Рейтинг
138
Рейтинг: 3.9 з 5 на основі 35 оцінок.

Відгуки про Луцький інститут розвитку людини університету "Україна" (ЛІРоЛ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юрій Коновалець
На мою думку - це прекрасний заклад, в якому готують першокласних фахівців своєї справи, колектив викладачів вдало підібраний, знаходять індивідуальний підхід до кожного студента, також для студентів існує безліч гуртків, комп’ютерний клас, тренажерний зал, WI-FI, Дуже часто проводяться різноманітні заходи в яких студент теж по-бажанню зможе прийняти участь, я провчився тут 5 років і не пожалів, для прикладу я навчався також і в СНУ ім.Лесі Українки, але саме в ЛІРоЛ я відчув, що таке студентське життя! В СНУ процвітає хабарництво, там екзамен просто так не здасте, а в ЛІРоЛ я за 5 років навчання не заплатив ні разу, навіть якщо Ви в школі вчились по-середньо, то тут при бажанні Ви зможете отримати червоний диплом, якщо Ви активний студент і цікавитесь життям ВНЗ, то зможете отримати знижку на навчання, також існує безліч різних програм та систем знижок: "Твій шанс, 45+, знижка 50% для воїнів АТО". Директор цікавиться життям студентів і робить все можливе для покращення їх життя.
Студент випускник
Навчався у цьому вузі, випустився 2008-го року. Про цей навчальний заклад у мене лише приємні враження та спогади. Дуже любив ходити на заняття. Про викладачів цього вузу можу сказати все лише хороше. Вони добре подають матеріал, чуйні та завжди з розумінням ставляться до студентів! Це найкращий вуз з усіх що я знаю!
Валентин
Я студент даного вузу, навчаюсь на факультеті "Фізична реабелітація" на четвертому курсі. Мені дуже подобається тут навчатись і думаю тут же після навчання працювати. Повністю погоджуюсь з коментарем Тараса Поліщука. Тут ні хто ні кого не заставляє писати відгуки. Навіть моїм одногрупникам подобається тут вчитись і вони самі пишуть свою думку!
Тарас Поліщук
Я Студент цього вузу. Можу сказати, що тут до студентів ставляться викладачі дуже добре, дають хорошу і якісну освіту. Мені тут подобається вчитися. А що до попереднього коментаря то можу запевнити в тому, що студентів у нашому вузі достатньо і з боку керівництва таких заяв не було, тут всі пишуть свою власну думку!
студент випускник
Чижик заставив викладачів писати відгуки,бо по суті вже НЕМА СТУДЕНТІВ,А ТІ ЯКІ РАХУЮТЬСЯ ПРИХОДЯТЬ НА СЕСІЇ ТА ЗДАЮТЬ ГРОШІ МЕТОДИСТАМ ,ЯКІ ПО СУМІСНИЦТВУ Є ЙОГО РОДИЧАМИ ТА ДРУЗЯМИ ! оСЬ ВАМ І ВСЯ ОСВІТА .СОРОМ ЗА ВУЗ "УКРАЇНА" ТА ЗА ЇЇ ВЛАСНИКА, ЩО ТРИМАЄ ТАКОГО ....,А ВІН ПОГІРШЕ КАРПЮКА Р.П. ЗГАДАЙТЕ НАС !
Юра К.
Для студент випускник: А звідки у Вас така інформація, що пан-директор заставив викладачів писати коментарі??? МОжливо Ви входите до числа працівників ЛІРоЛ ? Якщо так, то ось такі "Криси", як Ви - завалюють весь навчальний процес, якщо ні - то немає чого наводити наклеп на людей, тим-більше, що я ходжу на наради і від Чижика В.В. я таких заяв не чув!!!!
ЛІРоЛІВЕЦЬ
Для студент випускник: навіть якщо шановний директор казав щоб залишали відгуки на сайтах, то в цьому немає нічого поганого, я рахую, що будь-це викладач чи студент даного закладу, всі повинні цікавитись життям вузу, який дає їм зарплатню чи знання! Тому, якщо когось це не влаштовує, то ніхто з "палкою" не прийде, кожен має свою думку.
Коментувати
Тетьяна
Мій син там навчався. Знання лише примножились! Зараз має хорошу високооплачувану роботу. Весь час з ніжністю згадує навчяння та студентські роки!
Олександра
Люди не говіріть дурниці. Я студентка даного інститута і можу сказати одне викладачі дають досить хорошу базу знань, але знання треба завжди удосконалювати. Порівняно із державним Вузом де вчиться моя сестра то тут до студента відносяться дуже добре де тебе зрозуміють, поможуть і дадуть пораду. Навчанням задоволена. Раджу вступати у даний інститут і ви не пошкодуєте.
Максим
Хороший інститут де дають знання та ставлення до студентів як до своїх дітей. Ціни за начання помірні, мою дочку даний заклад безкоштовно відправляв на відпочинок у Карпати.
студент12
Це не заклад! Чижик зібрав родичів та друзів ,ходять випили ,закусили,студентіВ нема.Нема викладачів,які дійсно чомусь вчили.Хочете викинути гроші ідіть в ЦЮ КОНОТРУ
Оксана
Клас!!!! Прикро читати наклепи, але Наш інститут просто найкращий
Студент ЛІРоЛ
Дуже хороший Інститут, навчаюсь в ньому уже чотири роки на факультеті "туризм". Викладенням матеріалу повністю задоволений мені це дуже подобається. Уже підшукую роботу по професії.
Юрій
Цей ВНЗ поміж інший найоптимальніший, поясню чому: наприклад в СНУ та ЛНТУ процвітає хабарництво, в цьому ж за 5 років навчання я незаплатив ні копійки і закінчив навчання з червоним дипломом, викладачі настількі доступно пояснюють, що по закінченню навчання в тебе є величезний багаж знаннь і вмінь, що роботу знайти нескладає проблем! ВСІМ РАДЖУ
правда
За які здобутки студенку шостакевич поставили майстром у Володимир-Волинське пту ще на початку навчання у 2012 р
правда
Найгірше в тому, що"студенти" вже працюють у Володимир-Волинському впу. Шкода дітей яких Профйесори навчають .А навчають роботи з компютером.
студент
НЕ ЗАКЛАД ,А ЗДИРНИЦТВО ГРОШЕЙ ЗІ СТУДЕНТІВ ТА ХАБАРНИЦТВО НА ЧОЛІ З ЙОГО ДИРЕКТОРОМ
Студент
Буду забирати документи .Це НЕ ВУЗ ОДНОГО ХАБАРНИКА ВИГНАЛИ ІНШОГО ПОСТАВИЛИ!!!!ВСІ викладачі кажуть що буде ще гірше бо новому ректору треба більше грошей !!!Ось я і вирішив забрати документи з цієї контрои інакше назвати не можу!!!
лучанин
Для Студент: ти правий на 100%, цікаво звідки взявся "чесний" новий директор і за які здобутки його призначили?
Коментувати
Александр
Добрий день! Підскажіть будь ласка коли день відкритих дверей у Вузі?
fsdfsdfs
Оголошення 25 січня 2013 року об 13.00 год. в приміщенні бібліотеки інституту відбудеться урочисте святкування 13-ОЇ РІЧНИЦІ З ДНЯ ЗАСНУВАННЯ Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» Адміністрація інституту
Лещук Мирослава Василівна
список абітурієнтів на факультеті соціальна робота