Рейтинг
117
Рейтинг: 4.3 з 5 на основі 27 оцінок.

Відгуки про Європейський університет (ЄУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга Гречанова
Доброго дня! Скажіть будь-ласка хто знає скільки коштує навчання на юриспрунденція та право? Дякую!
Аноним
Для Ольга Гречанова: 14000 грн в год
Коментувати
людмила
Доброго вечора! В мене середня спеціальна медична освіта.Цікавить спеціальність менеджмент організацій охорони здоров`я(термін навчання,вартість, є заочна ф/н).Чи вірно зрозуміла ,що документи можна подавати до 30.11.12р?Дякую,
Катя
Доброго дня)навчаюсь на першонму курсі але хочу перепоступити на цей рік до Вас.Скажіть будь ласка,скільки коштує навчання на спеціальності маркетинг для бакалавра і які предмети зно потрібні?
приймальна комісія
Для Катя: Доброго дня!..на якій спеціальності Ви навчаєтесь?..Денна форма коштує 11 000 грн. за рік. заочна- 9 000 грн. Сертифікати потрібні з таких предметів укр.мова та література, математика (профільний) історія України або географія.
Коментувати
Юля
Доброго дня!! Скажіть будь ласка скільки коштує у Вас маркетинг магістратура?
Татьяна
Скажите пожалуйста, сколько будет стоить обучение за год по специальности право?
Микола
Закінчую навчання в травні (11 клас ) , Коли приймають документи на спеціальність-комп'ютерні науки і яка вартість навчання,
Олексій
Доброго дня! Закінчую школу в травні 2012 року. Коли розпочинається прийом документів, чи можлива попередня електронна реєстрація на участь у конкурсному відборі до навчального закладу на спеціальність програмна інженерія та яка вартість навчання. Дякую.
приймальна комісія
Для Микола: Вступна компанія розпочинається 02.07.2012 р. Вартість навчання на коп'ютерні науки коштує денна форма -- 11 000 грн. за рік, заочна форма -- 9 000 грн.
приймальна комісія
Для Олексій: Доброго дня!.Вступна компанія розпочинається 02.07.2012 р Вартість навчання на спеціальність програмна інженерія коштує денна форма -- 11 000 грн. за рік, заочна форма -- 9 000 грн..На сайті Європейського університету є можливість попередньо зареєструватися подати електронну заяву.
Коментувати