Рейтинг
27
Рейтинг: 3.9 з 5 на основі 7 оцінок.

Відгуки про Ніжинський державний університет ім. Гоголя (НДУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлианна
Підкажіть, чи є госзамовлення на відділенні "Клінічна психологія". Яка кількість безкоштовних місць?
Вика
подскажите, какой средний бал здесь нужен
vikadancer@ukr.net
в цьому році є історико-юридичний факультет; спеціальність:історія; спеціалізація:історія і правознавство
Марина
Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи маю я шанси навчатися на безкоштовному, якщо середній бал ЗНО приблизно 170, бал атестата 190)
яна
Для Марина: звичайно ж, ні!
Катя
а середній бал ЗНО 170 це як?!
Коментувати
Дмитрий
подскажите, я хочу поступить на англ и фр что для этого надо? сколько балов по ЗНО?
Наталі
Доречі з нище сказаного коментаря щодо навчання я можу відповісти одне , що стосується мене то ппоблем з навчанням ніяких не виникало, там начатися досить легко впорівняння з іншими ВНЗ..поступаючи туди я розраховувала на щось гірше , а для мене виявилося навпаки....Звичайно, у кожного своя ситуація...а яким там ще можа працювати , якщо це педагогічний університет ... звичайно поступаючи туди мені твердили зовсім інше , але що ж зробиш... особисто моїм батькам після того , як я пішла телефонували та казали, що працювати можна вчителем історії та правознавства.. ,а про правоохоронні органи ні слова не було сказано....
Светлана
Дуже хочу навчатися в цьому закладі, на факультеті "Психології" на заочному відділенні, які шанси туди поступити? Та скільки це буде коштувати?Дякую.
Катерина
Щодо навчання у Ніжинському університеті, то наврядчи можна про щось говорити, провчившись у ньому один семестр. Я особисто знаю людей, які після університету дійсно пішли на роботу до правоохоронних органів і не тільки з істфаку, а і з філологічного факультету. Провчившись там усі п'ять курсів, можу сказати, що студентам не подобається там частіше тому, що викладачі вимагають учитися, а на першому курсі кидають навчання зазвичай ті, хто з цими вимогами не справляється. Звичайно, у кожного своя ситуація і я не хочу нікого образити, але не варто негативно говорити про заклад, якщо не прожили в його стінах навіть року. Як не бувало складно під час навчання і практики, але більшість з моїх однокурсників та і просто знайомих по університету із вдячністю згадують і викладачів і заклад.
Віктор
Для Катерина: Ви праві. На відміну від інших закладів у Ніжині треба вчитися, а не тільки сподіватися на гаманець. Якщо хочеш вчитися, можна сесії здавати без особливих витрат. Я провчився 5 років на філологічному і ні разу додатково не платив, бо все здавав. Були нездачі, але то з особистісних причин.
Коментувати
Наталі
Щодо мене , то це поганий університет ... Я там провчилася рівно одинсеместр на історико - юридичному факультеті і забрала документи... особисто мене там навчання не влаштовувало ... в приймальній комісії мені наговорили таке, що поступивни в університет Гоголя я матиму змогу працювати не тільки вчителем , а й працювати в правоохоронних огрганах.. а як виявилося це не так.. вивчали ми поглиблено не юридичні науки, а поглиблено історію.. для тих , хто хоче вивчати правознавство робити там нема чого .. а от для істориків якраз... Особисто на мене даний університет справив негативне враження... я нікого не залякую, але просто будьте уважні в приймальній комісії..можливо даний університет створений для вас. Викладачі різні... є й дуже хороші ..
Катя
Гарний універ, правда зі своїми приколами щодо оцінювання студентів!
Коментувати
Наталі
В мене склалося негативне ставлення до університету... Я навчалася на історико-юридичному факультеті.. провчилася перший семестр та пішла, адже , в приймальній комісії мені наобіцяли , що навчаючись на даному факультеті я буду працювати не тільки вчителем , а щей і правоохоронних органах..а виявляється навпаки можна бути тільки вчителем історії та правознавста... більш поглиблено ми вивчали історію.. Як на мене це поганий університет.... для тих хто зацікавлений у вивченні юридичних наук, а щодо історії то будь ласка вас там нею достатньо забезпечать ...
Ангелина
Я би хотіла дізнатись,а коли вступаеш,потрібно знати і англіську і французьку,якщо хочешь вступати на факультет агліська та французька мови?якщо так то на якому рівні потрібно їх знати??
Светлана
Подскажите, сколько стоит второе высшее на факультет английский язык