати
Ілля
мова 154 історія 130 анг 150-170 Чи можливо вступити до вас? І на які факультети?
Дарья
Для Ілля: ты можешь попробывать на рекламу, думаю пройдешь)
Коментувати
Maria
Підкажіть,якщо я хочу навчатися на факультеті іспанської або французької філології,то мені потрібно мати хоча б мінімальні знання з цих мов?Чи в університеті вони вивчаються з нуля?
Абітурієнт Грінченка
Для Maria: Якщо Ви маєте базові знання з іноземних мов - це лише +, але в Університеті Грінченка уся іноземна філологія (окрім англійської) вивчається з нуля.
Коментувати
Наталія
Хороший вуз. Раджу. Викладачі дуже цікаво та інформативно викладають лекції, завжди готові допомогти. Є викладачі практики, якщо є бажання працювати за тією спеціальністю яку отримуєш, то є змога проходити практику в цікавих закладах.
марина
Oksalina, в університеті був гуманітарний інститут. Зараз вже інститут філології та інститут журналістики. Правила прийому дивіться на сайті http://kubg.edu.ua/informatsiya/vstupnikam/pravyla-pryiomu-2016.html
Oksalina
Скажіть будь ласка, я збираюсь поступати на факультет гуманітарний, які предмети на цей факультет потрібно здавати?
Діана
У цьому ВНЗ є спеціальність логістика? Якщо так, то які предмети ЗНО потрібно здавати на логіста?
Дарья
Вика, в том году хотела поступать в Гринченка на журналистику. И хочу сказать, что без "бабосиков" поступить в институт журналистики не реально. Каким-то чудесным образом поступили ребята с "очень хорошими" балами ЗНО и соответствующими балами по конкурсу. Честно говоря очень хотела там учится, но увы... В чем суть конкурса. Конкурс делится на 2 тура. Что бы пройти во второй тур нужно набрать 140 балов из 200. В 1 туре будут показывать сюжет из новостей и нужно самому понять тему сюжета и дать оригинальное название. Ну и конечно, что написать эссе на тему которую ты поняла из сюжета. Довольно очень интересное задание, я получила массу удовольствия от этого тура. Во 2 туре тебе дают 15 минут, что бы раскрыть фразу философа или же писателя. И ровно через 15 минут, выходишь к комиссии и ведешь с ними беседу.
Anastasiia
Для Дарья: такий собі жарт про "бабосікі")) в мене за спробу дати хабаря двох одногрупниць вигнали з університету. а сама я з не дуже високими балами вступила буквально на останнє вакантне місце, називається, пощастило. а через деякий час перевелась на бюджет через високий рівень навчання. при цьому не платила ніколи нічого. мене це чесно смішить та дивує, про які "бабосікі" може йти мова?) не жартуйте, якщо не вмієте)) якщо ви показуєте достатній рівень знань, навичок та бажання вступити - не бачу проблеми.
Наталія
Я, теж поступил на бюджет, провчилась 5 років та ні про які "бабосікі" і близько не чула. Все своїми силами, отримувала стипендію та з відзнакою закінчила вуз. Дуже вдячна викладачам за отримані знання.
Коментувати
вика
какой конкурс может быть на журналистике? И сколько стоит обучение?
Oleox
Я закінчував цей університет у 2010 році. Скажу відверто: університет хороший і дає прекрасні знання. Щодо хабарів - це правда: їх не беруть, а вимагають вчити. Знайомі, що навчались в інших педах дуже часто розповідали, як перед сесією старости збирають кошти з групи, "щоб добре скласти іспит". у Грінченка цього немає. Викладачі завжди ідуть назустріч, завжди дружня атмосфера та розуміння. За 5 років навчання жодного разу не пожалкував, що обрав саме цей ВНЗ
анон
Что нужно сдавать на психолога? Как стоимость обучения ?
Екатерина
Подскажите, какая стоимость контракта на журналистику?
Марина
А мені от дуже подобається навчатись. Зараз на 2 курсі. Обрала творчу спеціальність - рекламу. Усі викладачі розуміючі. Завжди підтримують. А головне для мене те, що викладають дійсно практики, які або ж працюють, або і самі мають власні рекламні чи піар агенції. Зараз запропонували поїхати в Канни на найвідоміший у світі рекламний фестиваль. БЕЗКОШТОВНО! А те що взяток немає, то це правда. і це великий +. +Майже у всіх вузах "мажорчики", нічого не вчивши, отримують червоненьку корочку, а ти будеш пахати і отримаєш "пшик". Тому тут Грінченка однозначно у виграші. Вирішила написати те, що думаю, бо покритикувати всі раденькі, а сказати дійсно те, що ВНЗ розвивається, а викладачі дбають про студентів, а не про власні гаманці, ніхто не може
Lana
Так, тут немає хабарів. Та за що їх давати? За те, що ти весь семестр як проклятий пишеш конспекти та СО з Інтернету, бо вельмишановні викладачі так викладають, ми ж не єдина група, давайте краще ні про що поговоримо, а ви вже самі напишете все вдома. Та це не єдиничний випадок. І нашо я сюди навчатись пішла? А ще проблема в тому, що вони багато чого обіцяють та нічого не роблять, і це стосується в основному адміністрації. Вже другий рік тут та якось думки закрадуються кинути цей заклад та піти працювати, бо вже жодного бажання щось вивчати такими темпами. І, так, я відмінниця, начебто все витягую, бо жодної важкої інформації, все що у першій силці вибиває, те й буде на екзамені. Гарні спеціалісти ростуть.
Марія
є наявний диплом бакалавра за спеціальністю "правознавство", хочу отримати 2 вищу на вашому факультеті журналістики.Зараз навчаюсь на магістра права в НУ ОЮА, цікавлять такі питання : 1.Умови вступу 2.Тривалість навчання 3.Ціна Хто знає, або в кого склалась така ж ситуація відпишіть. Дякую: )
Студент
Скажіть будь ласка,я збираюся поступати на факультет фізичного виховання,спорту і здоров*я людини,який творчий коннкурс буде проводитися?
Марья
Я учусь тут уже 3 года и скажу одно!!! НЕ ПОСТУПАЙТЕ СЮДА НИКОГДА!!!! Университет ужасный, преподы (в большинстве) кошмарные, отношение к студентам = 0. Если пары отменили или сняли то заранее никогда не предупредят. Сессия через неделю, а какие экзамены или зачеты никто не говорит. Постоянно заставляют внепланово на практику ходить(особенно зимой "концерты для глухих", поездки в садики в интернаты) а то, что нигде батарей нет и постоянно болеешь после этих походов, Я ВООБЩЕ ПРОМОЛЧУ. Так попробуй не приди, наезжают неделями потом. И аргумент один, вы не ходите и этим портите рейтинг университета!!!! ДА? А то что отопления нет? А то что зачетки на руки не дают!!!! (вы не имеете права брать зачетку), то что лавочек нет!!! Это рейтинг не портит? Особенно хочу отметить кафедру "спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти" в институте человека!!!! Только 3 преподавателя нормальные!!! Даже СВОЙ дневник практики я не имею права, по их мнению забрать!!!!!
Ірина
Для Марья: Вам необхідно навчатися в інституті благородних дівчаток, тому що ви впевнені що вам усі зобов*язані. Правила існують в усіх інститутах. Є кафедри з різних предметів де можна дізнатися необхідну інформацію. Вимушена економія з опалення є в усіх державних вузах, школах, дитячих садочках. БАЖАЮ ВАМ ЯКНАЙШВИДШЕ ПОДОРОСЛІШАТИ і життя навкруги вас зміниться!!!
Студент
Вимушена економія опалення? Чомусь про неї не чули в головному корпусі, де тепло, тепло навіть в коридорах, тепло відчувається одразу, як тільки Ви проходите пост охорони. А в решті інститутів, так би мовити "на периферії", які не показуються під час заходів - там дуже і дуже холодно. В тому ж Інституті Людини в деяких аудиторіях (312, 329) висидіти хоча би 2 пари взагалі не можливо. До цього ж не забувайте за "пунктик" шановної пані Безпалько - "на заняття не можна ходити в верхньому одязі (бо ж там мікроби з транспорту)", те що такі ж мікроби залишаються на взутті, сумках, джинсах, пані Безпалько, дякувати богу не думає, а то напевно ходили би на пари босі))) Також, хочеться запитати, у пані Безпалько, вона свій верхній одяг вдома де залишає? напевно на першому поверсі біля ліфта, і ніколи-ніколи в ньому не заходить до квартити?)
Коментувати
катя
Кто учился на дневном, подскажите ,на специалиста(початкова освита) можно оформить свободное посещение?
Таня
чи можна поступити після 9 класу на фінанси та кредит?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!