Рейтинг
435
Рейтинг: 4.3 з 5 на основі 102 оцінок.

Відгуки про Київський університет імені Бориса Грінченка

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Влад
Непоганий Вуз. Учився на ПО. Викладання хороше, викладачі лояльні, одногрупники адекватні, хорошв корпуси. Тому, впринципі, раджу усім.
147
Для Влад: корпуси хороші, чисті, але розташовані у спальних районах, ПО - Русанівка
Коментувати
Anastasiya Khymenko
Добрий день) Скільки потрібно набрати балів, щоб вступити на бюджет політолога ? І які предмети потрібно здавати?
Абітурієнт
Для Anastasiya Khymenko: безпосередньо спеціальності "політолог" в Університеті немає. Радимо зайти на сайт, у розділ "Вступникам". Там ти знайдеш як перелік спеціальностей, так і конкурсні предмети у сертифікатах.
Коментувати
Ваня
Привет, ребят. Поступил сюда в этом году на рекламу. Хотел бы немного поделиться. Организация здесь отличная. Встречи-проводы, всё как надо! Поселился в общагу по графику. Не царские апартаменты, но как для общаги - пойдёт. Удивил очень внешний вид универа: басейны, залы, аудитории. По сравнению с убогой школьной обстановкой, всё очень круто. Но я предполагал, что будет попроще. Всё же это наше образование. Преподы требовательны, уже в первые дни куча инфы. Я понимаю, что все преподы масетра, но адаптация и так сложная... Вот вроде и все минусы. А так, и координаторы наши и преподаватели очень крутые. Носятся с нами, как с малышами) приятно Вобщем, пока всем доволен. Советую
Елена
Какой проходной бал на заочное практичний психолог контракт
Анастасія
Доброго вечора) Планую поступати на заочну форму навчання факультету журналістики, підскажіть будь ласка, чи реально пройти з балом!: 161 мова, 163 історія і 173 географія. І хто що знає про заочну форму в данному університеті?
147
Для Анастасія: заочна набагато легша денної, але вчитись потрібно
Коментувати
Марина
добрий день)Маю такі результати ЗНО : укр мова - 174,іст - 139,Англ - 115,біологія - 168.Чи можу я вступити до цього ВНЗ?і на який факультет?
Дана
Доброго дня)Підскажіть,будь ласка,чи на факультет "Фізична реабілітація (здоров’я людини)" потрібно здавати творчий конкурс??Чи це характерно тільки для факультету "Фізична культура і спорт(фізичне виховання)"?
Ирина
Не будет ли проблем с поступлением, если в медицинской справке место проживания другое чем в паспорте?
tonya
Чи можу я вступити на бюджет на філологію з балами зно: укр мова - 189, іст - 184, англ - 175, атестат - 181? І чи взагалі реально поселитись в гуртожитку?
Абітурієнт
Для tonya: Так, звичайно. До гуртожитку реально опоселитися всім. Раджу зайти на сайт "Вступ.інфо", де ти знайдеш минулорічні бали вступників. Що буде цього року - ми не можемо знати напевне, адже бали будуть іншими.
Коментувати
Віккі
Чи можу я вступити на бюджет, якщо середній бал зно 168? Чи можна вступити з такими балами як:укр.мова-180,історія-176,англ-148? На факультет іноземної філології,юридичний або історії? Буду дуже вдячна за допомогу...
Абітурієнт
Для Віккі: Раджу зайти на сайт "Вступ.інфо", де ти знайдеш минулорічні бали вступників. Що буде цього року - ми не можемо знати напевне, адже бали будуть іншими.
Коментувати
Yana
ГУРТОЖИТКІВ НЕМА!!! Грінченко знімає від КНУТД і селитесь лише на перший курс, а далі, називається, робіть що хочете
Абітурієнт
Для Yana: Університет вже має власний гуртожиток. Усі попередні роки студентів заселяли до 4 курсу, навіть деяких магістрів. Усе залежить від вашої поведінки в гуртожитку.
Коментувати
Вероніка
Чи можу я поступити на психолога,з такими балами ЗНО: Укр.мова - 150, історія - 135,біологія - 157?????Дякую)))
Інкогніто
Для Вероніка: З такими балами іди в ПТУ
Коментувати
Марія
Чи є шанс в ступити на бюджет на факультет психології або журналістики ?Бали ЗНО :укр.мова та література -184,історія України-180 і біологія 134 .
Абітурієнт
Для Марія: Раджу зайти на сайт "Вступ.інфо", де ти знайдеш минулорічні бали вступників. Що буде цього року - ми не можемо знати напевне, адже бали будуть іншими.
Коментувати
Дана
Доброго дня)Маю поступати в цей університет на факультет здоpов’я, рeабілітації тa рекрeації і хочу запитати чи є в мене шанси пройти на державне з такими балами,як укр.мова 178,історія 156,біологія 168?
Абітурієнт
Для Дана: Раджу зайти на сайт "Вступ.інфо", де ти знайдеш минулорічні бали вступників. Що буде цього року - ми не можемо знати напевне, адже бали будуть іншими.
Дана
Велике дякую)
Коментувати
Рита
мова 150, історія 137, біологія 123, чи можу вступити на дошкільне?
Абітурієнт
Для Рита: Раджу зайти на сайт "Вступ.інфо", де ти знайдеш минулорічні бали вступників. Що буде цього року - ми не можемо знати напевне, адже бали будуть іншими.
Коментувати
Алла Волинська
Буду подавати документи на англійську філологію, цікавить, чи іногороднім надається гуртожиток на весь період навчання, чи, можливо, тільки на рік-два?
Абітурієнт
Для Алла Волинська: Усе залежить від вашої поведінки безпосередньо в гуртожитку. Якщо у Вас немає "проколів" перед комендантом, тоді Ви маєте всі шанси прожити там 4 роки.
Коментувати
Міша Вітичук
Укр.мова-190.Історія-180.Чи зможу я поступити на бюджет на факультет журналістики?
Яна
Укр.мова - 155, історія - 141, матем. - 138, біологія - 150+. Чи можу я вступити і на який факультет?
Абітурієнт Грінченка
Для Яна: Так, звісно. Радимо переглянути Вам правила прийому. http://kubg.edu.ua/informatsiya/vstupnikam/pravyla-pryiomu-2016.html
Коментувати
Алина
що потрібо здавати на факультет готельно рестораної справи?
Абітурієнт Грінченка
Для Алина: Перегляньте перелік спеціальностей.
Коментувати
Vikki
Скажіть будь ласка, чи зможу я поступити на бюджет з такими балами як:укр.мова-180,історія-176,англ- 150-160? На факультет іноземної мови або історії? Дуже потрібно.. Буду вдячна за допомогу..
Абітурієнт Грінченка
Для Vikki: Так, Ви маєте шанс. Спробуйте. Ми не можемо знати напевне з якими балами абітурієнти подаватимуть свої сертифікати, тому точної інформації дати ніхто не зможе
Vikki
Щиро дякую за вашу допомогу
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!