Рейтинг
154
Рейтинг: 3.9 з 5 на основі 39 оцінок.

Відгуки про Хмельницький національний університет (ХНУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Mariam
доброго дня, я хочу дізнатися чи можна перевестися до вашого інституту зразу на 2 курс, якщо 1 рік навчання провчитися вже в іншому закладі? Якщо так то, що для цього потрібно! буду дуже вдячна за відповідь!
Студент
Дуже багато корумпованих викладачів, практично всі, тільки одні прямо вимагають кошти, інших треба рішати через когось. Самі викладачі визнають, що "ваш диплом нікому не потрібен", а університет не дає знань(хоча б таких як у Вінниці, наприклад, це зі слів вмкладачки). в мене таке враження, що це пародія на університет. Мені в школі кращі знання давали. Тут ви, і ваші знання нікому не потрібні. Викладачам просто пофіг на вас, не людське ставлення, а коли мені говорять, що "ви майбутні керівники", таке враження, що з нас знущаються. Підсумовуючи, це РАЙ для тих, кого мама відправила отримувати диплом, і просто ПЕКЛО для тих, хто прагне чогось досягти в цьому житті. Хоча все у ваших руках, і хочеться вірити, що диплом ХНУ - це ще не вирок. P.S Бачення діючого студента. Надіюсть, це хтось побачить із структури університету, і зробить відповідні висновки. ТАК ДАЛІ ТРИВАТИ НЕ МОЖЕ!!!
Андрей
Звертаюсь до Студент! Що ви мелете? Знання дають! В навчані допомагають! Бібліотека є, гуртожиток також і не один! Що вам для навчання не хватало? В мене є одногрупники які дуже старано навчаються і витягують на червоні дипломи. А є один який спав в гуртожитку коли пари йшли, бо ночою грав на ноотбуку, а потім думав, шукав якісь зв’язки абе через когось ,,порішати"! А ви як навчалися, чи навчаєтесь??? Що вам не вистачило????
Коментувати
Аня
Доброго дня , хочу дізнатися які бали потрібно набрати на бюджет Спеціальність туризм , міжнародні відносини
Олег
Підкажіть будь ласка які умови в гуртожитку №4 і чи є там інтернет?
Мазефакер Діджингл
Для Олег: Гарні умови, інтернет є
Коментувати
Вітя
Не приходять дані на електрону пошту, в той час коли знайомуму прислали ще зранку.
Ярослав
Який прохідний бал з таких предметів як:укр.мови,математики,історія України і біології?
Юлія
якщо я здала мову і історію а біологію ні я можу поступати на психологію?
Нука
Якщо хтось хоче отримати спеціальність економічного напрямку раджу поступати на будь - яку окрім спеціальності економіка підприємництва. Підійде лише тим хто хоче отрмати корочку за гроші. Знань нуль, ставлення до студентів у більшості викладачів лише лихварське.
MASHA
Для Нука: НЕ ПРАВДА! ЯКЩО ТИ ХОЧЕШ ОТРИМАТИ ОСВІТУ, А НЕ КОРОЧКУ ТО ТИ ЇЇ ОТРИМАЄШ! ВІДНОШЕННЯ ДО СТУДЕНТІВ ТАМ ЧУДОВЕ! НЕ РОЗПСКАЙТЕ ПЛІТКИ
VLASI
Для Нука: привіт можеш дати свої контактні данні чи ще щось мені потрібна твоя допомога напиши мені на почту drakula21061994@yandex.ru
VLASIs
Для Нука: привіт можеш дати свої контактні данні чи ще щось мені потрібна твоя допомога напиши мені на почту drakula21061994@yandex.ru
Коментувати
Ірина
Відмінно, бажаю успіхів усім студентам при здачі сесій. Хто хоче вчитися, той вчиться. Більшість викладачів дають студентам гарні знання. Факультет міжнародних відносин найкращий. Оцінка 5.
Іванна
Для Ірина: підтримую
Коментувати
Анастейша
Підкажіть, які бали потрібно мати в 2016 році щоб поступити на державне навчання, будь ласка під скажіть,тому що дуже потрібно!!!
Ярема
Добого дня, заінтересувався компютерною інженерією, зараз у 8 класі вчусь,що б не гаяти часу і пристпити до підготовки до екзаменів вже зараз, хочу спитати, які предмети потрібно здавати, що б поступити на факультет комп’ютерних систем та програмування на напрям "компютерна інженерія", заодно скажіть будь ласка який прохідний бал ЗНО. Маю ще 3 роки на підготовку)
Natalia
Для Ярема: 1)укр.мова, 2)математика, 3)англійська або фізика на вибір.
Коментувати
Андрій Горяк
Скільки державних місць планується на 2016р на туризм? або скільки було в 2015р?
ольга
Скільки державних місць у 2016 році є на кафедру хімічної технології??
Тетяна
Для ольга: Зазвичай кількість бюджетних місць стає відома на початку липня, перед початком роботи приймальної комісії, у 2015 році кількість бюджетних місць була 15, цього року думаю буде приблизно теж так.
Кафедра хімічної технології
Для ольга: За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном 0682039508 або 0682025398. Запрошуємо також на День Відкритих дверей 17 квітня на 10.00.
Діана
Чи можна вступити до вас після 9 класів,чи обов’язково закінчувати ще й 10-11 класи?
Коментувати
дмитро
хочу взнати про військову кафедру
Олеся
я закінчила ваш універ.. і мені потрібна 2 вища освіта як дізнатись?
надя
коли проводиться творчий конкурс. з якого і по яке число?
Карина
Факультет маркетинга, э державна форма навчання?
Кафедра Ткшв
Куди піти вчитися? Запрошуємо на навчання! Кафедра технології і конструювання швейних виробів Хмельницького нацiонального унiверситету Вступаємо http://vk.com/kafedrashv Сайт http://tksv.khnu.km.ua/
Оля
Підскажіть будь ласка, який прохідний бал на платне навчання?!
дмитро
Для Оля: 100
Коментувати
Марія
Можете підказати, а як навчають на ДИЗАЙН. Як буде написано в дипломі буде? Чи є заочне? Я випускник Камянець Подільського коледжу культури та мистецтв!
Яна
Для Марія: дороговато 13 тисяч рік) заочного немає.. написано буде дизайн інтер’єру і меблів, дизайн графічний або швейних виробів.
Коментувати
Микола
Чи є ще державні місця? Чи можливо ще поступити?