Рейтинг
444
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 97 оцінок.

Відгуки про Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана...

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аня
Если я поступаю по направлению, то какие шансы, что смогу учиться в данном ВУЗе ?
микола
Батькам не ламайте долю своєї дитини. Академія початок броду в болото ПРС де поки, що в честі бесчетіе, підлабузництво, лицемірство А якщо немае-рулів то немає зовсім успіхів у навчанні та службі. Двом хлопцям в минулому році попередив пiти спершу на контракт- тепер дякують . Думайте мені не підказали вчасно 7 рокiв дитинi загубив.
паша
Я хотів би у вас спитати ,які правила вступу для ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна?
Олег
Для паша: Такие же самые как и для всех других, даже гражданских. Ты же после КВЛ идешь не в сухопутные войска а в отдельную структуру, которая к сухопутчикам не принадлежит. Так что поступать сюда ты будешь на таких же правах как и все остальные.
Коментувати
паша
Я хотів би вас запитати ,чи є казарма в вашій академії?
Y
Для паша: є
Коментувати
павло
доброго дня.....а яку саме потрібно іноземну мову в державній прикордонні службі України..(безпека державного кордону)????
Андрій
Я хотів спитати підскажіть хтось будь ласка, іноземна мова це обовязково англійська? чи можна здавати німецьку?
Олег
Для Андрій: Можна и немецкий, если будет желание то ты здесь и продолжишь его учить.
Коментувати
Мира
дівчатам прикордоникав видають собаку? і обовязково здавати іноземну мову , або куди краще поступити дівчині ( в прикордоній академії )
Олег
Для Мира: для девочек только два факультета есть, один правовики с шансом после второго курса перейти на опер уполномоченого, или филологи, тоисть иностранные языки. Собак девочкам не давали, не дают и давать не буду, так что печалька в этом вопросе.
Коментувати
Vikusia9
Доброго дня!А форму видають у ВУЗі?Чи якщо вчишся на філологічному напрямку то ні,
Данил
чи можливо тут вивчитись на військогово прокурора?
наталія
Доброго часу доби! Скажіть будь ласка, чи можна поступити до закладу після вузу,маючи ступінь бакалавра? Дякую
Оля
Дуже хочу вступити в цей заклад на військового психолога маючи вищу економічну освіту це можливо??
Діма
А що з Фізичною підготовкою потрібно здавати чи ні,а то я незнаю що мені робити)на сайті нічого про ню нема
Валерія
Для Діма: є фізична підготовка
Марія
Для Діма: треба здавати 3км ,100м та підтягування
Романа
А якщо просто поступати на прикордонника там теж потрібно здавати 3км,100м та підтягування???
Коментувати
Максим
Доброго часу доби. Підскажіть який медогляд потрібно проходити для вступу в НАДПСУ? звичайний (віськовий) чи якийсь інший?
віталій
Які предмети зно потрібно здавати щоб поступити на охорону держ кордону
леоніда
які предмети зно потрібно здати щоб поступити .
Олександр
Які предмети ЗНО потрібно здати?,щоб поступити.)
Віталій
Cкажіть будь-ласка чи можу я поступити на факультет Правознавство після закінчення технікуму за скороченим терміном навчання.
combat77
для батька курсанта: згідний з усіма студентами та філологом які коментують вашого листа.. написали ви повну маячню..я радив би вам, як батькові і дорослій людині , звернутися особисто до командування факультету де ви отримаєте вичерпану відповідь на всі ваші питання і будь ласка не займайтесь "соплежуйством в инете" і не вчіть свою дитину робити теж саме..... бажаю вам успіхів а вашому сину скоріше стати настоящим чоловіком...
Діна
Для combat77:Вірно ! Класна відповідь!
Коментувати
Батько
Знаю на власному досвіді що в академію без хабаря або знайомства не поступиш. Не скажу про інші факультети, а на філологічному повний бардак. На першому курсі що небудь вчити просто не можливо тому що навіть у відведенний час самопідготовки зривають на так звані хозроботи. А ще в наряди і так дальше. В казармі тихенька дідовщина (крадуть вещі з каптьорки у 1 курсу, заставляють виконувати різні роботи, ходять пяні хоч нцібито є чергові офіцери). Офіцери пропажу речей пояснюють батькам що це йде притирання в колективі 1 курсу і нібито це нормально. За те що упаковка від кефіру стояла у коридорі 1 курс присідав до повного виснаження. Хоча якби полковник Кулагін подумав своїми салдафонськими мозгами то можна догадатися що 1 курс ні при чому. А на 2,3, і 4 курсах вже вчитися стає не цікаво тому що 1 курс пролетів впусту. Начинаються пянки, самоходи і так далі. Так що якщо хочете потратити батьківскі гроші і нічого не навчитися а тільки получити погони то в перед в цей бардак.
студент
Для Батько: перед тем как обливать грязью необосновано розберитесь сначала со своим ребенком - хочет он учится или нет,или просто ищет причину отсюда уйти потому что вы его сюда засунули а он не хотел
студент
Для Батько: многие хотели бы быть на месте вашого сына и получить и пагоны и "плохое" образование , а если все так плохо заберите своего ребенка и дайте ему лучшее....
филолог
Для Батько: не даже розумно хаяти всix i вся, а при цьому знати що дитина навчаэться в одному з кращих вузiв, я закiнчував цей факультет I можу сказати вiдповiдально що I дисциплiна I навчання там на рiвнi.
Коментувати
гість
Підкажіт будь ласка чи можна змінити умови контракту з 4 на 1 рік і якшо да то зарахується це як срочна служба???